מחשב חדש מתחמם וכבה במשחקים כבדים.. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש מתחמם וכבה במשחקים כבדים..

ed1

Recommended Posts

זה המפרט:

?AMD 64 3000+ (S-754)

?AMD K8NS (s754) Nforce3 250

DDR 400 512MB A-DATA /VT

WESTERN DIGITAL 80GB SATA

Sapphir (ATI) 9550 TV,DVI 128MB, 128BIT

ATX MIDI PFC, usb

ה-everst מראה 45 מעלות ללוח ולדיסק 38 במצב מנוחה, אבל מזייף לגבי המעבד, ה-easy tuner 4 שהגיע עם הלוח

לא מציד אף טמפ' של אף רכיב במחשב או נתונים על מאווררים (הוא אמור להציג לא?! האם רק אצלי הוא לא מציג???

הוא כן מציג מתחים ומהירות מעבד ו-FSB).

שלחתי מייל לתמיכה של ג'יגה בייט אבל הם לא עונים. (ניסיתי את גירסה 5 של easy tuner  אבל היא גם לא מציגה טמפ'... אולי יש בעיה בלוח?)

הקירור של המעבד הוא מה שבא עם המעבד הזה בלי תוספות של משחה טרמית חיצונית.

היום אמנם שרב אבל זה צריך להיות ככה? גם אצלכם זה קורה?

אגב, במשחקים כבדים הכוונה למשחקים כמו מקס פיין2 ו-NEED4SPEED

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיכוי שזה הכרטיס מסך שמתחמם וגורם לכיבוי ? מישהו זרק לי שהראדונים מתחממים יותר מה-גי' פורסים...

גם יכול להיות שזה הספק כח, או בטוח שרק התחממות המעבד גורמת לכיבוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-everest החדש באמת עזר, הוא מראה 39 מעלות למעבד במצב מנוחה, 32 לדיסק קשיח ו-25 ללוח אם.

אבל הוא בכל זאת נכבה בימי שרב, האם הקירור הג'נרי אמור להספיק גם בימי שרב?

ושוב, לגבי השאלה הקודמת, האם זאת יכולה להיות התחממות של הספק או של המאיץ הגרפי? זה הגיוני שהספק הזה ידע לכבות את עצמו במקרה של חום יתר?

או שהמאיץ ידע לכבות את המחשב?

בבקשה תענו, זה חשוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המפרט:

שלחתי מייל לתמיכה של ג'יגה בייט אבל הם לא עונים. (ניסיתי את גירסה 5 של easy tuner  אבל היא גם לא מציגה טמפ'... אולי יש בעיה בלוח?)

הקירור של המעבד הוא מה שבא עם המעבד הזה בלי תוספות של משחה טרמית חיצונית.

היום אמנם שרב אבל זה צריך להיות ככה? גם אצלכם זה קורה?

אגב, במשחקים כבדים הכוונה למשחקים כמו מקס פיין2 ו-NEED4SPEED

א. מדובר בתקלה! זה לא אמור לקרות - אם מחשב כמו שלך נכבה עקב בעיות חום

אז מחשבים אחרים היו צריכים לעלות באש.

ב. אם היה לך מארז+ספק כזה: Compucase-HEC Midi Tower CI-6A19

שכולל 300W אמיתי

338.jpg

אז היינו יכולים לפסול את האפשרות שמדובר בבעיה של הספק/המארז, אבל אתה קנית

ספק כוח + מארז עלובים שאסור לקנות אותם, לכן יש ספק בענין זה.

אם גם המארז שלך באותה רמה כמו הספק שלך אז כדאי להחליף  לספק + מארז כנ"ל,

בכל מקרה כדאי היה לבדוק את המחשב אצל מי שמכר לך אותו, יש אחריות? איפה קנית אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-KSP קריות, הם אמרו שהספק יחזיק את המערכת, (ולא היה להם HEC או משהו אחר בפחות מ-390 ש"ח )

קניתי לפני שבועיים, ה-easy tuner לא מראה טמפ' חשבתי אולי הלוח פגום בגלל זה למרות שהמחשב רץ מעולה והכיבויים לא נפוצים אלא רק בימי שרב(ופעם אחת אחרי שהושאר דולק ללילה, למרות שבלילות אחרים זה לא קרה), אולי אפשר לבודד את הבעיה לפני שאני הולך לחנות.

