ליבת הוניס צורכת פחות מאשר הוינצ'סטר לפי ביקורת נוספת - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליבת הוניס צורכת פחות מאשר הוינצ'סטר לפי ביקורת נוספת

Nemesis

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

מעל ל100W

מזה חששו אינטל? שספקים "רגילים" לא יחזיקו את זה?

אתה בטח צוחקמי הכי טוב במולטי טסקינג במחירים שגם אני ואתה יכולים לרכוש בלי לקחת משכנתא?

לא אני לא צוחק בכלל, 100 וואט (ואני הולך לקראתך מבחינת המספר, תזכור

את האשכול על צריכת חשמל) רק על המסילה של המעבד זה המון.

עדיין, למרות כל הקומבינה לחלק מהסוקרים המערכת נתקעה אם אני זוכר נכון.

התגובות שלך נראות ונשמעות כאילו אתה עובד במשרד יחצנות של אינטל

ועושה את חלקך בחיפוי על הפרסקוט ועל כפול הפרסקוט, הפרסקוט במהירויות

שעון גבוהות או ככפול הוא תקלה וצריך להיתרחק ממנו, שקע 939 הוא

הפתרון היחיד והכולל כיום לכל צורך מחשובי שולחני++.

שוב, רק שקע 939 (למעט מחשבי תקציב בהם שקע 754 בא בחשבון).

אני לא צריך ריבוי משימות אמיתי (בוודאי לא כעת), מי שבאמת צריך, 500$ לא

ירתיעו אותו והוא מקבל תמורה מלאה לכספו, כפול פרסקוטים ב 3.2 ג"ב עולה אותו

דבר ושווה ל ......, גם מבחינת ביצועים, גם מבחינת בעיות החום צריכת החשמל

והרעש שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהו ריבוי משימות אמיתי?

לי יש AMD64 הרבה יותר חזק מהממוצע

בזמן האחרון עשיתי הרבה גיבויים שהיו כרוכים בכיווצים של ספריות עם WINRAR

בזמן הכיווץ (מדובר בעשרות ג'יגה בייט) המחשב שלי היה כמעט מושבת

אפילו פתיחת חלון פיירפוקס לקחה קרוב לחצי דקה (שלא לדבר על לעשות משהו יותר "כבד" עם המחשב)

בP4 עם HT (כזה ב 150-200$ לא כפול ליבה ולא 500$) זה לא היה קורה

שלא לדבר על כפול ליבה "זול" של פרסקוט ( 2.8 )

האם זהו ריבוי משימות אמיתי?

התגובות שלך הם לא אובייקטיביות לחלוטין,

כל אחד כיום משתמש במולטיטסקינג, חלק בצורה יותר אינטנסיבית וחלק פחות

אלה שמשתמשים בצורה אינטנסיבית, שיקנו כפול ליבות

אלה שנזקקים לזה מפעם לפעם, לא משתלם להם להוציא סכום כזה על מעבד

ולכן עדיף להם מעבד P4 עם ליבה אחת ותמיכה בHT או כפול ליבה זול של אינטל(כמובן, תלוי ביישומים שהם משתמשים בהם,לרוב עדיף AMD)

לא אני זה שהתגובות שלו נשמעות כמו מישהו שעובד במשרד יחצנות

חבל שאתה לא רואה את זה

אני מסכים איתך ב100% שלAMD יש פתרון טוב יותר מלאינטל לכל דבר (חוץ מניידים)

השאלה היא יחס העלות/תועלת של הצרכן

כשיצאו כפולי ליבה של שיהיו זולים יהיה על מה לדבר

כרגע מולטיטסקינג הוא עדיין תחום בשליטת (לא מבחינת ביצועים, מבחינת עלות/תועלת)

אתה כמו זיקית

לפני חודש הסיסמה שלך הייתה "כפולי להמונים"

עכשיו הססימה שלך היא"מי שבאמת צריך מולטיטסקינג, שישלם בהתאם"

בינינו

כמה אנשים יכולים/מוכנים לשלם כזה מחיר עבור מעבד?

