The Dr-Nigger Project עידכון (קטן) עמ'5 25/6/05 +תמונות - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Dr-Nigger Project עידכון (קטן) עמ'5 25/6/05 +תמונות

nir_ofer

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ווא! אחלה פרויקט! אהבתי מאוד את הקוויריות והרעיון המקורי לבידוד שלו.. ואת הרעיון של דגים עם הפס שזוהר באור UV! מגניב טוטאלית :)

בהצלחה@@@

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה..

היום עשיתי את החלונות בכונן ה-.

חתחתי 2 , הייתי צריך להשאיר באמצע "רצועה" כי מתלבש עליה חלק שמחזיק את הדיסק...

את החורים חתחתי עם דרמל ומסביב הכנתי גומי U עם חוט חשמל פשוט! את החלונות כיסיתי עם שקף.

בעיקרון אני מתבט אם לצבוע את הכונן או לא, מה דעתכם??

אני אוסיף כמה לדים של 3ממ בפנים שיאירו את החלקים הפנימיים, חשבתי אולי לבנות מעגל של פלקר, אורות לבנים שמהבהבים מהר, כך אני אקבל אפקט שהדיסק עוצר.. מישהו מכיר מעגל כזה??

בכל מקרה מה דעתכם?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרי זה בטוח.. אבל אתה צריך להעמיק יותר במעגל של הכונן.. קצת מסובך.. מה שאתה כן יכול לעשות זה פשוט כל פעם שהאור הירוק הקטנטן יהבהב - גם הלדים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חוט חשמל שחור דו גידי פשוט, "פתחתי" אותו והוצאתי את החוטים בפנים, הדבקתי אותו עם סופרגלו וחתחתי את השאריות..

אם אתה רוצה מחר אני אוכל לצלם לך אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכת לפי ה"עיצוב" שלי :)

לפי דעתי היית צריך לעשות את ה"רצועה" יותר דקה..

כי ככה אתה תראה יותר מהדיסק.

ד"א תענה בפרטי!

אתה מתכוון שלי :)

אבל באמת הרצועה עבה מאוד, מה גם שיש לו את המכסה העליון לסידי שמסתיר חלק גדול בלי קשר למכסה של הכונן.

עבודה לא ה-כ-י נקייה, אבל בהחלט ביצוע יפה, יש מקום לשיפור ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון הרצועה העבה היא בגלל רצועה דומה שיש בתוך הכונן!! הרצועה מסתיימת בדיוק לאחר בעיגול שמחזיק את הדיסק, תוספת העבודה בכדי שהרצועה תהיה בדיוק לפי העיגול ניראת לי לא כדאית, לא יודע אולי בעתיד אני אשנה את זה

העבודה לא נקייה לחלוטין בגלל המחסור בגומי U נורמאלי, האילתור עם החוט חשמל מקשה מאד על ביצוע עבודה נקייה לחלוטין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...