אבא שלי רוצה אוטו חדש פרטים בפנים.... - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אבא שלי רוצה אוטו חדש פרטים בפנים....

avi2014

Recommended Posts

כשמדובר במשהו בעל ערך גדול כל-כך לא נעים לעשות טעויות אז עדיף לקנות משהו מוכר.

אני כמאט ולא מבין ברכבים ,ואני לא מטעה אף אחד, עובדה ורוב האנשים קונים את המאזדות.

אני בכלל לא הייתי קונה חדש, תוך כמה שנים איבדת אלפי שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקי פלטת לא מעט שטויות אבל אני רוצה להתייחס לקטע הזה.

אולי תסביר לי באיזה חלק בדיוק האוקטביה בדיוק היא משפחתית גדולה??? הבסיס גלגלים שלה הוא אחד הקטנים בקבוצה כ-251 ס"מ זה פשוט בדיחה. האבזור פנים שלה עגום, הנוחות מגעילה, המושבים קשים והמנוע חלש בטירוף (הכל מניסיון). אז על אוקטביה אל תחשבו בכלל, זה שאתם חושבים שהיא מהירה זה בגלל שהנהגי מונית כל היום דורכים על הדוושה.

... האוקטביה בדרוג שלה היא משפחתית גדולה. לגביי האם המושבים שלה קשים, או האם המנוע חזק או האם בסיס הגלגלים שלה הוא המוביל בקטגוריה- לא אמרתי על זה כלום.

אם אתה חושב שפלטתי שטויות אתה מוזמן להכנס לאתרי ישראלים (שמקטלגים קבוצות רכב) ולראות לאן שייך כל דגם...

לא אמרתי שהאוקטביה היא מלכת הקטגוריה ואני ממממממש לא חושב ככה, פעם הבאה לפני שאתה בא וזורק יציאות על "פלטת הרבה שטויו" אני מציע שתקרא טוב טוב מה נכתב כי אני רואה הבנת הנקרא שלך היא לא משהו בכלל. כל הדברים שציינת (מרווח גלגלים,אבזור,מושבים וכו'...) הם על הפנים לא טענתי אחרת- הם על הפנים יחסית לקבוצה שהיא נמצאת בה והיא משפחתיות גדולות ולמה זה? כי בעוד שמזדה,הונדה ושאר החברות הוציאו דגמים חדשים (6,אקורד,407 וכו'..) האוקטביה עדיין עם הדגם הישן בעל מספר השנים (זה כמו שתשווה אותה ל626 או לאקורד ישנה)- אני לא טענתי שהיא מלכת הקטגוריה ואם הוויכוח היה האם ללכת עליה בקטגוריה הזאת אז הייתי אומר שממש לא. ולגביי נהגי מוניות- אז זה אומר משהו לגביי האמינות והסיבולת של הרכב הזה (וזה הכל, לא אמרתי שום דבר על ביצועים ובלה בלה בלה אז אל תכניס לי מלים לפה).

לגביי המזדה 3, עם בעית מזגן- לא ידעתי- טוב לדעת.

והבחור שאבא שלו קנה סיוויק עם ספוילר וג'אנטים ושאר אביזרי פינוק ב2002 ב130,000 ... יש הבדל במחיר במכוניות חדשות בין 2002 ל2005 ....נכנסתי לאתר של הונדה - הגרסאות הכי בסיסיות עולות 120 ו130 אלף .... על מה? על אוטו עירום שהוא HONDA וכמו שאמרתי הסיוויק הנוכחית היא לא רע אבל גם לא משהו מיוחד עוד משפחתי רגיל. אם הוא רוצה לשלם 130,000 שקל רק כדי שיהיה לו סמל H מקדימה סבבה, לדעתי זה טיפשי כשבמחירים האלה הוא יכול לקנות אחר עם הרבה יותר פינוק מבפנים , לגביי ביצועים אין הרבה מה לדבר כי אלה מכוניות משפחתיות , אף אחת מהן היא לא חיית ביצועים מיוחדת.

בסך הכל הפתרון הכי טוב הוא ללכת לסוכנות ולהתחיל לעשות נסיעות מבחן , אני אישית הייתי בודק טוב טוב את המזדה 3 ואת הפיז'ו 307...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוס - אולי תפסיק כבר לדבר כמו קטלוג מהלך?

זהו, שאין לי רישיון אז אני מאוד משתדל לא לפלוט שטויות (כדי שלא יכנסו בי) אז אני אומר עובדות.

שימי תגיד לי אתה מקשיב לעצמך??? האוקטביה היא לא משפחתית גדולה!!!!! בטח ובטח עם בסיס גלגלים עלוב כמו שלה. היא כולה מכונית מסכנה שמבוססת על הגולף שתקעו לה תא מטען של 530 ליטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

... האוקטביה בדרוג שלה היא משפחתית גדולה. לגביי האם המושבים שלה קשים, או האם המנוע חזק או האם בסיס הגלגלים שלה הוא המוביל בקטגוריה- לא אמרתי על זה כלום.

