PS3 נחשף - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PS3 נחשף

nim901

Recommended Posts

גודלו של הפלייסטיישן 3, שיופץ לקראת האביב של 2006, דומה

ה-PS3. מראה ריאליסטי יותר (צילום: רויטרס)

לזה של הקונסולה הנוכחית, אך הקונסולה החדשה מעט מעוגלת יותר. היא תופץ בצבעי שחור, כסף ולבן.

מנוע המשחק של ה-PS3 חזק פי 35 מהפלייסטיישן 2, על פי סוני. הקונסולה החדשה תומכת בתקן הדיסק החדיש Blue-ray, המאפשר אחסון מידע בנפח 50 גיגה בייט, פי שישה מכותרי DVD נוכחיים. היא כוללת חריצים לכרטיסי זיכרון, דיסק קשיח נשלף ותמיכה בתקשורת אלחוטית בתקן BlueTooth, שתאפשר לחבר אליו עד שבעה בקרי משחק אלחוטיים. ה-PS3 תתמוך בהרצת אלפי משחקים שפותחו במקור עבור ה-PS1 ו-PS2.

בכירים בסוני מסרו כי טכנולוגיית המעבד של PS3, בשם הקוד Cell, שפותחה על ידי IBM, סוני וטושיבה, תציע ביצועים רבי עוצמה ותפיק משחקים ריאליסטיים עם מראה הדומה לסרטים, ותתמוך בהצגת סרטים ברזולוציה גבוהה (HDTV).

N

מקור - http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3086532,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תמונות :

מאוד מזכיר את הפוסי 2 בצורה עגלגלה

ps3screen0017mv.jpg

יציאות למניהם

ps3screen0025gd.jpg

אהבתי את הכפתורים ( יותר נכון לוח ) של ה- POWER ו..EJECT פשוט מדהים איך שזה נראה

ps3screen0038jo.jpg

ps3screen0047sj.jpg

ps3screen0056cx.jpg

ps3screen0069yp.jpg

בקיצ' מכשיר לפנים  :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, לקחו את הXBOX בכיס הקטן  :lol:

גם אם הקונסולה תעלה 100$ יותר זה יהיה שווה את זה!

היא כל כך יפה לעומת הגועל נפש של , היא גם הרבה יותר טובה בתור מרכז מדייה לבית, גם מבחינת כוח חישוב היא לפי המפרט חזקה בהרבה.... והיא כל כך יפה.... :)

אני חייב לציין שגם הגרפיקה לפחות לפי התמונות שפורסמו ביחס למה שמיקרוסופט פירסמו הרבה הרבה הרבה יותר טובה.

http://www.vgames.co.il/images/uploads/images/image197139PS320.jpg

http://www.vgames.co.il/images/uploads/images/image197139PS320.jpg

ד"א הנה המפרט:

מוזר אבל יש לה רק 256MB GDDR3 700MHZ לעומת 512 של הXBOX360.

# Product name - 3

# CPU Cell Processor PowerPC-base @3.2GHz

# 1 VMX vector unit per core

# 512KB L2 cache

# 7 x SPE @3.2GHz

# 7 x 128b 128 SIMD GPRs

# 7 x 256KB SRAM for SPE * 1 of 8 SPEs reserved for redundancy total floating point performance : 218 GFLOPS

# GPU RSX @550MHz 1.8 TFLOPS floating point performance Full HD (up to 1080p) x 2 channels Multi-way programmable parallel floating point shader pipelines

# Sound Dolby 5.1ch, DTS, LPCM, etc. (Cell-base processing)

# Memory 256MB XDR Main @3.2GHz 256MB GDDR3 VRAM @700MHz

# System Bandwidth Main 25.6GB/s VRAM 22.4GB/s RSX 20GB/s (write) + 15GB/s (read) SB 2.5GB/s (write) + 2.5GB/s (read)

# System Floating Point Performance 2 TFLOPS

# Storage HDD Detachable 2.5" HDD slot x 1

# I/O Front x 4, Rear x 2 (USB2.0) Memory Stick standard/Duo, PRO x 1 SD standard/mini x 1 CompactFlash (Type I, II) x 1

# Communication Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T) x 3 (input x 1 + output x 2) Wi-Fi IEEE 802.11 b/g Bluetooth 2.0 (EDR)

