במה עוזר גודל הנקודה במסך? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

במה עוזר גודל הנקודה במסך?

STRENGTH

Recommended Posts

MAG היא חברה של PROVIEW אם אני לא טועה...........ומסך לפי דעתיח נותן את העסקה המשלתמת ביחס למחיר ואיכות.......סמסונג רק להזכיר לכם מתמכים הרבה שנים עם טלוויזיות פלזמה ומסכי LCD ככה שאיכות היא בהחלט נראית לעין......מסקנה אם יש לכם כסף לבזבז קנו את המאג עם השפורפרת מיצובישי.....אם חסר לכם קצת ואתם רוצים מסך משתלם ביחס למחיר קחו :xyxthumbs:

Proview אכן קנו את MAG, אולם MAG הדבר לא פגע באיכות המסכים של MAG, אלא רק העלה את איכות המסכים של Proview.

המסך של סמסונג (דגם MB) הוא לא רע אם אין לך 250 ש"ח נוספים עבור מסך MAG איכותי. אולם, לטווח הארוך מדובר בהפסד כספי הרבה יותר גדול, מכיוון שהמסך של MAG יחזיק מעמד קרוב לוודאי הרבה יותר שנים מהמסך של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אממממ.....שלוש שנים אחריות לסמסונג.....אם הסמסונג הולך עוד שנתיים לא תהיה בעיה להחליף לחדש ע"י החברה...... :kopfpatsch: .וד"א הרבה חברות ממליצות ואומרות שאחרי 3 שנים המסך הוא סכנה לעיניים והרוב מדווחים טווח חיים קצר יותר של מסכים.......והסאמסונג יישאר 3 שנים אם לא יותר ותאמין לי שלא צריך יותר מזה........אחרי זה מחליפים למסך מתקדם יותר ,כל אחד עם המסך שלו......אני אישית אם היה לי ת250 האלה הייתי הולך על המאג אבל אני מעדיף להוציא כסף על דברים בעלי עדיפויות גבוהות יותר ממסך למחשב.... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממממ.....שלוש שנים אחריות לסמסונג.....אם הסמסונג הולך עוד שנתיים לא תהיה בעיה להחליף לחדש ע"י החברה...... :kopfpatsch: .וד"א הרבה חברות ממליצות ואומרות שאחרי 3 שנים המסך הוא סכנה לעיניים והרוב מדווחים טווח חיים קצר יותר של מסכים.......והסאמסונג יישאר 3 שנים אם לא יותר ותאמין לי שלא צריך יותר מזה........אחרי זה מחליפים למסך מתקדם יותר ,כל אחד עם המסך שלו......אני אישית אם היה לי ת250 האלה הייתי הולך על המאג אבל אני מעדיף להוציא כסף על דברים בעלי עדיפויות גבוהות יותר ממסך למחשב.... :xyxthumbs:

כל 3 שנים אתה מחליף מסך מחשב? :kopfpatsch:

המסך MAG הקודם שלי החזיק מעמד יפה מאוד למעלה מ-10 שנים בלי ירידה באיכות התמונה, ברזולוצייה ובקצת הרענון, ולא היווה שום סכנה לעיניים.

תעשה את החשבון מה עדיף מבחינה כלכלית - מסך MAG איכותי במחיר של 1,000-1,100 ש"ח, או להחליף מסך פחות איכותי של סאמסונג אחת ל-3 שנים במחיר של 800X3=2,400 ש"ח. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל 3 שנים אתה מחליף מסך מחשב? :kopfpatsch:

המסך MAG הקודם שלי החזיק מעמד יפה מאוד למעלה מ-10 שנים בלי ירידה באיכות התמונה, ברזולוצייה ובקצת הרענון, ולא היווה שום סכנה לעיניים.

תעשה את החשבון מה עדיף מבחינה כלכלית - מסך MAG איכותי במחיר של 1,000-1,100 ש"ח, או להחליף מסך פחות איכותי של סאמסונג אחת ל-3 שנים במחיר של 800X3=2,400 ש"ח. :s07:

כן זאת הבחירה שלי........זה שאתה הורס לעצמך אתץ העיניים של זה שאתה נשאר תקוע עם מסך מאג 10 שנים זו בעיה שלך .........רוב הציבור מחליפים מסך תוך 3 -5 שנים לא יותר......זהו שיקול כלכלי מצויין ובריא מאוד.....גם לכיס וגם לגוף :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זאת הבחירה שלי........זה שאתה הורס לעצמך אתץ העיניים של זה שאתה נשאר תקוע עם מסך מאג 10 שנים זו בעיה שלך .........רוב הציבור מחליפים מסך תוך 3 -5 שנים לא יותר......זהו שיקול כלכלי מצויין ובריא מאוד.....גם לכיס וגם לגוף :xyxthumbs:

מה אני אגיד לך, כל אחד והשיקולים שלו.

אני לא נשאר תקוע עם מסך של MAG במשך 10 שנים. אני פשוט לא רואה שום סיבה הגיונית להחליף מסך איכותי ולא פגום במסך חדש ככה סתם. אם אתה קונה מסך איכותי שבמשך כל השנים האיכות שלו לא נפגמת ויש לו קצת רענון גבוה, אז לא קיימת שום פגיעה בבריאות והעיניים לא נהרסות, כך שאין שום סיבה כלכלית להחליף אותו מדי 3-5 שנים.

בטווח המיידי אתה משלם כמה מאות שקלים נוספים עבור מסך איכותי. אולם, בטווח הארוך אתה חוסך אלפי שקלים, ללא שום חשש לפגיעה בבריאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Borg, עשית פה הכללה טיפשית ביותר.

