The Dr-Nigger Project עידכון (קטן) עמ'5 25/6/05 +תמונות - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Dr-Nigger Project עידכון (קטן) עמ'5 25/6/05 +תמונות

nir_ofer

Recommended Posts

אוקיי אז ככה...

את הפרוייקט הזה החלתי לפני מספר שבועות...  אין לי הרבה זמן לעבוד עליו, אז אני עובד קצת כל פעם, כך שההתקדמות לא כל כך מהירה...

הרעיון הוא לקחת מארז FULLTOWER הכי מעפן שאני אמצע ולהפוך אותו למשו מיוחד ויפה!!

אז ככה, קניתי מארז:

http://www.noacomp.co.il/Product.asp?productid=1760&catcode=361

בהתחלה התחלתי עם לשני ספקי כוח שהיו לי, האחד HEC300W ART והשני ספק ג'נרי פשוט..  צבעתי אותם באדום ושחור, ואת הספק של HEC העברתי מקיף (שעדיין בעיצומו) שכולל צביעת מאוורר בצבע רגיש לUV חתיכת חלון בצד המארז של הספר, חתיכה של הגריל המקורי והוספה וצביעה של גריל חדש, הוספת לדים בתוך הספק, UV ולבנים וכמו כן הוספת לדים בתוך המולקסים...

בינתיים חתכתי את הגרילים שמקוריים במארז שקניתי, והוספתי בינתיים חור למאוורר 60 ממ מאחורה, סתמתי חורים שהיו מיועדים לאוורר מאחורה, ולמעשה פירוק טואלי של המארז בתור הכנה לצביעה והמשך ..

בתוכנית שלי: להוסיף 2 חורים למאווררים 120 ממ, חלון מעוצב בצד המארז+חריטה, חלון נוסף בצד השני(בחלק העליון מעל לוח האם) שישקיף לאקווריום קטן שאני בתהליכי בנייה, צביעה מקיפה של כל המארז מבפנים ובמחוץ, שכוללת תאורה ע"י 2 קתודות (שאפשר לראות התמונות למטה) והרבה לדים בצבעים שונים(כולל UV) במקומות אסתרטגיים.

כמו כן יהיה חלון מעוצב למעלה שישקיף על החלון שאני מתכוון לעשות בכונן ה-C.D..  ויעש לי עוד מ-ל-א רעיונות שבשלבי מתקדמים יותר ופחות...

אפשר לראות בתמונה למעטה הזמנה שעשיתי מחול של בעיקר גרילים אבל גם כל מיני חלקים חמודים למוידנג שלי, כמו כן הזמנתי צד מאריהב וכו וכו...

לצערי אין לי של הספק בתהליך המודינג ולפניו, אז אם למישוהו יש שאלות ספציפיות שישאל בכיף! ???

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחלה פרויקט,

יש לי שתי שאלות:

1. למה סתמת את החורים שבאו עם המארז?

2.אתה יכול להרחיב יותר על המוד של האקווריום? נשמע מעניין, אילו חומרים משתמשים אותך לבנות אותו?, איך אתה מחבר את כל החלקים של האקווריום יחד?, איפה הוא בדיוק ימוקם? וכל דבר אחר שכרגע אתה יכול להגיד עליו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את חורי האוורר סתמתי כי חתכתי בתוכם חור למאוורר ואז סתמתי את החורים שמסביב למאוורר שחתכתי, כי זה היה ממש לא אסטתי...

עכשיו לגבי האקווריום, אני מתכוון לבנות כאילו אקווריום בתוך אקווריום.. הוא לא יהיה גדול (בסביבות 15X20X15) אני אבנה מסגרם טיפה יותר גדולה מפרספקס שתוברג ותחוזק בכל דרך אפשרית למארז, היא תהיה מפרספקס דק יחסית והיא תשמש כמעין מושב לאקווריום האמיתי וכמאצעי הגנה ממים כמובן... האקווריום האמיתי יבנה כדי שהוא יכנס במדוייק למסגרת הפרספקס והוא יבנה מזכוכית כניראה אבל אני עדיין לא סגור על זה... השיטה הזו נותנת 2 יתרונות, היא מהווה אמצתעי הגנה נוסף ממים, היא פותרת את בעיית חיבור האקווריום למארז והיא מאפשרת להוציא את האקווריום (הפנימי) בכדי לשטוף אותו וכדומה... בנוסף בגג של המארז תהיה מעין דלת קטנה דרכה אני יוכל להאכיל את הדגים (שיהיו דגים קטנטנים עם הפס שזוהר באולטרא)

בעיקרון אני עדיין לא סגור לגמרי על העיצוב ודרך הבנייה של האקווריום, אבל אם יש לך שאלות או הצעות אני אסמך לשמוע ועזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על משהו (כמו במוד שראיתי פעם) אקווריום די גדול לאורך ולרוחב אבל בעובי הוא קצת פחות או יותר בגודל של 4ס'מ.

לדעתי לאקווריום צריך להקדיש פרויקט שלם, עם המון המון פרויקטים אחרים (כמו שיש אצלך) אני לא בטוח שהוא יבלוט\ישימו אליו לב.

אבל, אין דבר העומד בפני כוח הרצון, בהצלחה!

אגב, אני לא המבין הכי גדול בדגים, אבל טמפ' די גבוהה כמו בקייץ שלנו בטוח מארז זה לא הכי בריא להם, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם,

לגבי האקווריום כפי שאמרתי אני לא סגור לגמרי איך אני עושה אותו, לא איזה זיאולוג מומחה, אני אתייעץ עם איזה מישו בחנות חיות, אני מאמין שאת הבעייה הזאת אפשר לפתור..

לגבי הספק אני עוד מתכוון לסדר לו את החוטים, כי כפי שאתם רואים החוים ממש מבולגנים כי רק היום סיימתי לשים את הלדים בפנים, יש לי סליבינג צהוב שאני מתכוון לשים לו וכנירה גם עוד שכבה של צבע או תיקונים כי הוא נדפק בכמהמקומות...

חשבתי גם אולי לחתוך למעלה שני וחורי אוורור עם גרילים של 40 ממ (בלי המאווררים) אבל אני לא בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...