בעיה: הצורב קורא רק חלק מהדיסקים - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה: הצורב קורא רק חלק מהדיסקים

lharpaz

Recommended Posts

שלום,

יש לי בעיה די מוזרה ונורא מציקה:

יש לי צורב של NEC (דגם: 3520A).

מסתבר שהוא קורא רק חלק מהדיסקים - הוא קרא לי את כל המדיות שניסיתי, וגם כמה דיסקים רגילים, אבל לאחרונה ניסיתי כמה דיסקים רגילים שהוא פשוט לא קרא - הוא התייחס אליהם כאילו יש דיסק ריק עם 0 מקום פנוי בכונן. אני יודע בוודאות שהדיסקים האלה מכילים מידע.

זה קרה לי גם עם דיסק שקיבלתי עם הלוח אם של ג'יגה-בייט. שכפלתי אותו עם צורב במחשב אחר ואז הוא כן קרא את הדיסק הצרוב.

מישהו מכיר את הבעיה? יודע איך לפתור? יש רעיונות?

עדכון firmware יעזור פה?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותה בעיה בדיוק קיימת אצלי, קורא רק סוג מסויים של דיסקים, דיסקים ריקים של חברה אחרת הצורב פשוט אומר שאין דיסק בכונן.

יש פיתרון לבעיה??

אגב אני משתמש בצורב מדגם HL-DT-ST CD-RW GCE-8160B

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי פעם בעיה כמו שלך (בצורב של A-open) ועדכון firmware פתר אותה.

אצלי הבעיה היא שונה - הוא לא מצליח לזהות לי דיסקים שכבר יש עליהם מידע!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלתה אופציה מעניינת: יכול להיות שהצורב פשוט לא מכיר את כל התקנים של צריבת CD ? ואז אם זה דיסק שצרוב בתקן ישן אז אני לא יכול לקרוא אותו?

יכול להיות שיהיה לזה פתרון בתוכנה? או שלא תהיה לי ברירה ואני אהיה חייב לקנות עוד כונן CD רק בשביל לקרוא את הדיסקים האלה?

כאמור - הצעות יתקבלו בברכה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לעשות עדכון קושחב ותראה אם זה עוזר.

זאת לא בעיה של תקן צריבה ישן בכלל, הצורב מזהה את כל הידסקים הצרובים בדרך כלל אלה אם הם תוצרת עזה ולא נראו בשום מקום חות מעזה.

בכל מקרה לי הייתה תופעה כזו עם מדיה DVDRW שצרבתי עם NEC 3500 לא יודע למה אבל ה 3520 פשוט לא רצה לזהות אותה בתור מדיה עם מידע וצרבתי עליה שוב והכל הסתדר.

לאחר עדכון קושחה שעשיתי לא נתקלתי בבעיות דומות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

יש לי את אותו צורב כמו לך, וגם אני הייתי צריך לדוגמא לצרוב את הדיסק השני של פיפא 2005 בשביל שהוא יעבוד פה, אני עידכנתי את הצורב לא יודע עד כמה זה עזר, אני יכול רק להגיד לך שקריאה זה לא הצד החזק של הצורב הזה, אבל בכתיבה הוא ממש טוב...

מקווה שהעדכונים הבאים ש- NEC יוציאו ישפרו את הקריאה שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...