בעיות במהירות RAM וכרטיס מסך - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות במהירות RAM וכרטיס מסך

Galz0r

Recommended Posts

יש לי כרטיס מסך שמשתמש בזיכרון של המחשב כדי לפעול (אונבורד) לכן אני מנסה להעלות את המהירות לראם הראם שלי אמור להגיע ל 166 MHZ בתיזמון CL2.5 אבל הוא על 72 מגה הרץ כרגע ולא ניתן להעלות כי איך שמעלים מתחילים ארטפקטים מטורפים והמחשב קופא כמעט כל הזמן (העלתי FSB) השאלה שלי זה איך לעלות את המהירות של הראם בלי לעלות את ה FSB ודרך אגה זה ביחס 3:2 אז אולי איך אפשר לשנות את היחס? ואל תגידו לי דרך הביוס בבקשה כי חרשתי על כל הביוס של המחשב הזה ואין אפשרות כזאת...

מצטער שאין סימני פיסוק פשוט מיהרת ילכתוב את ההודעה... תודה מראש.(ד"א הכל נבדק בעזרת התוכנה CPU-Z )

המחשב:

intel 4 1.7GHZ @ 1849 MHz FSB @108.49

Samsung 256mb SDRAM

MOBO: ECS\elitegroups p4s5mg

Graphic card o\b

ובבקשה בלי ירידות על המחשב אני קונה עוד מעט חדש פשוט אני רוצה להוציא ממנו בנתיים תמקסימום :P

שוב תודה מראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראם שלי יכול להגיע למהירות 166 מגה הרץ בתזמון CL 2.5 , עכשיו זה על 72 מגה הרץ CL 4 (:()...

אז ניסיתי להעלות את המהירות ע"י העלאת ה FSB, העליתי ל 109 ובגלל שהכרטיס מסך הוא אונבורד (משתמש ב SHARED MEMORY )

המהירות שלו תלויה בזיכרון הפיזי של המחשב לכן מעבר למהירות הזאת של הRAM מתחילים ארטפקטים רציניים\קריסה וקפיאה של המחשב.

רציתי לדעת אם יש תוכנה\דרך שמעלה את הראם בלי קשר למהירות,

FSB, כי גם המעבד קורס אצלי במהירות העלובה הזאת, ולא דרך הביוס, בדקתי ואין אפשרות כזאת...

או שפשוט לשנות את היחס FSB:זיכרון כדי לקבל מהירות גבוהה יותר ב FSB יחסית נמוך....

היחס כרגע עומד על 3:2 אבל אני לא יכול לשנות כי אין אפשרות כזאת בביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...