WHARFDALE 3XP . - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WHARFDALE 3XP .

Bug2000

Recommended Posts

לא מכיר ספציפית את הדגם אבל שמעטי מספר דגמי של Warfedale ואני מוכרח להגיד שלא התרשמתי

כלל צליל מאד מעומעם (לטעמי) אבל הכל עניין של טעם בנושא הזה.

תשמע אותם לפני שאתה קונה המחיר אכן מאד מאד זול

תבדוק את שלמות הרמקולים כשאתה קונה תבדוק שהדריברים (ראשי הרמקולים או האלמנטים אם תרצה) תקינים ע"י שמיעה של דיסק שאתה מכיר היטב

הכי חשוב לבדוק שתי דברים עיקריים בייחוד בגלל שהרמקול משומש קודם כל שהממברנות על האלמנטים (בעיקר על הוופרים) ממורכזות ואין סטייה של

הממברנות עקב שימוש רב או לא נכון של הרמקול אתה יכול לבדוק זאת ע"י כך "שתחתוך" את התדרים (עד כמה שניתן) לתדר של האלמנט ברמקול שאתה בודק

(לדוגמה אם אתה בודק את הוופר תשתדל שתשמע רק את התחום הנמוך) ובווליום נורמלי לא שקט מדי ולא רועש תקשיב עם הצליל שהאלמנט מפיק הוא נקי

בדרך כלל אם הממברנה ממורכזת הוא יהיה נקי ואם יש לה סטיה ואפילו קטנה ביותר אתה תשמע את צליל המוסיקה מלווה במעין צליל של חיכוך (גירוד) חלש

למרכז ממברנה באלמנט עולה לא מעט כסף ודרוש מיכון מיוחד כמו כן זה מוריד הרבה מערכו של הרמקול

דבר שני שעליך לשים לב אליו זה הקרוסאובר שמותקן ברמקולים : עליך לבדוק שהוא תקין הבדיקה עצמה נעשת בדיוק כמו הבדיקה הקודמת רק שכאן אתה שם לב

האם כל אלמנט מספק את כל תווך התדרים אותו הוא מיועד לספק ובעוצמה הנכונה כלומר שווה לעוצמה ששאר האלמנטים ברמקול מפיקים אם הקרוסאובר של אחד הרמקולים נשרף ו\או קרה לו משהו עקב שימוש לא תקין או בגלל בלאי והיה צורך לתקן אותו זה גם כן מוריד הרבה מאד מערך הרמקול שכן לאחר שהקרוסאובר נדפק לא משנה גם אם הבן אדם הכי גאון בתחום יתקן אותו סיכוי שהרמקול ישמע כמו שהוא נשמע עם הקרוסאובר המקורי הוא מאד מאד מאד קטן

שים לב לדברים האלו כי המחיר שמציעים לך הוא באמת זול

אני מכיר את חברת DUAL בעיקר מתעסקים בייצור למכוניות ולקולנוע ביתי בעיקר לוויניים שמעתי לפני הרבה זמן דגם אחד שלהם ולא התלהבתי ממנו אבל שוב כמו שאמרתי קודם הכל עינייין של טעם .

מקווה שעזרתי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת תודה על ההיתיחסות הרצינית, אני מאוד מעריך את זה.

אז כמו שאמרת הרמקול באמת קצת יבש מבחינתי, הדבר הבולט ביותר הוא שהבאס שלו לא רך כמו שאני אוהב, הבחור שמוכר את הרמקול השמיעה לי אותו ולא אהבתי את הבאס הוא כזה מכה באוזניים ולא רך - בקיצור לא ממש אוהב את זה. הרמקול תקין ובמצב מעולה (נראה כמו חדש).

מה שטוב ברמקול הזה שהוא עוצמתי בטירוף.

לאחר מכן אחרי הרבה נידנודים וזיוני שכל וכחצי שעה שחרשתי על הרמקול היגעתי למסקנה שהם לא יהיו טובים יותר מה ATP3 שיש לי עכשיו למרות העוצמה שאני מחפש עכשיו (כן אני מאוד אוהב את הבאס של ה ATP3). הבחור הוציא לי עוד מספר ודווקא את ההכי זולים אהבתי - והם ה DUAL שנראים מאוד ישנים אבל הבאס רך ונעים כמו שאני אוהב והמיד פשוט מדהים! הביאתי אליו את ה ATP3 בשביל לעשות השוואה ישירה, ל ATP היה באס טיפה יותר טוב לבסוף חיברנו את הרמקולים של DUAL לסאב של ATP וזה נשמע ענק לדעתי. הרמקולים של DUAL מוכר אותם כולה 150 שח (מחיר זנות), אבל העיצוב שלהם כזה ישן והם לא יתיאמו לחדר שלי :\.

מה שרציתי לדעת זה אם אפשר לקנות ממנו את הרמקולים (3XP) ולמכור אותם במחיר יקר יותר :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון נראה לי שתוכל למכור אותם יותר יקר בייחוד אם הם שמורים תבדוק מה המחיר של זוג כאלה חדשים תוריד בערך בין שליש לחצי מחיר

בחנויות ותראה אם זה משתלם לך

בקשר לרמקולים של DUAL ששמעת עצה שלי קנה אותם תוסיף עוד קצת כסף ושיבנו לך את התיבות שלהם מחדש

כי המחיר פשוט ברצפה

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...