כמה שאלות - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות

Dimness

Recommended Posts

אני רוצה למצוא פתרון כמה שיותר איכותי וכמה שיותר זול כדי לשמוע בחדר שלי....

יש לי בבית מחשב עם כונן סי.די ישן שאין בו שום שימוש, האם אפשר להפוך אותו לנגן דיסקים, מבלי לחבר אליו שום ציוד היקפי מלבד ואולי רסיבר?

רסיבר ורמקולים פשוטים אבל לא זבליים, כמה אמורים לעלות?

אם יש לכם תשובות, הערות, רעיונות ועיצות בבקשה תגיבו  :)

עריכה:

במחשב יש כרטיס קול SY P8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אפשרי בהחלט!

כל מה שאתה צריך זה לספק לסידירום 5V-12V (כל ספק ישן יהיה יותר מטוב למטרה הזו) ולקחת את ה-AUDIO מהיציאה המתאימה (או מאחורה ליד הקונקטורים או להשתמש ביציאה של האוזניות מקדימה [זה לא משנה איזה יציאה אתה משתמש שניהם זה אותו הדבר בדיוק]).

רק ראוי לציין שיציאת האודיו של הסידירום היא לא מוגברת ולפיכך, כמו שאמרת, אתה תצטרך להשתמש במגבר כלשהו ע"מ לחבר לעניין.

עוד דבר, כשאין מחשב מחובר אתה תהיה כמובן מוגבל לפונקציות שנותן הסידירום הספציפי (לרובם יש רק 2 כפתורים STOP/EJECT ו-FF).

אתה יכול להשיג רסיבר+זוג יד שנייה ב-1000-1500 ש"ח.

עריכה:

אולי לא הבנתי אותך טוב, אתה רוצה לחבר את הסידירום בלי מחשב (שאפשרי בדרך שרשמתי למעלה) או עם מחשב (שכמובן אפשרי)?, תגדיר "ציוד היקפי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

הכוונה שלי הייתה שהסידי בתוך המחשב ושאני אוכל לשמוע כשמהחשב מכובה או שרק הסידי מחובר לספק ורק אם אני רוצה אני מחבר מקלדת עכבר וכל זה.

אני רוצה שאני אוכל פשוט להכניס דיסק והוא יתחיל להתנגן.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכתבתי, אפשר, מיותר לציין שאי-אפשר לחבר למערך הזה מקלדת ועכבר בלי שהמחשב יהיה דלוק ומחובר לסידירום, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה, אבל אם אני רוצה שרק הסידי ייפעל יש דרך אחרת חוץ מלנתק את כל הרכיבים האחרים מהספק?

כן, לחבר אותו לספק אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...