האם מישהו יודע להסביר את האשליה האופטית הבאה? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מישהו יודע להסביר את האשליה האופטית הבאה?

abnatan

Recommended Posts

מגניב! 8)

נראה שהתמונה נצרבת בעין, ואז כאשר מסתכלים כל הריבוע הלבן, המוח מנסה לשמר את התמונה שהעין קלטה, בכך שהוא מקרין את התמונה שהוא זוכר על הריבוע הלבן. אולם, מכיוון שמדובר בתמונת מראה ולא בתמונה אמיתית, אז הצבע של הצורה החיצונית מתחלף בצבע של התמונה הפנימית, ולהיפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין... אני עיוור צבעים( לא יודע עד כמה אבל לא מוטציה, זה נשמע לרוב האנשים מפחיד אבל זה לא שאני לא יודע להבחין בין ירוק לכחול... אני פשוט רואה צבע אדום הרבה יותר מודגש מכל צבע אחר...)

ואני רק רואה עיגול צהוב עם ריבוע לבן באמצע ורקע לבן, הצבעים היותר מודגשים כמו האדום והכחול פשוט נעלמים :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואי מצאתי משהו קטלני -

סתכלו על הציור כפי שכבר עשיתם ואז קחו דף, הסתכלו עליו, מצמצו, החזיקו את העיניים פקוחות ואז הרחיקו את הדף. זה יראה כאילו יש מנורה כתומה כזו מאחורה הדף שמאירה עליו.... ממש יפה!

עריכה :

נסו לעשות את זה עם תמונה רגילה... מצאו את מרכז התמונה וסמנו שם עיגול שחור ואז עשו את אותה הפעולה.. כך אפשר ל"ביד" בשירותים בכיף עם תמונה מולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכל החכמים שסיימו בגרות בפיסיקה 5 יחידות ששם כלול אופטיקה יבואו ויסבירו את הטענה(אני עוד לא ניגשתי חח) , עוד מעט זה קרב ובאאאא !

תהיה חכם ותבין שזה לא קשור בגרוש לאופטיקה אלא לאופן הפעולה של המח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...