הסרת אחת מתוך שתי מערכות הפעלה - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסרת אחת מתוך שתי מערכות הפעלה

ras81

Recommended Posts

השאלה היא אם אתה רוצה להסיר את הווינדוס מהכונן השני, או פשוט שלא ייראה לך את השאלה הזאת, ויעלה ישר את הווינדוס היותר חדש.

אם זה להסיר, אז רק לפרמט.

אם אתה רוצה שלא תופיע שאלה, תכנס לCONTROL PANEL > SYSTEM > ADVANCED > STARTUP AND RECOVERY תבחר את הווינדוס בחדש בDROP DOWN LIST, ותוריד מתחת לזה את האופציה להציג את הרשימה בBOOT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=118872.0

ושנה בבקשה את הכותרת למשהו מעט יותר אינפורמטיבי. משהו בסגנון "הסרת אחת מתוך שתי מערכות הפעלה" יבהיר בצורה הרבה יותר טובה מה בדיוק אתה רוצה לעשות.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני אתן לך פירוט? (אני זוכר שיש אפשרות כזאת של הדפסת כל הנתונים אבל אני לא יודע איך.

אני יכול להגיד לך תנתונים שלהם אבל לא נראה לי שזה יוכל להגיד מאיפה הוא עושה BOOT.

אשמח אם תוכל להגיד לי את נותנים תפירוט הזה

תודה רבה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BOOT - - נמצא בD קיצור לקובץ בG אשר הוא בעצם קובץ בתוכנה PartitionMagic (מוזר לא?)

NTLDR - יש לי 3 בD ואחד בG

NTDETECT.COM - אותו דבר 3 D ואחד בG

יש לי בכונן C, G,D

ואני רוצה למחוק את G,C

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=118872.0

ושנה בבקשה את הכותרת למשהו מעט יותר אינפורמטיבי. משהו בסגנון "הסרת אחת מתוך שתי מערכות הפעלה" יבהיר בצורה הרבה יותר טובה מה בדיוק אתה רוצה לעשות.

בהצלחה.

אם בחרת להתעלם מהקישור שלי, זו החלטה שלך. אבל אין שום סיבה שמשתמש יחסית ותיק פה יתעלם מחוקי הפורום ומהערות.

הסיבה היחידה שאני לא נועל את הדיון כרגע היא כי אני רוצה שהדיון הזה יגיע לפתרון.

שנה את הכותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חס וחלילה - לא בחרתי להתעלם מהקישור - נכנסתי אליו אבל ראיתי שיש הזהרה מלמחוק את המערכת וחוץ מזה יש לי פלונטר בכל הBOOT הזה בגלל תוכנת

PartitionMagic

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להסתבך? תפרמט את הכוננים שאתה לא רוצה, ואז תעשה התקנה מתקנת של הXP על הכונן שאתה רוצה שיהיה בו . הוא יכתוב את כל קבצי המערכת הנחוצים מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...