הגרלת מספרים ב-JAVA..... - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגרלת מספרים ב-JAVA.....

tal hw king

Recommended Posts

לא רשום לי בחוברת או בכול מקום אחר וכאשר שאלתי את המורה שלי אני לא יודע אם הוא ענה מתוך צחוק או לא, אבל הוא אמר שאין רנדום בג'אווה סקריפט...

אינ צריך לעשות באתר בחירת תמונה באופן רנדומלי (ממוספרות מ-1 ועד 20 יתכן ועוד...)

משהו יודע מה היא פקודת הרנדום ב Java? או ב (ASP (VB

או קוד שעושה את הפעולה של הרנדום

אני רוצה לעשות הגרלת תמונה כמו שיש בדף הראשי, "מתוך הגלריה" משהו יודע איך לעשות את זה, בסביבת ....

זה לפרויקט הגשה בביצפר, (יחידת בגרות אחת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את זה, אני יצטרך לפתח אלוגריטם ענק כדיי לעשות משהו עם המספר.....

למשל מספר שהוגרל:

0.8753978460713393

אני צריך לעבוד שעות נוספות כדיי לבודד את זה למספר ממשי אחד (סבבה מ-0ל-9 אבל זה גם קשה)

תודה בכול מקרה

האם יש רנדום אחר אוליי שמגריל אפילו או 0 או 1....גם עם זה אפשר לשחק ביותר קלות....(אם זה בין- 1 ל-20 אז מה טוב)

לפני שאני ישקיע כמה שעות טוב, נבדוק את כול האופציות

תודה בכול מקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך את java.lang.Random שיכול לייצר לך כל מיני סוגים של מספרים אקראיים. גם integers.

(עריכה)

אופס. דיברת על javascript.

בכל מקרה, אם אתה צריך מספר שלם בין 0 ל- N, אתה משתמש ב- random כדי להגריל מספר בין 0 ל-1, כופל ב- N+1 ומעגל מטה. מה הבעיה בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הוא לא מחרוזת (הניסויי כשל)

אני יודע להמיר מחרוזת למספר, אבל אני לא יודע איך מעבירים מספר למחרוזת.....(אשמח לדעת)

בכול מקרה מה שעשיתי בינתים זה הכפלתי את המספר ב-10,000,000,000,000,000 ועשיתי מוד 10וזה עובד אבל הראנדום מסריח להפלא.....יש לו סדר מסוים

אם אני יצליח להמיר למחרוזת אני יוכל לעשות רנדום יותר חזק ולהקטין את הסיכויים למחזוריות כמו שקיימת עכשיו (לא שזה איכפת לי, אבל תמיד טוב לדעת עוד משהו! ולדעת שעשיתה את המקסימום שאפשר....)

תודה לכם על העזרה, הצלחתי לעשות את זה (זה עובד) עכשיו צריך רק טאצ'ים אחרונים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...