ולא, הפעם אני לא אדבר שוב על המקובעות שלך בקשר לחום/רעש של מעבדי אינטל

כבר הבנתי שאתה סובל מבעיות קליטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהו ריבוי משימות אמיתי?

.....

.....

כבר הבנתי שאתה סובל מבעיות קליטה

בא נסתכל על התוצאה, מי שהקשיב לך/אינטגרל/דוגמה ואחרים, אם הוא הזכיר את המילים קידודים/מולטי טסקינג

אז הוא תקוע עם מחשב שלא יכול להכיל כפולי (אפילו של אינטל) ועם מעבד שלא תומך ב AMD64, מי שהקשיב

לי יש לו לוח 939 עם מעבד שתומך היטב ב AMD64 ויכולת לעבור לכפול בתזמון נוח מבחינה כלכלית ועלפי

רמת הדחיפות החל מעוד חודש ומשהו.

בכל מקרה כפולי  הליבה של הם מוצר שנועד בעיקר לדבר אחד בלבד, יחצנות, כדי שיאנטל תוכל להגיד

שגם לה יש כפולי , זה שקר וההוכחה לכך היא העדר מוצר בתחום השרתים, שם מעבדי פרנקנשטיין לא

עוברים את הש"ג.

בקשר לבעיות הקליטה לגבי צריכת חשמל/פליטת חום, עוד נסיון, אולי הפעם יחדור:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=113757.0

index.php?action=dlattach;topic=113757.0;id=50024;image

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דייייייייי כבר לריב כמו 2 זונות!

( מצטער על השפה הלא יפה)

כאילו מה יש לכם!!

המעבדים האלו אפילו עוד לא יצאו !!!

ואתם כבר רבים מי יותר טוב!

וAMD עוד לא הוציאו את המעבדים כפולי הליבה הזולים

ואני בטוח שזה יהיה גם בקרוב

ואז יהיה לך מעבד כפול ליבה של ב 200 דולר

אז אל תרוץ ישר על

ואז תדפק אם פרסקוט במסווה.

עכשיו יש ל רק חזקים

שמבחינת מחיר משתווים למתחרים שלהם מבחינת מחיר

אבל כמובן טוחנים אותם במחינת ביצועים.

אבל הבעיה אף אחת המחברות לא ממש הוציא את המעבדים רשמית למכירה...

אני בטוח כאשר הם יתחילו לצוץ אז גם יביאו איזה מעבד זול

הרי כולם יודעים שמשאינטל עושה זה רק מפריחה אוויר חם ,

( תרתי משמע :lol: )

אני אומר תחכו ...אל תריבו ... תנו לזמן לעשות את שלו ...

אני עבדתי בחנות מחשבים

קיבלנו הודעה מפורשת מאינטל

לשים שלטי אזהרה שהמעבדים שלהם מאוד חמים ומאוד מרעישים וגם להגיד ללקוחות !

+ היינו צריכים למכור מארזים מיוחדים מאושרי + ספקים מיוחדים מאושרי אינטל! ( בדרך כלל 450W )

שתבינו עד כמה שהביעה של חמורה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפוחים, מה אתה קשור לעולם?

אני אמרתי להם לקנות XEON?

אני אמרתי להם לא לקנות אופטרון?

תבין טוב שכל ספק לא ג'נרי (וגם ג'נרי) יחזיק P4

ושעם קירור סטוק, הפרסקוטים החדשים לא עוברים את ה55 מעלות במאמץ

ובקשר לכפולי , אולי יצטרכו ספק מעל הממוצע, יכול מאוד להיות

שווה להשקיע עוד 100-200 ש"ח לספק ולא עוד אלפי שקלים למעבד

עדיין מי שרוצה מולטיטסקינג במחיר שפוי היום, האפציה היחידה שלו בינתיים זה אינטל

עם עובדות אתה לא יכול להתווכח

מעבד שהמחיר שלו ל1000 יחידות הוא מעל 500$ ימכר בחנויות בארץ במחיר של מעל 3000 ש"ח

