שלום מה אתם אומרים על מערכת קולנוע ביתית שבחרתי - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום מה אתם אומרים על מערכת קולנוע ביתית שבחרתי

sergey_k

Recommended Posts

http://www.wallashops.co.il/shopmind_portal_heb/auctionProd.asp?auction_id=1611478

תגידו מה אתם חושבים לפי מה שהבנתי הרסיבר יכול לעבוד ב 6.1 לכן אני צריך להוסיף עוד רמקול סנטר אני צודק?

המערכת לסרטים בעיקר וככה מדי פעם ומישחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Xoro היא חברה לא מוכרת? למה, כי אתה לא מכיר אותה ?

ה- בסדר גמור. טוב מאוד אפילו.

הרסיבר הוא רסיבר רמת כניסה סביר.

הרמקולים זוועתיים, אבל אם אתה טוען ששמעת אותם ואהבת - אף אחד לא יכול להתווכח (כמובן עד שיצא לך לשמוע משהו טוב יותר..)

אחרי הכל, במחיר הזה לא תוכל לקבל יותר מדיי - למרות שאני בתקציב הזה הייתי מחפש סט מחברה שבאמת קיימת וקונה מחנות שבאמת קיימת.

אה, בקשר ל-6.1, אתה לא חייב להוסיף סנטר אחורי כי הרסיבר יכול לדמות אותו והוא עושה את זה בצורה מצויינת.

חוץ מזה, 6.1 זה פורמט לא מוצלח בכלל שנזנח מהר מאוד לאחר יציאתו והוחלף ב-7.1. בשני המקרים מדובר בערוץ מונו אחורי, אבל ב-7.1 הוא מגיע פיזית משני במיקומים טובים יותר וע"י imaging טוב יוצרים אפקטים הרבה יותר אמיתיים מרמקול בודד במרכז.

עריכה בקשר לרסיבר: 630 הוא דגם של לפני שנתיים (640 הוא של שנה שעברה, 650 הוא הדגם הנוכחי של השנה). מה שזה אומר זה פשוט מאוד - עודפים\תצוגה\מחודש. שוב, אני הייתי מוותר על כל העסק (כולל לקנות ממכרז ללא חנות אמיתית, טעות איומה לדעתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת הבן אדם שאמר ש XORO לא מוכרים הגזים בצורה לא רגילה זה רק מראה שלהרבה אנשים אין מושג והם מגיבים סתם

אני קונה את המערכת בחנות לא ברשת אני גם מקבל 5 שנים אחריות עם החלפה בחדש אבל זה דרך קומבינה ואני גם קונה ביותר זול שוב קומבינה.

ושמעתי לפחות עוד 10 סטים ולא יודע הרמקולים האלה נישמעו לי הכי טוב

לגבי דגמים כרגע סידרתי את זה בטלפון ועשיתי שידרוג ל 640 , 650 פשוט אין להם אבל בסדר נעבוד עם 640

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אמרתי לך סידרתי את זה ל 640

הבן אדם שמוכר לי את זה יש לו חנות רמקולים חבר של אבא שלי מילדות כמו אח שלו תחשוב שכל זה מגיע לי במחיר שלא יאמן

וחוץ מי זה לאבא שלי יש רסיבר של משנת 95 שלא יתבייש לעמוד היום ליד רסיברים של שנת 2004 השנה לא ממש חשובה

אבל עדיין אמרתה לי עדיף דגם חדש יותר והבן אדם אמר לי בלי שום בעיות רוצה דגם חדש יותר תקבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז סופי אני מקבל דגם 640 הכל מגיע חדש וזה בדוק חבר של אבא שלי לא ינסה לשקר לנו הוא חבר שלו מהילדות גדלו ביחד כמו אחים

והכי חשוב שכל זה ניכנס לחדר שלי אחרי שבעוד כמה ימים יותקן שטיח על הריצפה וטפטים על הקירות כבר יש דבר זה אמור לעזור גם קצת לאקוסטיקה והכל יהיה סבבה אה והוא אמר יש לו גם סאאב וופר משו חבל על הזמן אבל הוא יהיה באמת מיד שניה אבל יעלה לי כ 100 שקל סאאב שעולה כ 1000 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה רצית מהאנשים פה בפורום??

כולם אומרים לך שזה זבל אבל אתה נשאר בשלך

אז למה אתה בא ושואל בכלל אם לא משנה לך מה אנשים אומרים

כאילו לא נראה לי שאת מישהו מעניין החברים של אבא שלך מילדות או ה"קומבינות" שלך

אם זה מה שרצית לספר לנו אז יופי לך ותתחדש

ו6.1 זה סנטר אחורי אבל זה לא מאוד שימושי היום כי נדיר מאוד למצוא שתומכים בזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא על כל דבר אומרים זבל

אבל על פירלס כן אומרים ובצדק

אתה רוצה לקנות אותם זה בעייה שלך וכסף שלך אתה זה שתצתער בסוף

ואורפדל לא רעים בכלל ועדיפים בהרבה מפירלס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...