Verbatim שהם TY? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Verbatim שהם TY?

composite

Recommended Posts

מה פתאום. הוא יקנה ספינדל של 25, עוד ספינדל של בחצי מחיר וחוץ מזה יקנה את המדיה ל CD. אם יעשו לו בעיות יחזיר את המדיה ל CD, יסגור חשבון על ה ולאחר קניית מדית ה יבקש חשבון וישלם על ה CD. הם לא אמורים להיות מטומטמים עד כדי כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכם.

- אתם יודעים במקרה אם המבצע רץ בסניף של מגדל שלום?

- המבצע רץ רק על מדיות דיוידי שהספינדל השני בחצי המחיר? או גם על CD? (כי אז אני אקנה 2x25)

- האם המדיות שאני הולך לקנות הן TY? (ובפרט- -r TYG02)? מה הקוד של ty ל- DVD+r ול- cdr?

- מתי מדיות של 16x יגיעו? האם הן יהיו ל- -r ו- dvd+r גם יחד?

- בסידי פריקס הצביעו המון אנשים על כך שהם יקנו dvd+R של טאיו יודן ולא -r. למה?

תודה מראש. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכם.

- אתם יודעים במקרה אם המבצע רץ בסניף של מגדל שלום?

:nixweiss:

- המבצע רץ רק על מדיות דיוידי שהספינדל השני בחצי המחיר? או גם על CD? (כי אז אני אקנה 2x25)

גם CD של וורבטים. לא יודע אם יש וורבטים\TY בספינדל של 25 ולא יודע אם זה יצא לך יותר משתלם מספינדל של 50. תבדוק

- האם המדיות שאני הולך לקנות הן TY? (ובפרט- -r TYG02)? מה הקוד של ty ל- DVD+r ול- cdr?

המדיות VERABATIM באופיס דיפו אינן TY. הן MCC003 ל + ו MCC0RG20 ל -. גם קודים טובים מאוד ומדיות טובות.

ה CD שאני נתתי לך תמונה שלו הוא TY.

- מתי מדיות של 16x יגיעו? האם הן יהיו ל- -r ו- dvd+r גם יחד?

יש וורבטים X16 בלירה. יש רייטק שלא הייתי קונה. זה בערך ה X16 שיש כרגע בארץ

- בסידי פריקס הצביעו המון אנשים על כך שהם יקנו dvd+R של טאיו יודן ולא -r. למה?

כי TY T02 ה + הן יותר טובות מה G02 שהן ה -. חוצמזה, יש הרבה זיופים של G02 אז יכול להיות שהרבה מאלה שהצביעו קנו זיופים ולכם מבואסים.

תודה מראש. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספינדל של 25 Verbatim שהוא TY באופיס דיפו.

לאינטגרל: הספינדל בתמונה שהבאת נמכר באופיס דיפו ולפי דברייך הוא TY, אז למה אתה כותב שאין להם TY לא הבנתי?

משהו נוסף: המבצע של אופיס דיפו כרגע (ועד להודעה חדשה) הוא 50 אחוז הנחה על כל הדיסקים של Verbatim כולל CD ו על כל נגזרותיהם, בקניית שתי חבילות דיסקים. כלומר, קונים חבילה אחת של דיסקים ומקבלים את השניה או את הזולה מבין שתי החבילות בחצי מחיר. לא משנה איזה מדיות.

דרך אגב, מישהו יודע מי מייצר את הדיסקים לאופיס דיפו? אני מנחש שזה לא MCC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספינדל של 25 Verbatim שהוא TY באופיס דיפו.

לאינטגרל: הספינדל בתמונה שהבאת נמכר באופיס דיפו ולפי דברייך הוא TY, אז למה אתה כותב שאין להם TY לא הבנתי?

משהו נוסף: המבצע של אופיס דיפו כרגע (ועד להודעה חדשה) הוא 50 אחוז הנחה על כל הדיסקים של Verbatim כולל CD ו על כל נגזרותיהם, בקניית שתי חבילות דיסקים. כלומר, קונים חבילה אחת של דיסקים ומקבלים את השניה או את הזולה מבין שתי החבילות בחצי מחיר. לא משנה איזה מדיות.

דרך אגב, מישהו יודע מי מייצר את הדיסקים לאופיס דיפו? אני מנחש שזה לא MCC.

התחלתי לכתוב סינית?

אין להם של TY בארץ.

יש להם CD של TY אבל לא רק TY.

לא. MCC לא מייצרת את המדיה לאופיס דיפו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום. הוא יקנה ספינדל של 25, עוד ספינדל של בחצי מחיר וחוץ מזה יקנה את המדיה ל CD. אם יעשו לו בעיות יחזיר את המדיה ל CD, יסגור חשבון על ה ולאחר קניית מדית ה יבקש חשבון וישלם על ה CD. הם לא אמורים להיות מטומטמים עד כדי כך.

