דחוף ביותר ..מחר קונים לי רסיבר מהדיוטי פרי בשאלה איזה?!?!? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דחוף ביותר ..מחר קונים לי רסיבר מהדיוטי פרי בשאלה איזה?!?!?

gadits

Recommended Posts

נשארה לי התלבטות אחרונה בין רסיבר RX-5042 של J.V.C http://www.sakaldutyfree.co.il/Index.asp?CategoryID=473&ArticleID=2155 שעולה רק 150 דולר!!! ..שזה מחיר זול ביותר ( עכשיו אני מתאר לעצמי שאיכות השמע תהיה בהתאם למחיר ...או שלא?!?!?........ויכול להיות גם שמבחינת יחס מחיר לאיכות שמע אני מקבל כאן מוצר טוב מאוד במחיר זול..?!?!?)

לבין רסיבר AVR-1804 של DENON

http://www.sakaldutyfree.co.il/Index.asp?ArticleID=1535&CategoryID=277&Page=1

והדפוקים בסקאל לא רשמו כמה הרסיבר הזה עולה ....אבל מבדיקה שלי בזאפ הכי זול שראיתי אותו בארץ היה 2290 ש"ח

ככה שאני מתאר לעמי שבדוטי פרי הוא אמור לעלות בסביבות ה450 דולר!!! ( פלוס מינוס)..

מחר גיסי נוסע ללונדון ליומיים והוא רק מחכה שאומר לו איזה רסיבר אני רוצה....האם כדאי לי להוסיף עוד 300 דולר פלוס מינוס ולקחת את הDENON או לקחת את הJ.V.C ב150 דולר ולסגור עיניין?!?!?.......האם יש הבדלי איכות שמע כל כך גדולים ששווים את הפרש המחיר ביניהם ??!?

או שההבדל באיכות הוא קטן ורק אודיופילים ישימו לב אליו.....?!?!

עזרה דחוף ....חייב לתת תשובה לגיסי היום!!!

בתודה מראש גדיץ :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה מכשיר שיישמע טוב אתה חייב את הדנון. הוא מכשיר ברמה גבוהה יותר. אני שמעתי אותו, ואהבתי מאוד את הצליל שהוא הוציא גם עם של אומגה, וגם עם עוד כמה אחרים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן הדנון עדיף...אבל השאלה היא האם אתה צריך רסיבר כזה שלא תטעה גם הJVC רסיבר מצוין ונותן תמורה גבוהה בהרבה מהמחיר שלו והוא מספיק היום לרוב

המשתמשים הביתיים, אז תעשה קצת חושבים אם זה באמת שווה לך את ההפרש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, זה נבלה וזה טריפה .

במיוחד עם השירות (יותר נכון חוסר השירות) של סקאל .

בכול מקרה, אם כבר (לא מבין את האנשים שקונים בדיוטי פרי כשכאן בארץ אפשר להשיג באותו מחיר, טוב אולי ב 50-100 שקל יותר , עם אחריות שירות ויחס הרבה יותר טוב) אז לך על ה דנון -1804 .

כול היתר פשוט זבל סיני עם מדבקה גדולה ......

בכול מקרה ההמלצה שלי , לקנות בחנות מסודרת בארץ ולא כשמליון אנשים מסביביך ובנחות ללא אחריות ושירות !

דרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. זה גם תלוי איזה רמקולים יש לך כי אם יש לך רמקולים חרא אז אם תקנה את הדנון אז הוא לא יבוא לכלל מיוצי שלו

ב. קח את הJVC הוא יותר פרקטי מבחינת השימושים שלו וגם יותר זול את ההפרש את יכול לשמור או לקנות או או רמקולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהכל תלוי בצרכים שלך/תקציב/תוכניות שדרוג.

מנסיוני הפרטי יש לי רסיברים של דנון כבר מעל 12 שנה ומעולם לא התקלקלו והסיבה היחידה להחליף היית הרק בגלל שינויים טכנולוגיים.

שני המכשירים לא ברי השוואה בכלל מדובר על חברה (דנון) שמתמחה בייצור רכיבי אודיו ברמה הגבוהה ביותר למשתמש הביתי הסביר חברה שלא כזאת.

במידה ואתה בקטע של מוזיקה יש לך הרבה יותר שליטה על באס ואפשרות לחיבור מכשירים שמנגנים -A ו SADC

תקח בחשבון את השירות הזוועתי של סקאל וכך שהם לא היבואנים הרשמיים של דנון בארץ ואולי שווה לך לקנות בארץ אני חושב שניופאו נותנים גם תקופת אחריות יותר גדולה.

לא ציינת אלו רכיבים יש לך היום?

יש לך רמקולים?ועם כן אלו?

עכשיו אחרי שאמרתי את כל ויש לך 200$ דיוטי פרי סט של 7 או כמה שהם מוכרים ולא כל כך מעניין אותך לגדול בעתיד אז באמת אין סיבה להוציא כסף על משהו שאולי לא תמצא אותו.

אז השיקול כמובן הוא שלך,תעשה חושבים צרכים מול תקציב מול אפשרויות הרחבה של המערכת בעתיד.

והכי חשוב תהנה ממוזיקה טובה כי זה הכי חשוב בסוף :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...