משתמש ביתי ממוצע לא יקנה מעבד בסכום כזה גם אם הוא יצרוך 1W חשמל ויתן פי 2 ביצועים ממעבד מקביל שעולה 1000 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בא נסתכל על התוצאה, מי שהקשיב לך/אינטגרל/דוגמה ואחרים, אם הוא הזכיר את המילים קידודים/מולטי טסקינג

אז הוא תקוע עם מחשב שלא יכול להכיל כפולי ליבה (אפילו של אינטל) ועם מעבד שלא תומך ב AMD64, מי שהקשיב

לי יש לו לוח 939 עם מעבד שתומך היטב ב AMD64 ויכולת לעבור לכפול ליבה בתזמון נוח מבחינה כלכלית ועלפי

רמת הדחיפות החל מעוד חודש ומשהו.

1) אנחנו נראה לאיזה סוקט יתאימו כפולי הליבה הזולים של . זה יהיה מעניין. האם יש משהו שווה שדרוג היום בסוקט A? האם יש משהו ששווה שדרוג היום ב 754? האם יהיה משהו ששווה שדרוג ב 939? ממש לא בטוח.

2) אנחנו נראה אם החל מעוד חודש מישהו יוכל לעבור לכפול ליבה בתזמון נוח מבחינה כלכלית.

3) כמה אנשים שקנו למשחקים יסכימו לרדת בביצועים במשחקים כדי לעבור לכפול ליבה?

4) כמה אנשים שקנו מעבד ב 939 בזמן האחרון ימהרו לשדרג לכפול ליבה?

5) כמה אנשים ישדרגו לכפול ליבה ולא ינצלו את הפיצ'רים של הלוחות החדשים שיהיו? נדיר מאוד שבן אדם משדרג מעבד בלבד.

6) כל אלה שקנו בסוקט 754 רצו להחליף ל 939 עם PCIE בגלל שיש להם כרטיס מסך AGP?

7) מי שקנה מחשב למולטיטסקינג וקידודים והשיקול המרכזי שלו היה יכולת השדרוג ימשיך לאכול קש הרבה זמן עד שיוכל לשדרג, אם באמת יוכל לשדרג, אם בכלל ירצה לשדרג, ואם זה בכלל יהיה כדאי לשדרג. דרך אגב, אני לא ממש מכיר כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי מספיק עם הקישקושיאדה וההשערות?

עם כל ההילולה מסביב לסדרת ה600 של אינטל לא ניתן להתעלם מהעובדה שהיא יקרה להחריד.

בכל אופן, אין בינתיים מעבדים כפולי ליבה של אינטל לשוק הבייתי, וגם אין מעבדים כפולי ליבה של לשוק הבייתי שניתנים לקנייה.

אחוז המעבדים כפולי הליבה בחצי השנה הקרובה יהיה זניח ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי להכנס לוויכוח שלכם יותר מדיי - רוב המשתמשים לא מחליפים מעבד/מחשב כל פעם שיוצא דגם/דור חדש. וכאשר כן מחליטים לקנות מעבד חדש, בד"כ קונים מחשב חדש שלם - לוח, זיכרון (ברוב המקרים), כרטיס מסך, מארז ולא רק מעבד כדי "להתעדכן מבחינה טכנולוגית". מחשב חדש אמור להחזיק שנתיים-שלוש לפחות מבחינת רמת התוכנות בשוק.

אני למשל עם ה AXP 2000 שלי כבר שנתיים וחצי ולא ממש מרגיש צורך לקנות מחשב חדש ברגע זה. ברגע שאני ארצה לשדרג, אני אקנה את המעבד שייתן לי את הביצועים הטובים ביותר ביחס למחיר, ולאו דווקא את המעבד הכי חדש/חזק בשוק (שהוא בד"כ גם יקר יותר).

1) אנחנו נראה לאיזה סוקט יתאימו כפולי הליבה הזולים של . זה יהיה מעניין. האם יש משהו שווה שדרוג היום בסוקט A? האם יש משהו ששווה שדרוג היום ב 754? האם יהיה משהו ששווה שדרוג ב 939? ממש לא בטוח.

