קירור מים של DANGER DEN - מחפש עצות - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור מים של DANGER DEN - מחפש עצות

Doctor Ice

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סלח לנו שלא הוצאנו דוקטורט כימיה\פיסיקה

אז אם הוא יודע מעט יותר מאיתנו ומוכן לחלוק איתנו את הידע שלו אז למה לא?? ואם יש כאן חבר'ה שמבינים מעט ורוצים לדעת מה זה קורה מבחינה כימית ?

לעצור את זה ?? או לא להכניס אלומיניום למע' ולהשתמש רק בנחושת או במים ירוקים איכותיים !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל נושא הרדיאטורים קצת מיותר בעיני.

בארץ אין רדיאטורים בגודל סביר ל 2 מאוורי 120 מ"מ עם צנרת נחושת - חיפשתי מלא...גם המחירים לא הכי טובים - וזה לרדיאטורים עם צנרת אלומיניום.

הפתרון מבחינתי היה להזמין ישירות מ DANGERDEN את ה HEATERCORE הכפול שלהם...אופציה זולה, משהו כמו 300-350 ש"ח כולל משלוח עד הבית.

וסה"כ מגיע תוך 3 ימים לפתח ביתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיבה למה אסור להשתמש במי ברז במנועים מודרניים יחסית ואפילו ישנים, שכן ברובם בלוק המנוע עשוי אלומיניום ומי ברז רגילים גורמים לקורוזיה מתקדמת לאחר זמן , לחורים בבלוק ולהרס המנוע בסופו של דבר...רק לידיעה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל נושא הרדיאטורים קצת מיותר בעיני.

בארץ אין רדיאטורים בגודל סביר ל 2 מאוורי 120 מ"מ עם צנרת נחושת - חיפשתי מלא...גם המחירים לא הכי טובים - וזה לרדיאטורים עם צנרת אלומיניום.

הפתרון מבחינתי היה להזמין ישירות מ DANGERDEN את ה HEATERCORE הכפול שלהם...אופציה זולה, משהו כמו 300-350 ש"ח כולל משלוח עד הבית.

וסה"כ מגיע תוך 3 ימים לפתח ביתך.

אני לא בא להעליב אף אחד אבל נימרודים - דבר בשם עצמך .......

אני מצאתי באזור התעשייה ליד הבית שלי ( חצי שעה הליכה או חמש דק' באוטו ) מקום שיש בו רק ראדיאטורים ומצאתי שם את מבוקשי - ראדיאטור מנחושת שמתאים ל שני מאווררי120 עם צנרת נחושת כשהוא עשוי מ 100 אחוז נחושת ! אבל ויתרתי בגלל המחיר - 300 שקל .......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...