הגירסה האחרונה של אוורסט מראה 38-39 במצב מנוחה ו-55 אחרי משחק כבד, אולי היא עדיין מזייפת ואולי זה בכלל לא המעבד שמתחמם... לא ברור, זה מה שאני מנסה לבדוק.

לא נראה לי שיאפשרו לי להחליף את הספק בתוספת הפרש תשלום קטן, מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-KSP קריות, הם אמרו שהספק יחזיק את המערכת, (ולא היה להם HEC או משהו אחר בפחות מ-390 ש"ח )

קניתי לפני שבועיים, ה-easy tuner לא מראה טמפ' חשבתי אולי הלוח פגום בגלל זה למרות שהמחשב רץ מעולה והכיבויים לא נפוצים אלא רק בימי שרב(ופעם  אחת אחרי שהושאר דולק ללילה, למרות שבלילות אחרים זה לא קרה), אולי אפשר לבודד את הבעיה לפני שאני הולך לחנות.

הגירסה האחרונה של אוורסט מראה 38-39 במצב מנוחה ו-55 אחרי משחק כבד, אולי היא עדיין מזייפת ואולי זה בכלל לא המעבד שמתחמם... לא ברור, זה מה שאני מנסה לבדוק.

לא נראה לי שיאפשרו לי להחליף את  הספק בתוספת הפרש תשלום קטן, מה אתם אומרים?

לא מבין למה התוכנה של גיגהבייט לא מראה לך טמפרטורות, צריך לוודא שהמחשב הורכב נכון.

אתה יכול לנסות להפעיל את המחשב כאשר המארז פתוח ומאוורר ביתי רגיל נושב עליו רוח,

זה מסלק את בעיית החום הכללי במארז, עדיין הספק יוכל להפיל את המחשב אם הוא מקור

הבעיה.

כל הבדיקות האלה יעלו לך כסף, זאת השיטה, דוחפים לך מחשב זול ולאחר מכן שוחטים

לך את הצורה על תיקונים, אני ממליץ לך לנתק מגע מהחנות שקנית בה את המחשב אלא

אם כן הם מתחייבים לתקן את המחשב ללא תשלום נוסף, אם מדוב בתשלום אז יש חנות

הרבה יותר רצינית באזור חיפה שיש לה את המארז הנ"ל (שהוא תקן מעשי כיום):

http://www.noacomp.co.il/Product.asp?productid=796&catcode=270

לא מכיר את החנות, לא קנית בה מעולם, אבל היא עושה רושם טוב מאוד.

תנסה אולי להחזיר את המארז הישן לחנול בה קנית אותו ולקבל החזר קטן, לא מאמין שיסיכמו.

בקיצור, להיזהר כמו מאש ממחשבים זולים - הם יקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא חושבים שאולי אתם קצת מגזימים? אני לא מבין מה אתם רוצים מהספק, עובדה שהוא מסוגל לעמוד יפה בצריכה מתי שאין שרב, במארז ה"זבל" הזה או איך שלא תקראו לו יש 3 מאווררים , אחד בדופן (מוציא אויר) אחד מקדימה(מכניס) ואחד מאחורה עם תעלת איוורור(מכניס), מה בדיוק יש במארז שעולה כפול? איזה "קסמים" יש לו? עוד מאוורר? עוד שניים??? במה הוא כל כך יותר מוצלח. נו באמת... רק להגיד שהוא יותר טוב ולא לדעת במה או למה זה לא רציני. (בלי להעליב)

תקנו אותי אם אני טועה, אבל אם הספק הזה באמת דפוק ולא היה יכול לעמוד בעומס הוא היה נשרף מזמן ובטח לא היה מכבה את עצמו...

שאלה: התעלת איוורור המעוקלת שבמארז אמורה להזרים אויר ישירות אל מאוורר המעבד? כי אצלי הפתח שלה לא נמצא מעל המעבד אלא בינו לבין הספק שמעליו, ולשם זורם כל האויר שהתעלה מכניסה. אולי זה הגרוש לשקל שחסר לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...