2) אנחנו נראה אם החל מעוד חודש מישהו יוכל לעבור לכפול ליבה בתזמון נוח מבחינה כלכלית.

3) כמה אנשים שקנו למשחקים יסכימו לרדת בביצועים במשחקים כדי לעבור לכפול ליבה?

4) כמה אנשים שקנו מעבד ב 939 בזמן האחרון ימהרו לשדרג לכפול ליבה?

5) כמה אנשים ישדרגו לכפול ליבה ולא ינצלו את הפיצ'רים של הלוחות החדשים שיהיו? נדיר מאוד שבן אדם משדרג מעבד בלבד.

6) כל אלה שקנו בסוקט 754 רצו להחליף ל 939 עם PCIE בגלל שיש להם כרטיס מסך AGP?

7) מי שקנה מחשב למולטיטסקינג וקידודים והשיקול המרכזי שלו היה יכולת השדרוג ימשיך לאכול קש הרבה זמן עד שיוכל לשדרג, אם באמת יוכל לשדרג, אם בכלל ירצה לשדרג, ואם זה בכלל יהיה כדאי לשדרג. דרך אגב, אני לא ממש מכיר כאלה.

בקשר לנקודות של integral:

1. סוקט A החזיק מעמד בשוק במשך שנים, היה צפוי שבשלב מסויים הוא יוחלף.

לי היה דיי ברור שסוקט 754 היה מעין שלב מעבר בין מעבדי ה 32 ביט ל 64 ביט, אבל האמת - גם מי שקנה מעבד בסוקט 754 לא ממש נדפק - הוא יכול להשתמש במחשב שלו במשך שנה-שנתיים נוספות בלי להרגיש "נחות" מבחינה התוכנות שיש בשוק.

סוקט 939 - גם בעוד שנה עדיין יהיה אפשר לקנות מעבדים שיתאימו אליו, אבל אי אפשר לצפות שגם בעוד שנתיים-שלוש יהיו מעבדים שיתאימו לו.

3. מסכים איתך - כל עוד המשחקים של היום מותאמים למעבד אחד, כפולי הליבה של היום (אלו שקיימים על הנייר לפחות) רק יביאו לירידה בביצועים.

4. מסכים שוב - רוב אנשים בעלי מעבד 939 חד ליבתי לא ירוצו לקנות מעבד דו-ליבתי אלא אם כן הם ממש צריכים את זה ליישום ספציפי.

5. גם היום לא מנצלים את הפיצ'רים של הלוחות הקיימים - היום גם דיסק IDE מספיק, בעוד שה SATA וה SATA2 הם מהירים יותר תיאורטית בלבד, רוחב הפס של 2 מספיק גדול לרוב ההתקנים הסטנדרטיים שאנשים משתמשים בהם (עכבר, מדפסת, סורק, מצלמה וכו') - למעשה 1.1 יכול להספיק לשימושים האלו, רוב המשתמשים לא ממש צריכים לעבוד עם RAID או עם כרטיס של 1Gbps או עם Firewall מובנה על הלוח.

6. מי שיש לו כרטיס AGP טוב, לא ירוץ להחליף לוח (ובמקרה הזה - גם מעבד) כדי לקנות כרטיס מסך PCI-E חדש שאולי ייתן שיפור של אחוזים בודדים מול כרטיס AGP מקביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד לכם את המוטו שלי בקשר למעבדים

לקנות מעבד

כאשר דור העכשיו נותן פי 2 ביעוצים על הדור הקודם

ב mainstream

למה אני מתקוון ?

לדוגמא הדור הקודם הכי חזק היה ה xp3200

אז צריך לחכות מה FX-55\AMD 4000 יעלו בערך 1000 שקל

ואז להחליף מעבד

אבל זה בהנחה שיש לך את הדור הקודם

למי שיש מחשב בכלל דור ישן עוד יותר איזה P4 ישן או P3 או איזה xp1400 אז אין מה לחכות כי החדשים כבר פי 2 על הדורות האלו.

