ת'ארד מקצועי לגבי בחירת FireWall וAntiVirus - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'ארד מקצועי לגבי בחירת FireWall וAntiVirus

1

Recommended Posts

כבר היו מלא ת'ארדים בנושא הזה, ופשוט רובם מלאים בשטויות, ובתגובות לא מקצועיות,

קראתי את רובם ופשוט לא הבנתי מה באמת כדאי להתקין.

בהתחשב בהמלצות שראיתי בפורום וברוב הת'ארדים התקנתי SYGATE בתור חומת אש

וKASPRESKY בתור אנטי וירוס ופשוט שניהם על הפנים גם כשהם בגרסאות האחרונות שלהם.

נתחיל בסיגייט, הממשק על הפנים, הגרסא הכי חדשה תוכנתה לפני כמעט שנה, יש בעיה עם שיתוף הקבצים,

והיא שוכחת גם את ההגדרות לפעמים. לעומת זון אלארם היא ממש על הפנים מכל הבחינות, ואפילו מערכת

האבטחה של מייקרוסופט לא מזהה את התוכנה, משמע לא יצא עדכון כבר הרבה זמן אז היא בעצם לא מספיק בטוחה.

זון אלארם נתן הרבה יותר, תוכנה פשוט מושלמת עד שבשנה האחרונה פשוט הם נדפקו עם העדכונים והתוכנה הפכה

להיות מלאת באגים ובלתי נסבלת, לאחר שכל עדכון פשוט דפק את המחשב ואת האינטרנט וכבר נוצר פחת לעדכן את התוכנה.

קאספרקי דווקא נראית תוכנה טובה, יחסית לנורטון היא בסדר, אבל יש לה בעיה אחת שהיא מאוד מעצבנת, לוקח לה הרבה זמן

עד שAUTO PROTECT מתחיל לפעול, כלומר התוכנה עובדת אבל לא פעילה ולוקח מספר דקות עד שהיא פעילה ובינתיים אני

לא מוגן.

מהדברים הנ"ל החלטתי שפשוט אין לי מושג איזה חומת אש להתקין, כי זון אלארם אני חושש מאוד, על הפנים, ולא נשארו לי

אפשרוית, וגם בנוגע לאנטי וירוס.

למישהו יש המלצות מקצועיות ותגובות שיוכלו לעזור לקבוע מה הכי טוב? כלומר מה עושה את העבודה שלו בלי בעיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

theone111 כל התארדים שנפתחו בנושאים האלה מלאי דעות, אתה צריך לדעת למי להקשיב במקום לפתוח תארד חדש שיתן לך שוב מלא דעות וחלקם שגויות, כפי שהפוסט הראשון שלך מלא בשטויות, מה שכתבת זה מנסיונך האישי, ובמקרה גם הניסיון האישי שלך ממש ממש לא משקף את המציאות, כנ"ל לתשובות הבאות שתקבל ממשתמשים, הכל מניסיון אישי שיכול לשקף את המציאות ויכול שלא לשקף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל אם אני בתור משתמש ממוצע, לא הצלחתי להבין מה מומלץ לשימוש, אז משמע שמשהו כאן לא בסדר.

לפחות אני רוצה לקבל אזהרות מתוכנות שהם לא מקצועיות, כי הריי השוק מוצף בתוכנות אלו, ובטוח יש כאלה

שידועות כבעייתיות, ולפי תגובות אפשר לקבל החלטה, אם 10 משתמשים אומרים לי שתוכנה X מצויינת ומפרטים

לי בדיוק את הייתרונות אז אפשר להסיק שהיא טובה, ואם אף אחד לא אמר שהיא מלאת חורי ושהיא

לא מקצועית בכלל אז אפשר להבין שאפשר להתקין אותה בלב שקט.

מקווה שהבנת את הפואנטה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר את זה בתור משתמש מהצד, אני אישית לא מתערב בכל המלחמות של תוכנות האנטיוירוס ופיירוואלים.

סיגייט וקספרסקי הם התוכנות הכי מומלצות, אחוזים גדולים משתמשים בהם ורוב המשתמשים המבינים בפורום ממליצים עליהם בחום.

אם אתה חושב שהם מלאות חורי ולא מקצועיות זאת דעתך האישית, זה לא בהכרח אומר שזאת האמת...

אם אתה לא מצליח להתמודד עם תוכנה זה לא אומר שהיא לא בסדר, אני לא רואה שום סיבה שיקרו המצבים שתיארת (שהתוכנה "שוכחת" את ההגדרות, עושה בעיות עם תוכנות שיתוף וכו).

אם אתה אומר שסייגייט לא מקצועית וזון אלארם כמעט מושלמת, אני לא חושב שהבעיה היא בתוכנות אלא יותר בשימוש בהם.. אתה צריך לדעת לעבוד עם התוכנות לא להתיאש מהם וגמרנו.

בגלל שאתה משתמש בעייתי, לא במובן הרע כמובן, פשוט לך יש בעיות עם תוכנות שכמעט אף אחד לא מתלונן עליהם.

אני ממליץ לך להתקין את כל התוכנות המומלצות, נגיד ה TOP5 של האנטיוירוס ושל הפיירוואלים, ולראות מה הכי נוח לך...

זה בעצם מה שרוב האנשים עושים, מנסים ובוחרים מה הכי טוב בשבילהם.

אמרו לך מה הכי מומלץ בכללי, לא קיבלת את ההמלצה.. מעבר לזה אין הרבה מה לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהודעה הראשונה שלך כתבת כל כך הרבה שטויות .

1.הממשק בסיגייט נוח מאוד (לא מקושט בציורים של לוני טונס אבל הוא מאוד נוח) .

2.בסיגייט אין שום בעיות עם תוכנות שיתוף קבצים, כנראה אתה לא יודע לקנפג אותו נכון .