# Controller (up to 7) USB2.0 (wired) (PSP) Network (over IP)

# AV Output Screen size 480i, 480p, 720p, 1080i, 1080p HDMI out x 2 Analog AV MULTI OUT x 1 Digital audio DIGITAL OUT (OPTICAL) x 1

# Disc media read only CD PlayStation CD-ROM PlayStation 2 CD-ROM CD-DA CD-DA (ROM), CD-R, CD-RW SACD SACD Hybrid (CD layer), SACD HD DualDisc DualDisc (audio side),DualDisc DVD side) DVD PlayStation 2 DVD-ROM PLAYSTATION 3 DVD-ROM DVD-Video DVD-ROM, DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW Disc 3 BD-ROM BD-Video BD-ROM, BD-R, BD-RE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמעוניין, הנה עוד כמה תמונות  :P.

אני חייב לציין, שציפיתי לעיצוב קצת יוצר קיצוני...

הPS3 דומה מאוד לPS2 רק עם קווים יותר מעוגלים, מה שכן הבקר (ג'ויסטיק) עבר שדרוג רציני יותר והוא נראה טוב  ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, לקחו את הXBOX בכיס הקטן  

גם אם הקונסולה תעלה 100$ יותר זה יהיה שווה את זה!

מבחינת חומרה ההבדל בין הקונסולות הוא זניח וניתן עוד לחכות הרבה זמן כדי לדעת באמת מאיזה קונסולה ניתן להפיק יותר עוצמה.

ההבדל המשמעותי והחשוב באמת נמצא במשחקים הבלעדיים שיצאו לקונסולות.

לPS3 יש את: tekken, killzone

לxbox360 יש את: , ninja gaiden, dead or alive

והפעם גם הוכרז שמשחק final fantasy הבא יפותח גם לxbox360 ולא יהיה בלעדי לps3

(סלחו לי אם לא ציינתי עוד הרבה משחקים... פשוט הזכרון שלי לא משהו ואני לא זוכר עוד הרבה....)

לא לשכוח גם שps3 יוצא עם כנון blue-ray שיחייב צורב מיוחד ומדיות מיוחדות על מנת לשחק במשחקים.

אז אני מאמין שמי שהיה לו ps2 יקנה את הps3

ומי שהיה לו יקנה את הxbox360

אני קניתי לפני שנתיים ואני חייב לציין שאני מאוד נהנה מהקנייה הזאת, גם נהנה מהמשחקים שיוצאים לקונסולה (מצטער, אבל אני לא אוהב את ז'אנר הRPG היפני שסוני מתעקשים לטחון אותו שוב ושוב בps2), ואני גם נהנה מכל התוכנות שיצאו לxbox שנותנים לי לראות ועוד בקלות על גבי הקונסולה.

כמו כן, לxbox360 יש הארדיסק ואני חושב שזה יתרון עצום שמבטיח שיהיה הרבה יותר קל וזול לשחק במשחקים עם צ'יפ.

אני אחכה קצת עד שההתלהבות תחלוף והמחירים ירדו, עד שיצא צ'יפ איכותי וטוב ועד שיצאו תוכנות טובות כמו הXBMC המשובחת ואז אין ספק שאני הולך לקנות לי xbox360.

הרבה כסף אין לי אבל אם אני לא אפנק את עצמי עם הצעצוע החדש הזה אני אשתגע :)

נ.ב - בבקשה אל תשתגעו עם "אחי, הps2 אוכל את הxbox", "המשחקים של הxbox פי אלף יותר טובים" וכו...