לי לדוגמא יש

xp2500@xp3200

ואני יחכה כנראה לליבות הכפולות

אבל רק בעוד איזה שנה או שנה וחצי אני יעבור לליבה כפולה אני יתן לשוק הזה קצת להתקדם לראות למי יש מוצר יותר טוב במחיר יותר טוב

ולא להיות fanboy זנותי כמו תפוחים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפוחים, מה אתה קשור לעולם?

אני אמרתי להם לקנות XEON?

אני אמרתי להם לא לקנות אופטרון?

תבין טוב שכל ספק לא ג'נרי (וגם ג'נרי) יחזיק P4

ושעם קירור סטוק, הפרסקוטים החדשים לא עוברים את ה55 מעלות במאמץ

ובקשר לכפולי ליבה, אולי יצטרכו ספק מעל הממוצע, יכול מאוד להיות

שווה להשקיע עוד 100-200 ש"ח לספק ולא עוד אלפי שקלים למעבד

עדיין מי שרוצה מולטיטסקינג במחיר שפוי היום, האפציה היחידה שלו בינתיים זה אינטל

עם עובדות אתה לא יכול להתווכח

מעבד שהמחיר שלו ל1000 יחידות הוא מעל 500$ ימכר בחנויות בארץ במחיר של מעל 3000 ש"ח

משתמש ביתי ממוצע לא יקנה מעבד בסכום כזה גם אם הוא יצרוך 1W חשמל ויתן פי 2 ביצועים ממעבד מקביל שעולה 1000 ש"ח

אתה שוב עושה את עצמך(או שאתה באמת לא מבין, גם זה יכול להיות), האופטרון והזיאון זהים לחלוטין

לאתלון 64 והפנטיום 4 החדשים באותה מהירות שעון, אלה העובדות לגבי צריכת החשמל (ובערך גם פליטת

החום) נכון להיום אבל אתה מסיבות השמורות איתך מנסה לגנוב את דעת הקוראים בפורום ולבלבל אותם.

זאת המטרה של כיום לגבי הפרסקוט - לבלבל, למרוח, להטעות עד שיגיעו מוצרים שיוכלו להחליף

את הפרסקוט - אתה משתלב היטב במאמץ הכללי ולכן חשוד בעיני כיחצן של .

אתה גם מתאמץ להטעות את קוראי הפורום כאילו כפול הליבות של זול יותר, זה שקר, כפול

הפרסקוטים ב 2.8 גיגה הרץ הוא זה שעולה 240$ (לכאורה, על הנייר, נראה עוד מה יהיה המחיר האמיתי)

והוא על הנייר מוצר מתחרה לכפול ליבות ב 1.8 גיגה הרץ ולא לאתלון 64 X3 ב 2.2 גיגה הרץ.

שוב אתה משתלב במאמץ הטעיה של מחלקת השיווק של .

אני לא אמרתי שצריך מחר בבוקר לקנות אתלון 64 X2 אלא לקנות מחשבים אך ורק מבוססי שקע 939.

מי שבאמת צריך ריבוי מעבדים/ליבות באופן מיידי צריך לקנות את האתלון 64 X2 ללא היסוס, המחיר

זהה לתחרות (המגוחכת של אינטל), אתה מקבל 2 * אתלון 64 3500++, המחיר סביר. מי שלא באמת

צריך ריבוי ליבות/מעבדים יחכה עוד כמה חודשים.

מעבדי אינטל כיום מבוססי הפרסקוט פסולים על הסף, מוצרים בעייתיים שצריך להיתרחק מהם. לטענתך

כל ספק מפעיל אותם אבל אינטל לא סמכה על מומחי החומרה באתרי החומרה השונים ושלחה מערכות מחשב

שלמו מורכבות עם ספקים חזקים מאוד ואיכותיים (ועדיין המחשב נתקע עקב בעיות חום אצל סוקר אחד).

יותר מ 100 וואט הבדל הוא הבדל ענק שמצביע על מוצר כושל, שים את הכסף שלך איפה שהפה שלך

ותקנה כפול פרסקוטים עם ספק גנרי, אפילו של "500 וואט" ודווח לפורום אם המערכת יציבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפוחים,

אתה יודע מה מרתיח בתגובות שלך? לא ה"עובדות" שאתה מביא, אלא ההאשמות חסרות השחר שלך כמו אלה שפשוט כבר נמאס לראות אותם:

אתה מסיבות השמורות איתך מנסה לגנוב את דעת הקוראים בפורום ולבלבל אותם.

