eMule 5.2 ועוד כמה וכמה בעיות כלליות - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

eMule 5.2 ועוד כמה וכמה בעיות כלליות

אוקיי

Recommended Posts

אז ככה, מאז ומעולם ניסיתי להשתמש באימיול ואף פעם, באף גירסא הוא לא עבד לי כמו שצריך.

אז דוגרי וויתרתי, 5.2 עוד לא ניסיתי, כמובן שליונטרוק עובדים כל כך נפלא שאפילו לינק לתוכנה שהם חיים עליה אין.

אז אם מישהו יכול להפנות אותי ללינק זה כבר יהיה טוב.

דבר שני לגבי הבעיות שיש לי:

1- אז הראשון האימיול, בדקתי בנורטון סקיוריטי 2005 שיש לי, והוא מאושר והכל. ואפילו ניסיתי לפתוח לו כלל חדש מיוחד עם הפורט והכל.

2- העליתי את כמות החיבורים שהווינדוס מגביל וכדומה..

בקיצר אפשר להגיד שעשיתי הכל ע"פ המדריכים, אין לי מושג מה הבעיה שלו. עובדה שקבצים מסוימים אני כן מצליח להוריד.

בעיקר קבצים ישראליים, תוכניות וכדומה.

קבצים כללים כגון הממ "טריילרים" :P וכדומה. אני לא מצליח להוריד כמו שצריך.

עכשיו הקטע הוא שזה מנסה להתחבר אני רואה שהוא מוצא חיבור אבל נתקע על 0 מהירות ואחרי כמה זמן זה פשוט מתנתק עקב Time out ..

זה היה לגבי האימיול שכבר התייאשתי ממנו דוגרי, אבל אני מנסה פעם אחרונה אם מישהו רק יתן לי קצה חוט מה לעשות.

לגבי החיבור שלי, זה די עצוב כי פניתי גם ל HOT וגם לנטויז'ן ונמאס לי כבר מזה, כבר התייאשתי מהקטע של הפינג. אז בסדר יש לי פינג חרא לפעמים.

נגגגיד!

אבל ההתנתקויות! זה מטורף, כל יום בשעות הבוקר יש התנתקות. זה כמעט על השעון!! לא בערב לא בלילה, בבוקר!

לא הייתי מחובר יותר מ 24 שעות רצוף כבר מעל חצי שנה.

בדקתי הכל, ספיי וור , שום דבר!

המודם אפילו לא מגיב. יענו הנורות נשארות דולקות בלי שום בעיה, הגיוני שהבעיה תהיה במחשב. אבל מה זה כבר יכול להיות?!?!?!?!!?!?

אין לי trojan כי יש לי מספיק תוכנות שבודקות את זה. נשבר לי הבולבול כמו שאומרים.

אם מישהו יכול בבקשה לתת לי קצת אור בין כל הבעיות המעצבנות האלה שממש מציקות . אני אודה לו מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה אימיול 5.2 מקסימום אתה מתכוון אולי ליאנטוורק 5.2

תוריד את האימיול המקורי גירסה אחרונה (0.45b)

תסמן כמה קבצים להורדה מינימום 4-5

ותן לה לרוץ היא תתחיל להוריד, לא מיד אבל מבטיח לך שאחרי 24 שעות של עבודה תתחיל לראות הורדה

דבר נוסף אחרי שאתה שם את האימיול תבדוק אם הוא על LOWID אן HIGEID

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...