תתפלא..!

אני הייתי צריך לסגור את החשבון בקופה, וליצור חשבון חדש..

אופיס דיפו האלו... :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים:

1) חזרתי מאופיס דיפו כרמיאל. המבצע עדיין ממשיך. מדיות CD של וורבטים יש שם מתוצרת סין, תוצרת הודו ותוצרת יפן. תוצרת יפן (הפסטלים) הם TY ושם היו רק בחבילות של 50.

2) MCC זה קוד של מיצובישי קמיקל קורפורייטן שוורבטים היא חברת הבת שלו.

מדיות של וורבטים יכולים להיות MCC או TY.

MCC וורבטים יכולים לייצר במפעלים שלהם ואז בד"כ יהיה כתוב תוצרת סינגפור ואני חושב שגם יפן, או להעביר את החומרים והתבניות שלהם למפעלים אחרים שייצרו בשבילם תחת פיקוח שלהם כמו למשל CMC MAG בטיוואן, MOSER BAER בהודו וכו'...

ז"א שכל מדיה שכתוב עליה MCC לא משנה עם זה CD או יוצרה ע"י או עבור וורבטים עם חומרים, ובד"כ תבניות וב"א של וורבטים. איפה? תלוי בארץ המוצא. ארץ המוצא חייבת להופיע על הקופסה לפי חוק.

יוצאות דופן הם מדיות של וורבטים מתוצרת TY. כאשר וורבטים מעבירים ייצור של מדיות ל TY הם לא מעבירים בד"כ את החומרים שלהם כי המדיות של TY מספיק טובות כדי לעמוד בסטנדרטים שלהם. ואז הקודים של המדיות יתחילו בד"כ ב TY. בחו"ל ניתן להשיג מדיות של וורבטים המיוצרות ע"י TY. בארץ רק CD.

על מדיות CD יהיה כתוב בקוד רק MCC או TY.

על מדיות של וורבטים מסוג -R יהיה כתוב בקוד MCC 0XRG20  כאשר X היא המהירות. אם X שווה 1 זה X4 אם X שווה 2 זה X8 אם X שווה 3 זה X16.

על מדיות של וורבטים מסוג +R יהיה כתוב בקוד MCC 00X  כאשר X היא המהירות. אם X שווה 2 זה X4 אם X שווה 3 זה X8 אם X שווה 4 זה X16.

מדיות של TY ל DVD באות עם קודים של TYG0X ל-R וקודים של TYT0X ל +R.

דרך אגב, אנשים שבדקו וורבטים מתוצרת סין, וטיוואן והודו דווחו שהמדיות טובות בד"כ. אם כי כולם יעדיפו (ואני חושב שזה די ברור) את ה TY או הוורבטים שיוצר ע"י מפעלים שלהם.

זו לא רק שיטה של וורבטים. ריקו שהמדיות שלה משובחות מייצרת אצל רייטק בטיוואן וכו'....

אני מקווה שעכשיו הכל ברור.

עריכה: כן, נזכרתי, אנשים דווחו גם על מדיות של וורבטים עם קודים שאינם MCC או TY, כלומר קודים של רייטק, CMC וכו'.... אני לא יודע אם אלה מדיות מזוייפות או עוד דרך של וורבטים להילחם במחירים. אני עד היום לא נתקלתי בוורבטים כאלה ב DVD רק ב CD. קניתי CMC ב CD של וורבטים והם היו אחלה.

עריכה 2: כן, נזכרתי בעוד דבר. MKM שזה מיצובישי קגקו מדיה זה גם קוד של וורבטים לדואל לאייר ול RW.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה!

אני אלך לאופיס דפו, אקנה ספינדל אחד של 50 בצבע פסטל תוצרת יפן של וורבטים - TY.

בקשר לדיוידי, חבל מאוד שאין וורבטים מבוססי TY בארץ בפורמט דיוידי. אני יודע שבלירה יש TY OEM אבל אני לא הולך להתעסק עם זה.

MCC? טובים? ראיתי שהם מהמומלצים לנאק שלי. בכל אופן, אני אקנה ספינדל אחד של 25 וורבטים -r ועוד ספינדל של 25 דרך המבצע.

- אתה יודע במקרה אם יש TY OEM G02 -R באופיס דיפו?

- TY T02 זה ל - R+ ו- G02 זה ל- -R? אני מבין שמזייפים בעיקר מינוס?

- איך אני יכול להמנע מזיופים בכללי? הם יחזירו לי את כספי במקרה של זיוף?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...