אם אתה חושב שפלטתי שטויות אתה מוזמן להכנס לאתרי רכב ישראלים (שמקטלגים קבוצות רכב) ולראות לאן שייך כל דגם...

לא אמרתי שהאוקטביה היא מלכת הקטגוריה ואני ממממממש לא חושב ככה, פעם הבאה לפני שאתה בא וזורק יציאות על "פלטת הרבה שטויו" אני מציע שתקרא טוב טוב מה נכתב כי אני רואה הבנת הנקרא שלך היא לא משהו בכלל. כל הדברים שציינת (מרווח גלגלים,אבזור,מושבים וכו'...) הם על הפנים לא טענתי אחרת- הם על הפנים יחסית לקבוצה שהיא נמצאת בה והיא משפחתיות גדולות ולמה זה? כי בעוד שמזדה,הונדה ושאר החברות הוציאו דגמים חדשים (6,אקורד,407 וכו'..) האוקטביה עדיין עם הדגם הישן בעל מספר השנים (זה כמו שתשווה אותה ל626 או לאקורד ישנה)- אני לא טענתי שהיא מלכת הקטגוריה ואם הוויכוח היה האם ללכת עליה בקטגוריה הזאת אז הייתי אומר שממש לא. ולגביי נהגי מוניות- אז זה אומר משהו לגביי האמינות והסיבולת של הרכב הזה (וזה הכל, לא אמרתי שום דבר על ביצועים ובלה בלה בלה אז אל תכניס לי מלים לפה).

לגביי המזדה 3, עם בעית מזגן- לא ידעתי- טוב לדעת.

והבחור שאבא שלו קנה סיוויק עם ספוילר וג'אנטים ושאר אביזרי פינוק ב2002 ב130,000 ... יש הבדל במחיר במכוניות חדשות בין 2002 ל2005 ....נכנסתי לאתר של הונדה - הגרסאות הכי בסיסיות עולות 120 ו130 אלף .... על מה? על אוטו עירום שהוא HONDA וכמו שאמרתי הסיוויק הנוכחית היא רכב לא רע אבל גם לא משהו מיוחד עוד רכב משפחתי רגיל. אם הוא רוצה לשלם 130,000 שקל רק כדי שיהיה לו סמל H מקדימה סבבה, לדעתי זה טיפשי כשבמחירים האלה הוא יכול לקנות רכב אחר עם הרבה יותר פינוק מבפנים , לגביי ביצועים אין הרבה מה לדבר כי אלה מכוניות משפחתיות , אף אחת מהן היא לא חיית ביצועים מיוחדת.

בסך הכל הפתרון הכי טוב הוא ללכת לסוכנות ולהתחיל לעשות נסיעות מבחן , אני אישית הייתי בודק טוב טוב את המזדה 3 ואת הפיז'ו 307...

זה לא הקטע של ה-H מקדימה אחי!!!!! יש H גם מאחורה...

חח סתם.

תקשיב, הונדה זה אומר אמינות והונדה זה מותג אחד הגדולים בעולם, אבא שלי העדיף ללכת על ההונדה קודם כל כי הוא רצה משפחתית נורמלית עם ביצועים די טובים יחסית למשפחתית, כמובן שזה לא אוטו ולא אוטו לרייסים אבל זה אוטו פרייבט אחד המובילים בעולם ולמרות המחיר היקר שאחרים יכולים לחשוב שהוא מחיר די טוב, האוטו יחסית למשפחתי הוא אוטו מצויין, אני מאוד נהנה ליסוע בו, רק מה חבל שב-180 הוא נתקע על 6 בשעון טורים ולא ממשיך להאיץ, זה הפאק שלו שלמרות שהונדה מתגאים במנוע חזק מתישהו נגמר לו הסוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הקטע של ה-H מקדימה אחי!!!!! יש H גם מאחורה...

חח סתם.

תקשיב, הונדה זה אומר אמינות והונדה זה מותג אחד הגדולים בעולם, אבא שלי העדיף ללכת על ההונדה קודם כל כי הוא רצה משפחתית נורמלית עם ביצועים די טובים יחסית למשפחתית, כמובן שזה לא אוטו ולא אוטו לרייסים אבל זה אוטו פרייבט אחד המובילים בעולם ולמרות המחיר היקר שאחרים יכולים לחשוב שהוא מחיר די טוב, האוטו יחסית למשפחתי הוא אוטו מצויין, אני מאוד נהנה ליסוע בו, רק מה חבל שב-180 הוא נתקע על 6 בשעון טורים ולא ממשיך להאיץ, זה הפאק שלו שלמרות שהונדה מתגאים במנוע חזק מתישהו נגמר לו הסוס.

