R9550 מקום 6 בעולם! *עדכון* "צלעות קירור" לכל הזיכרונות! :) (ע'מ 3) - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

R9550 מקום 6 בעולם! *עדכון* "צלעות קירור" לכל הזיכרונות! :) (ע'מ 3)

nim901

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יום שני אני קונה את הכרטיס, השאלה היא האם הגיגהבייט שיש בKSP הוא 128 ביט?והספיירים?

אני קונה גם קירור, לא יודע עוד איזה, יש המלצות?לא משהו יותר מידי יקר, עד 100+-, אני צריך גם קירור לזכרונות של הכרטיס.

ד"א אם אתה רוצים לדעת מהירויות שעון של כרטיסים:

http://www.neeyik.info/3dspecs/

תרדו לATI 4 תראו את הXT/PRO, אתם קרובים מאוד...צרבתם כבר ביוסים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מחפש , תאמת מצאתי אבל אני לא ממש רוצה לקנות, בזבוז כסף על כזה כרטיס. אולי אני אקמבן לפנטיום 3 על הליבה ולזכרונות כבר נחשוב

ולא, לא צרבתי ביוס כי זה לא נותן כלום חוץ מלשנות את השם ולקבוע את המהירות ולהוריד אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 10 דקות סיימתי לעשות "צלעות קירור" לכרטיס מסך מקירור ישן של גיפה 2 הנה התמונות

קדימה:

hpim36487pl.th.jpg

אחורה:

hpim36491oj.th.jpg

כמו שאתם שמים לב, לא כל הזיכרונות מקוררים כי לא נשאר מספיק. בהתחלה תיכננתי לחתוך לכל חתיכה אבל אז הבנתי שזה יהיה קטן ולא אפקטיבי אז החלטתי שבנתיים יהיה רק בצד אחד אבל זה היה גדול מדי אז שמתי ב 2 הצדדים ואולי בעתיד או משהו אני אקמבן לי עוד צלעות

אם מישהו רוצה לשאול אם זה אפקטיבי או לא, אין לי שמץ אבל אני מאמין שזה קצת יעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה הדבר הכי טוב שהייתי יכול לעשות, האפשרות השניה הייתה לחתוך את הצלע ואז בעצם לפגוע ביעילות שגם ככה כמעט ואין לה.

בכל מקרה, יש לי עוד צלעות , בהזדמנות אני אשים. ד"א החיתוך של הצלעות נעשה עם מסור כי נשבר לי הראש המתאים של הדרמל :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה הדבר הכי טוב שהייתי יכול לעשות, האפשרות השניה הייתה לחתוך את הצלע ואז בעצם לפגוע ביעילות שגם ככה כמעט ואין לה.

בכל מקרה, יש לי עוד צלעות , בהזדמנות אני אשים. ד"א החיתוך של הצלעות נעשה עם מסור כי נשבר לי הראש המתאים של הדרמל :-\

זה מתיחס לזיכרונות שלא קיבלו בצד של הליבה וגם בצד השני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצריבת ביוס לא נותנת כלום כלום?

בכל מקרה איזה אתם ממליצים?

לפי דעתי לשלם 500 שקל על כרטיס שעולה 900 זה שווה מאוד.

הR9550 של גיגה עולה 360 במזומן בזיגזאג + זה יוצא נגיד 500 שקל...זה "הנחה" של 400 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...