MAG מניסיונך האישי בלבד נשמר למשך שנים רבות, ולכן החישוב שעשיתי לעיל אינו במקום גם-כן.

מה תגיד אם אני אומר לך שדגם מסדרת ה-PF שבק חיים שלוש פעמים ולאחר מימוש האחריות בפעם הרביעית התמונה התכווצה ל-15'? מסכי תוצרת מאג/פרוויו ידועים באמינות הרעועה שלהם (חבל להטעות), אך אני מאמין שהכול תלוי בדגם, ובדגם הספציפי שהבאתם השפורפרת היא לא בדיוק תוצרת מאג וזו הגדולה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BORG-לא הגזמת קצת,10 שנים?!

אני נשארתי עם מסך שעלה לי 4000 [כן,מאד יקר]

והוא היה איתי למשך 6 שנים..והוא היה 17 :)

אז אתה רוצה להגיד לי שנשארת עם מסך 10 שנים?

בטוח שירדה לא רמת הבהירות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא הגזמתי!

השתמשתי במסך למעלה מ-10 שנים מבלי שהאיכות שלו נפגמה כלל. רק בחודשיים האחרונים לפני שהחלפתי אותו חלה ירידה ברמת הבהירות שלו, וזה פרק הזמן שלקח לי להשיג מסך חדש.

מדובר במסך MAG בגודל "15 שנקנה במקור עבור 120MHz (אני לא זוכר את הדגם שלו).

ייתכן ופשוט היה לי מזל עם מסך מסויים, אבל MAG ידועים באיכות המעולה של המסכים שלהם. אמנם, Proview קנו את MAG, והם לא ידועים כחברה איכותית. אולם, הדבר לא פגע באיכות המסכים של MAG שממשיכה לתפקד כחטיבה נפרדת.

עם זאת, אני לא מעיד רק מהנסיון האישי שלי. להרבה חברים שלי יש מסכי מחשב של MAG שמחזיקים להם מעמד הרבה שנים בלי שיהיה צורך להחליף אותם, והאיכות תמונה שלהם עדיין מאוד גבוהה, ואלה שהחליפו את המסך שלהם קנו במקומו מסך MAG חדש.

השפורפרת מסך חשובה יותר מהחברה שייצרה את המסך.

למיטב ידיעתי, MAG לא מייצרת שפורפרות מסך. היא משתמשת בשפורפרות מסך של סאמסונג ומיצובישי (בעבר גם בשפורפרות מסך של סוני).

המסכים של MAG מסדרת PF משתמשים בשפורפרת מסך של סאמסונג, בעוד שהמסך 796FD2 משתמש בשפורפרת מסך של מיצובישי שנחשבת לאיכותית ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והנה בא גינימן והורס את החגיגה :D

אני הייתי עם מסך DAYTEK ... WTF!

7 שנים אני חושב... המסך עבד מצוין עד שנשרף ואז התדרדר באיכות... שהלכתי לKFC יום אחד( קיי אססס פיייייייייייייייייי)

אז ראיתי שם מישהו עם MAG 786 שנשרף לו אחרי שבוע...

הכל זה עניין של מזל... כי תראו היה לי מסך של קוס אמוק דייטאק ... WTF AGAIN!

והיה מצוין עד שנשרף...

אני כרגע עם LF F900 P

מסך נחמד לחלוטין לדעתי..

אבל בקיצר מה שחשוב במסך (לדעתי ) זה הבהירות שלו, מקס רזולוציה+הרצים זהו... גודל נקודה לא שמתי הבדל בין 0.24 ל0.25...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המסך נשרף אחרי שבוע, אז סביר להניח שהוא היה פגום מלכתחילה. אני מניח שאם אחרי חודש-חודשיים אין בעיות עם המסך, אז הוא תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנו אותי אם אני טועה..

אבל מסכי 19 הם פחות מדויקים בתמונה בגלל שהפיקסלים יותר גדולים,נכון?

אמממ ויש הבדל בין 0.24 ל 0.25..

כי 0.24 זה גם 0.20 ו 0.25 זה 0.21

עכשיו ראיתי שיש הבדל הפיקסלים יותר קטנים ואז התמונה יותר חלקה כזאתת יפה,אבל זה עדיין לא אומר,שפופרת המסך זה הדבר הכי חשוב..

רק חבל מאד שאין ל MAG FD2 0.24 אם היה לו זה היה מסך מושלם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתכלתי על המסך שלי מקרוב, ולא הצלחתי להבחין בפיקסלים, אולי עם זכוכית מגדלת אפשר לראות את הפיקסלים.

העין האנושית לא מסוגלת להבחין בפרטים שקטנים מ-0.1 מ"מ.

יכול להיות שאני טועה, אבל נראה לי שבמסכי "19 יש יותר פיקסלים מאשר במסכי "17, ולא פיקסלים יותר גדולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתכלתי על המסך שלי מקרוב, ולא הצלחתי להבחין בפיקסלים, אולי עם זכוכית מגדלת אפשר לראות את הפיקסלים.

אם אתה רוצה להבחין בפיקסלים במסך שלך בבית תשים עליו טיפש קטנה מאוד של מים...

או שתירק עליו אבל לא סמוחטה יענו ממש טיפה קטנה ואז כשאתה מתקרב אתה רואה בבירור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להבחין בפיקסלים במסך שלך בבית תשים עליו טיפש קטנה מאוד של מים...

או שתירק עליו אבל לא סמוחטה יענו ממש טיפה קטנה ואז כשאתה מתקרב אתה רואה בבירור...

אני מוותר על התענוג.

גם כאשר מנקים מסך, אסור להשתמש במטלית לחה אלא רק במטלית יבשה עשוייה מבד של 100% כותנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...