רמקולים בתקציב של 600-750 ש"ח למחשב - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמקולים בתקציב של 600-750 ש"ח למחשב

בלה

Recommended Posts

אני קונה עם המחשב החדש לוח אם שמגיע עם הכרטיס קול realtek alc850.

התקציב שלי הוא 600-700 ש"ח ואני אשחק במשחקים (Counter Strike:Source למשל) אבל אני גם שומע מוזיקה ואיכות הסאונד של המוזיקה חשובה לי יותר.

שמעתי שהכרטיס קול שבא עם הלוח אם טוב מספיק ועדיף להשקיע ברמקולים יותר מלקנות חדש.

אז חשבתי לקנות רמקולים 5.1, או Logitech X-530 או Creative T5900.

אחרי שקראתי כמה הודעות בפורום הבנתי שהכרטיס קול עם הלוח אם לא טוב.

השאלה שלי אם בתקציב 600-700 ש"ח כדאי לי לקנות את הרמקולים האלה או לקנות רמקולים בתקציב נמוך יותר וכרטיס קול (אם כן איזה). אין לי העדפה ל- 5.1 או משהו פשוט אני חושב שככה אני אפיק את הצליל המירבי (תקנו אותי אם לא).

את המחשב החדש אני אקנה מ- www.ksp.co.il אבל לא איכפת לי לקנות מחנות אחרת.

אני יודע שסאונד זה דבר יחסי אבל אני עדיין מעוניין בהמלצה בהתאם לשימושים שלי ובמיוחד לדעת אם עדיף לי כרטיס קול +רמקולים או רק ואם כן איזה.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה אני אישית לא מכיר כ.קול טוב שיספק אותך אם אתה רוצה בתקציב 700 ליקנות גם רמקולים

מניסיון אישי אני מציע ללכת על אני מעדיף אותם,כמובן ומאוד חשוב להזכיר שעליך לישמוע את הסכורה ליפני הקניה

אתה כבר תדע מה האוזן שלך מעדיפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי בשביל עדיף שתי 5.1 זה רק בשביל סראונד בסרטים ומשחקים למוזיקה זה לא הכי טוב.

אם יש לך העדפה למוזיקה אז תקנה שתי + סאב ,ואם אתה מעדיף סראונד במחקים וסרטים אז תלך על 5.1

אני אמליץ לך על סוג מסויים אחרי שתגיד לי מה אתה מעדיף.

דבר שני בקשר לכרטיס קול אתה לא קונה מספיק איכותיים במחיר הזה בשביל שתרגיש הבדל בכרטיס קול מבין אחי אז עדיף לך להשקיע את כל הסכום ברמקולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אומר שעדיף 2.1 למוזיקה? (תהיה איכות סבירה במשחקים נכון? היא הרבה פחות חשובה לי מבמוזיקה אבל שתהיה סבירה)

אם 2.1 עדיף למוזיקה אז תמליץ לי על 2.1 בתקציב 600-750 בבקשה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמקולים למזיקה בתקציב כזה, לדעתי 3300 של קריאטיב.

כרטיס קול מידה ותיקח את ה-ATP3 (שאני ממליץ במקומם את ה-JBL) קח AV710 מחו"ל, יחד עם משלוח ייצא כ-200 שקלים, אין מיסים כי זה פחות מ-50$.

ד"א, כפי שכבר אמרתי לך בפרטי יש לי את הכרטיס הזה גם כן. להסביר לך במילים מה ההבדל באיכות אי אפשר, וגם להשמיע לך אי אפשר. לכן, עשיתי את הדבר האפשרי היחיד, מדדתי ב-RMAA. לצורך המדידה לא השתמשתי בכבלים זוועתיים שמוכרים בחנות, אלא הכנתי אחד לבד, 2 חיבורי PL3.5mm סטריאו, וכבל קצר מאוד של כ-15 ס"מ שמחבר בינהם (כבל RG174, מתאים בדיוק לצרכים האילו).

התוצאות מצורפות למטה.

2 השמאליים הם הכרטיס אונבורד, 2 האחרים הם הEMU1212 שלי, בדיוק באותם התנאים, רק כבלים שונים עקב החיבורים השונים בכל כרטיס (הכבלים שהיו לרילטק היו טובים יותר).

ניתן לראות את ההבדל העצום בין 2 הכרטיסים, זכור גם כי אילו הם הביצועים המינימאליים של האימו, והוא מגיע רחוק הרבה יותר, מה שהרילטק לא יכול לעשות.

ברור שאתה לא תשקיע בכרטיס קול סכום גדול כל כך, אך לצערי אין לי כרגע בבית שום כרטיס אחר להשוות אליו. אני ינסה להשיג כרטיס נוסף בימים הקרובים ולמדוד גם אותו.

Anatoli.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...