תכלס מדובר פה על שני מוצרים שההבדל ביניהם הוא במשחקים וכל אחד אוהב סגנון אחר של משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, לקחו את הXBOX בכיס הקטן

אולי קצת נסחפתי, כנראה מההתרגשות   ;)

ד"א ראיתי עכשיו טרילר לKILL ZONE 2....אין מילים הגרפיקה פשוט מושלמת.

הי, סמתם לב- יש לדבר הזה 7 מעבדים, שני כרטיסי מסך מסוג ,6800U וכרטיס קול בטח גם יש, כל זה דחוס בקופסא פיצפונת כזאת ואין אפילו פתח אחד לאיורור    :nixweiss:

איך מקררים את כל המערכת הזאת?

ואיך לעזאזל הם הכניסו את כל זה לשם?

:s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי קצת נסחפתי, כנראה מההתרגשות   ;)

הPS3 חזקה יותר מהXBOX360 עובדתית.

השאלה היא לאיזה מהם יבנו משחקים שיסחטו מהם את כל הפוטנציאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתם שלPS3 יצא חדש!!!

אכן כן, אבל זה לא משחק בלעדי של PS3 ואין לי ספק שאחרי זמן מה הוא גם יצא לxbox360

מגזין GameSpot כתב מאמר קטן שבו הוא משווה בין שתי הקונסולות האלה וניתן לראות שם שאין יתרון של אחת הקונסולות על השנייה, ההבדלים הם זניחים כשלPS3 יש יתרון קטן אך לא משמעותי.

ושוב אני אומר - ההבדל יהיה אך ורק במשחקים ובאיכותם שיצאו לקונסולות ובשביל לראות את המשחקים בפעולה נצטרך לחכות עוד הרבה זמן.

אז הרבה מידע חשוב אין לנו חוץ ממספרים מפוצצים שמיקרוסופט וסוני מפזרים על הקונסולות שלהם שכולנו יודעים בתכלס אין להם מי יודע מה משמעות (כמו אנשים שקונים דיגיטלית ומתגאים שהמצלמה שלהם מצלמת עם 4 מיליון פיקסלים אבל תכלס אין להם מושג מה זה אומר ואם זה חשוב בכלל:) )

המאמר: http://hardware.gamespot.com/Story-ST-x-1985-x-x-x?tag=boxcar_all_features_headline

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדוגרי המעבד יש לו כמעט פעמיים יותר GIGAFLOPS(200 ומשהו נגד מאה ומשהו).

בכללי לXBOX360 יש טאה פלופס אחד לעומת הפוסי3 שיש לו 2TERAFLOPS(נכון שזה לא מייצג אבל... זה מראה שהמכשיר חזק באופן ממש מפלצתי כמו הרבה ישנים(לא כל כך 2000+-).

אני רוצה לראות משהו אחד על שתי המכשירים כמה זמן לוקח להם בSUPERPI? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיסרון של ה PS3 שהוא יוצא שנה אחרי ה

:\

ונראה לי הרבה מאוד אנשים לא תיהיה להם הסבלנות לחכות לזה

ו MS הולכת להכניס הפעם חזק את ה xbox

תראו איזה השקה הם עשו לו ב MTV

בטח MS בשביל הפירסום יחלקו לכל הראפרים ולכל המפורסמים אקסבוקסים בחינם

ויעשו על זה פירסומים , כי אנשים יראו שיש לראפר האהוב עליהם אז גם יחליטו לקנות

ובכלל יטחנו פירסומות עליו בכל פינה ( לפחות בחול )

בקיצור ל MS יש את היתרון של הזמן .

מה כבר יכול להיות הסלוגן של

please be patient

?

:lol:

treetime

לא רק אתה :)

אבל תודה שהשחור והלבן נראים מדהים!

הכסף נראה חרא !

http://mediaviewer.ign.com/ignMediaPage.jsp?media_id=2786090&article_id=614652&channel_id=261&page_title=Playstation+3&adString=network%3Dign%26site%3Dve3d%26pagetype%3Dmediaimgfat&return_url=http%3A%2F%2Fve3d.ign.com%2Farticles%2F614%2F614593.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...