SIMD 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SIMD 2

Omri4u

Recommended Posts

אוקי אז כבר הבנתי מה זה בעזרתכם אבל השאלה שלי היא כזאותי:

מה זה אומר הדבר הזה:

Most scientific questions require 64-bit precision real numbers (a.k.a. 'double' precision, giving 15-16 significant digits of precision). Unfortunately, the popular SIMD sets (Altivec, SSE, 3DNow!) only support 32-bit real numbers (a.k.a. single precision, giving 7-8 significant digits of precision). Fortunately, the recently released SSE2 supports double precision SIMD (albeit, only two double-precision numbers at a time, instead of four single-precision numbers).

קראתי אותו איזה שלוש פעמים אני חושב שהבנתי אז ניסיתי לבדוק בעזרת המחשבון של אם אני מחלק את

100/33=33.33333333333333333333

וזה יצא יותר מ16 ספרות ויש לי 3 מה זה אומר הדבר הזה תסבירו לי בבקשה תודה רבה זה נשמע מאוד לא הגיוני.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשבון של הWindows משתמש ביחידת הנקודה הצפה (העשרונית) הרגילה של המעבד (בניגוד ל SMID). היחדיה הזאת יודעת לעשות כפל (חילוק) וחיבור (חיסור) במספרים בדיוק ברוחב של 64bit. כמובן שאפשר לחשב ליותק דיוק על ידי כמה פעולות במקום אחת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש הבנתי מה אמרתם תסבירו לי יותר על ההסבר באנגלית מה זה אומר לעזעזל תודה רבה

לגבי מחשבון בווינדוז זה לא משנה עם יש לך Simd 2 ,או לא, מחשבון עובד עם FPU , והמספרים שם בגודל של 80 ביט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SSE2 מסוגל במחזור אחד לבצע פעולה על מספר של 64ביט ואילו SSE יצטרך יותר מ 2 מחזורים.

אם משתמשים במספרים של 64ביט אז SSE2 יהיה יותר מפי2 מהיר מ SSE, אבל אם לא זה מבוזבז.

אין כל קושי לחשב מספרים בכל דיוק רצויי, השאלה היא כמה זמן זה לוקח, בשביל זה חשוב שהמעבד

יבצע בחומרה חישובים ישירות בדיוק הרצויי בלי צורך לתכנת פתרונות איטיים שכוללים מספרים על פני

כמה משתנים במקביל וחישובים ארוכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...