אתה משתלב היטב במאמץ הכללי ולכן חשוד בעיני כיחצן של אינטל.

אתה גם מאתמץ להטעות את קוראי הפורום כאילו כפול הליבות של אינטל זול יותר

שוב אתה משתלב במאמץ הטעיה של מחלקת השיווק של אינטל.

זה בסדר שאתה חולה על ושונא את אינטל.

זה בסדר שיש לך משהו אישי נגד אינטל.

זה בסדר שאתה נכנס לכל דיון בלי שום קשר ועושה PASTE למנטרה שלך.

זה אפילו בסדר שקראת לעצמך ע"ש פרי.

אבל, נמאס כבר לראות את ההאשמות חסרות השחר שלך כלפי כל משתמש שרק מעיז לחשוב אחרת ממך או להביא עובדות אחרות ממך. די, לך לך, שו...

בקשר לנקודות של integral:

1. סוקט A החזיק מעמד בשוק במשך שנים, היה צפוי שבשלב מסויים הוא יוחלף.

לי היה דיי ברור שסוקט 754 היה מעין שלב מעבר בין מעבדי ה 32 ביט ל 64 ביט, אבל האמת - גם מי שקנה מעבד בסוקט 754 לא ממש נדפק - הוא יכול להשתמש במחשב שלו במשך שנה-שנתיים נוספות בלי להרגיש "נחות" מבחינה התוכנות שיש בשוק.

סוקט 939 - גם בעוד שנה עדיין יהיה אפשר לקנות מעבדים שיתאימו אליו, אבל אי אפשר לצפות שגם בעוד שנתיים-שלוש יהיו מעבדים שיתאימו לו.

אני ממש לא בטוח שאפשר יהיה לקנות כפול ליבה זול ל 939. זה כל מה שניסיתי להגיד. כשסוקט M בדרך, וכאשר בבעיות כלכליות, לא בטוח שמה שתפוחים אומר כל הזמן אכן יקרה. אני מאוד מקווה שכן אבל יש גם סבירות שאינה קטנה לדעתי שלא. כלומר, לא אתפלא אם כאשר יצאו כפולי הליבות הזולים הם יצאו רק לסוקט M. אני מקווה שאני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוב עושה את עצמך(או שאתה באמת לא מבין, גם זה יכול להיות), האופטרון והזיאון זהים לחלוטין

לאתלון 64 והפנטיום 4 החדשים באותה מהירות שעון, אלה העובדות לגבי צריכת החשמל (ובערך גם פליטת

החום) נכון להיום אבל אתה מסיבות השמורות איתך מנסה לגנוב את דעת הקוראים בפורום ולבלבל אותם.

זאת המטרה של אינטל כיום לגבי הפרסקוט - לבלבל, למרוח, להטעות עד שיגיעו מוצרים שיוכלו להחליף

את הפרסקוט - אתה משתלב היטב במאמץ הכללי ולכן חשוד בעיני כיחצן של אינטל.

מן הסתם משתמשים ביתיים יקנו P4 3000 או 3200, צריכת החשמל קטנה יותר בדגמים אלו

אתה גם מאתמץ להטעות את קוראי הפורום כאילו כפול הליבות של אינטל זול יותר, זה שקר, כפול

הפרסקוטים ב 2.8 גיגה הרץ הוא זה שעולה 240$ (לכאורה, על הנייר, נראה עוד מה יהיה המחיר האמיתי)

והוא על הנייר מוצר מתחרה לכפול ליבות ב 1.8 גיגה הרץ ולא לאתלון 64 X3 ב 2.2 גיגה הרץ.

שוב אתה משתלב במאמץ הטעיה של מחלקת השיווק של אינטל.