3.סיגייט בחיים לא שכחה לי שום הגדרה , זה רק אצלך .

4.קספרסקי על הפנים ? בגלל שלוקח להגנה ברקע כמה שניות לפעול ?

הרי זה ברור שקספרסקי מספק הגנה הרבה יותר מתקדמת מנורטון , ואין לי כוח להיכנס שוב לויכוח כזה ולציין את היתרונות של kav .

5.אתה קובע את טיב התוכנה לפי מראה ? אם אתה באמת רציני ורוצה למצוא תוכנה שתתאים לך , אתה תבדוק כל אנטיוירוס מובחר ותנסה אותו במשך כמה שבועות. כנ"ל לגבי פיירואל .

6.לפני שאתה משמיץ תוכנות מקצועיות , תבדוק שיש לך ידע בסיסי בלהפעיל אותן .

עריכה :

ואטוס עקפת אותי .. (ב-5 דקות . אני איטי ! :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים לגמרי עם מה ש q1234 כתב :)

ובנוסף רשמתי לך פה את האנטיוירוס והפיירוואלים הכי מוכרים:

norton

avast

trend micro -cillin

eset nod32

mcafee

kaspesky

avg

f-prot

zonealarm

armor2net

tiny personal

norton personal

black ice

sygate

prevx home

firewall x-treme

adorons

agnitum outpost

מה שסימנתי אלה תוכנות שהיה לי ניסיון איתם ולפי דעתי הם לא רעות בכלל, השאר לא ממש מוכרות לי אבל לפי אתרים הבנתי שהם לא רעים בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

theone זה שאתה לא יודע לקרא ענגלית ולא יודע איך להשתמש בתוכנה ואתה צריך ציורים וקישוטים של בני 5 זאת בעיה שלך זה לא אומר שהיא לא טובה

לי יש

sygate personal firewall pro

אני איתה כבר דיי הרבה (מאוד ) זמן אין לא חדירות

לא בעיות בהורדות

לא בעיות במשחקים ( אונליין )

הכל פועל חלק

ובקושי לוקחת משאבי מערכת

אפילו אני לא משתמש באנטי וירוס בגללה.

:xyxthumbs:

(אבל זה בהנחה שאתה לא נכנס כל שניה לאתרי פורנו ו מוריד כל מיני קבצי זבל שאתה לא יודע מה יש בהם )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל ניסיתי הכל עם סיגייט, קינפגתי הכל, השיתוף עובד, אבל כשאני בא להכנס למחשב הראשי בו נותקנת התוכנה

דרך המחשב המשני, הוא פשוט לא נותן, הוא חוסם את הגישה למחשב בו מותקן הסיגייט וניסיתי הכל, אני לא מתייאש מהר בד"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכנס להגדרות בסיגייט ותוסיף את הip\mask של המחשבים ברשת ל trust.

זה מה שנדרש ברוב הפיירוואלים...

עריכה: שלא תצטרך לחפש יותר מידי,

tools

advanced rule settings

add

allow this traffic

-hosts

ותכתוב שם את האיי פי או את הטווח שאתה רוצה לאשר ברשת הביתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

theone זה שאתה לא יודע לקרא ענגלית ולא יודע איך להשתמש בתוכנה ואתה צריך ציורים וקישוטים של בני 5 זאת בעיה שלך זה לא אומר שהיא לא טובה

לי יש

sygate personal firewall pro

אני איתה כבר דיי הרבה (מאוד ) זמן אין לא חדירות

לא בעיות בהורדות

לא בעיות במשחקים ( אונליין )

הכל פועל חלק

ובקושי לוקחת משאבי מערכת

אפילו אני לא משתמש באנטי וירוס בגללה.

:xyxthumbs:

(אבל זה בהנחה שאתה לא נכנס כל שניה לאתרי פורנו ו מוריד כל מיני קבצי זבל שאתה לא יודע מה יש בהם )

ענגלית אני עדיין לא יודע, אבל אנגלית אני יודע מצויין, 5 יחידות שעברתי בהצלחה.

וזה לא קשור להבנת התוכנה, וגם לא אכפת לי איך היא נראית, אבל זה קצת מחשיד ומוזר שתוכנה לא הוציאה שום עדכון מעל שנה,

אבל גם על זה אפשר להבליג, אבל יש בעיה עם הרשת הביתית שלי, ניסיתי הכל ופשוט אני חייב כל פעם לסגור את הפירוול כדי

ששיתוף הקבצים יפעל למרות שהכל מוגדר נכון, קראתי גם את קובץ הHELP ופעלתי לפי ההוראות ועדיין לא עוזר.

מה הגרסא האחרונה של התוכנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרסה האחרונה שאני מוצא איזכור עליה היא 5.6 (מבנה 2808 עפ"י אימיול) שיצאה לפני כחצי שנה.

http://www.versiontracker.com/dyn/moreinfo/win/17771

אגב, אני מהמשתתפים היותר כבדים של אותו דיון מעמיק לגבי קירות האש אשר הביא לפה את הלינקים ההשוואתיים/עובדתיים שללא ספק גרמו לאנשים רבים לזנוח את הזון אלארם או נורטון מיקי-מאוס פיירפוול ולעבור למשהו יותר חסין. שוב עפ"י קריאה מאסיבית של דעות מומחי האבטחה, לא דעה שנולדה במוחי פתאום.

אגב, אותם מומחים (ממה שראיתי) אומרים כבר שנה פלוס ברציפות שהNOD מגן יותר טוב מה-Kaspersky (ומכל אנטיוירוס אחר), אך אין בכוונתי להתחיל שוב מלחמת עולם. ההבדל בטח זניח בין השלושה שבטופ ליסט בינכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...