אחי לא הבנת אותי, אין לי שום בעיה עם HONDA אצלנו במשפחה לאבא שלי יש אקורד חדשה ואני חולה עליה... אוטו מטורף לגמרי ששם ההדגש הספורטיבי באמת מורגש בנהיגה (אם זה בהדבקות לכביש, בין אם זה במנוע המעולה שמפיק 155 כ"ס מנפח 2 ליטר, בין אם זה בתיבת הילוכים בין היחידות שבמצב הידני - לא מתערבת לנהג בהעברות הילוכים (וזה נדיר אפילו במכוניות יקרות בהרבה) ) -

אבל הסיוויק היא בפרוש סתם עוד משפחתי, זה לא משהו רע, אני לא אמרתי חרא אוטו, זה רגיל לא רע... אבל גם כן לא כזה מציאה, אוטו משפחתי רגיל, אני למשל לא רואה הבדל בינו למיצובישי לנסר חדשה, שתי מכוניות שיעשו את העבודה טוב מאוד (יפניות) אבל לא מעבר לזה... אז יופי שלזאת קוראים הונדה אז? מבין מה אני אומר?

לגביי המזדה 3, היא לא נראית אנמית (קופסה מורבעת כמו שאר המשפחתיות היפניות) , היא נוחה, ביצועים לא רעים (יחסית למשפחתית) ויש גם אבזור , לגביי התקלות במזגן- אמרתי - זה חדש לי-טוב לדעת .

או פיז'ו 307 שכשיצאה הראתה למכוניות יקרות יותר איך בונים סלון ברכב... מבין? אני מחפש את הערך המוסף... משהו אקסטרה לכסף , לסיוויק אין שום דבר כזה... כאילו סתם אוטו משפחתי לא רע בכלל... אבל רוצה עוד כסף בגלל שדבוק לו H מקדימה (ומאחורה,ועל ההגה :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אם מחפשים סלוניות, סיטרואן C4 יש לה פאקינג 4 צגים דיגיטלים בתוך הרכב והיא אחת המכוניות המשוכללות ביותר בקבוצת המשפחתיות.

חוץ מזה שאין ספק שעיצובה הוא אחד המדהימים ביותר אפילו קלאקסון שהוא שונא צרפתיות נתן לה את התואר המכוניות המעוצבת ביותר מבפנים ובחוץ של השנה.

http://forums.autoweek.com/servlet/JiveServlet/download/219-10571-204464-611/Citroen%20C4.jpeg

http://www.automobile.lycos.fr/galerie/berline_Citroen%20C4/7.jpg

אגב, היא בטוחה מאוד יש לה 5 כוכבי בטיחות.

אז נכון תגידו "מכור, להורים שלו יש C5" אבל כמו שרייזור ג'וניור אמר אני מדבר כמו קטלוג ואני מציין עובדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אם מחפשים סלוניות, סיטרואן C4 יש לה פאקינג 4 צגים דיגיטלים בתוך הרכב והיא אחת המכוניות המשוכללות ביותר בקבוצת המשפחתיות.

חוץ מזה שאין ספק שעיצובה הוא אחד המדהימים ביותר אפילו קלאקסון שהוא שונא צרפתיות נתן לה את התואר המכוניות המעוצבת ביותר מבפנים ובחוץ של השנה.

זאת גם אפשרות שיש לבדוק... סיטרואן ידועים ברמות הפינוק שהם מביאות לנהג וגם ברמת נוחות.... אבל בסיטרואן לוקחים סיכון בקשר לאמינות.... כי הן ידועות באהבתן לשעות מוסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מזניח צרפתית היא תחזיר לך באותו מטבע. אבל אם אתה מטפל בה יפה ונכנס לכל הטיפולים השגרתיים היא תחזיר לך פי 1000.

אני יודע על מה אני מדבר כרגע אבא שלי עם הצרפתית הרביעיות שלו ובדרך להחלפתה בחמישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למישהו תמונה של הפוקוס החדשה?

לגבי הוולוו s40 מחיר שלה מטורף מחיר התחלתי הוא 240 אלף שקל.

מה לגבי הלנסר החדשה?

עכשיו ההתלבטות העיקרית היא בין מאזדה 3 לבין הונדה סיביק לבין פורד פוקוס שחלקכם המליץ עליה לבין הסיטרואן.(אולי פלוקצווגן?)

איזה מכונית הכי מתאימה למשפחה הכוונה 5 נפשות.(חשוב שתיהיה מרווחת ושהנסיעה תייהיה חלקה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הסיוויק תוציא מהרשימה זה דבר ראשון

נשארו לך5 מכוניות:

מאזדה 3

פורד פוקוס

סיטרואן C4

פיג'ו 307

ורנו מגאן.

אני יודע שהמגאן וה307 מרווחות מאוד ומתאימות בהחלט למשפחה של 5 נפש אני לא יודע מה קורה בקשר לשאר.

כדאי לאבא גם לשקול לקנות שנת 2003 או אפילו 2002 אפשר למצוא כאלה רכבים עם פחות מ50000 קילומטר ללא בעיות, זה כמעט כמו לקנות חדש רק שאתה קונה אותו לאחר ירידת הערך של השנתיים הראשונות (משהו כמו 30% המון כסף), זו הקנייה החכמה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...