ברגע שאינטל הכריזו על מחיר,אני מאמין שהם יעמדו מאחורין

אני לא טענתי שכפול הפרסקוטים הוא זה שמתחרה ב AMD64X2, אין לאינטל מתחרה ראוי מבחירת ביצועים כרגע

אבל יש לה מנצח בטוח מבחינת המחיר, ואתה תראה שהעובדות יקבעו בשטח (בשוק הביתי)

אני לא אמרתי שצריך מחר בבוקר לקנות אתלון 64 X2 אלא לקנות מחשבים אך ורק מבוססי שקע 939.

וכאמור, עד שיצא כפול ליבות לשוק הביתי, סביר להניח שAMD ישנו כבר סוקט ואז יהיה כבר כדאי להחליף גם לוח

זה תמיד ככה, גם אני קניתי 1700 בזמנו ואמרתי שאשדרג רק את המעבד

מה לעשות שכל חצי שנה י(במקרה הטוב) יוצא צ'יפסט חדש עם תמיכה בזכרונות מהירים יותר ותקנים חדשים?

מי שבאמת צריך ריבוי מעבדים/ליבות באופן מיידי צריך לקנות את האתלון 64 X2 ללא היסוס, המחיר

זהה לתחרות (המגוחכת של אינטל), אתה מקבל 2 * אתלון 64 3500++, המחיר סביר. מי שלא באמת

צריך ריבוי ליבות/מעבדים יחכה עוד כמה חודשים.

יש המון שצריכים ריבוי משימות, לא באופן שוטף אבל מפעם לפעם, אז שיקנו מעבד במחיר של מחשב שלם?

מעבדי כיום מבוססי הפרסקוט פסולים על הסף, מוצרים בעייתיים שצריך להיתרחק מהם. לטענתך

כל ספק מפעיל אותם אבל לא סמכה על מומחי החומרה באתרי החומרה השונים ושלחה מערכות מחשב

שלמו מורכבות עם ספקים חזקים מאוד ואיכותיים (ועדיין המחשב נתקע עקב בעיות חום אצל סוקר אחד).

יותר מ 100 וואט הבדל הוא הבדל ענק שמצביע על מוצר כושל, שים את הכסף שלך איפה שהפה שלך

ותקנה כפול פרסקוטים עם ספק גנרי, אפילו של "500 וואט" ודווח לפורום אם המערכת יציבה.

אני לא קונה ספק ג'נרי, לא משנה באיזה מעבד מדובר

אבל כמו שאתה בטח יודע, רוב המחשבים בעולם (ובטח בארץ) נמכרים עם ספקים ג'נריים

אז אף אחד מהם לא יוכל להפעיל את המעבד הזה?

100W אומר בסה"כ עוד 8A ברייל של ה12V, לא אומר שצריך ספק יותר חזק ב100W אלא חלוקה אחרת של הריילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אתה מבלבל את המוח שמחיר כפולי הליבה יישאר קבוע למשך יותר מחצי שנה.

אני מתייחס רק להודעות שאני קורא פה, מי שמטשטש את בעיות צריכת החשמל/חום

של הפרסקוט וכפול הפרסקוט הוא יחצן גם אם 90% ממהמלצות שלו למפרטים הם

עם מעבדי .

מי ששידל קונים להיתקע עם פרסקוט שאפילו לא תומך ב AMD64 ל 3-5 שנים הבאות

הוא יחצן.

עם כל הכבוד להעלבויות שלך אני דופק חשבון למי שקורא את הפורום ולא שניים או שלושה

מ "וותיקי הפורום".

לגבי המושג יחצן, לא בהכרח מישהו שמקבל כסף מאינטל, גם מי שמפיץ במיתכוון או שלא

במיתכוון שטויות שמקורם בתעמולת הוא יחצן, בין אם הוא מודע לכך או לא.

"מי הכי טוב במולטיטסקינג"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע מולטיטסקינג הוא עדיין תחום בשליטת (לא מבחינת ביצועים, מבחינת עלות/תועלת)

כשאמרתי מה שאמרתי, זה באמת היה המצב

עכשיו שיניתי אבל זה עדיין נכון

אל תסלף את דבריי

ותכניס חצאי ציטוטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...