ares מה אתם חושבים עליה ? איך היא מורידה ? וירוסים ? ריגול ? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ares מה אתם חושבים עליה ? איך היא מורידה ? וירוסים ? ריגול ?

ExploiT

Recommended Posts

שלום כולם אני מחפש תוכנת p2p טובה למוזיקה וגום אולי סרטים

חשבתי על ארס ares מה אתם חושבים עליה ? יש בה תוכנות ריגול כמו בקאזה ? ? איך הכמות של הבקצים שם ?

רוב הדברים נמצאים שם

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ares lite יותר טובה, היא פחות כבדה ולא מכילה פונקציות לא נחוצות כגון דפדפן ויכולת לנגן audio/video ולנהל חדרי צ'אטים

היא בנויה על שיתוף קבצים נטו

בקשר לספייוור קרא את זה:

Q.Does Ares have spyware?

Ares is 100% free but comes bundled with optional NavHelper software by NavExcel

NavHelper is a browser object which allows to enter search keywords directly in the address bar of Explorer. If you don't want to install it, just opt-out while you install Ares. If you have installed the browser object but you don't want it anymore, just go to control panel->add/remove programs, remove NavHelper and restart your computer.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי נחמד ויפה

אבל איך המירות הורדה ? ממוצעת האם זה כמו אימול שצריך קרדיט להוריד מהר?

יש תולעים ווריסים שמסתובבים שם כמו בקאזה שכול קובץ נגוע ?

האם יש שם הרבה קבצים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו בדיוק מריץ את התוכנה ומנסה אותה

בינתיים המהירות שם נעה בין 30-15 קיי לשניה לקובץ ממוצע

מבחר הקבצים זה הקטע היותר חלש בתוכנה, שירים נדירים כמעט ולא תמצא שם, אבל פופולריים יש דווקא לא מעט

לסיכום-לוקח את אימיול במהירות הורדה אבל המבחר הרבה יותר מצומצם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.revconnect.com/

זה מוד של DC++ עם אפשרות הורדה ממקורות מרובים

לי אישית זה מוריד כמעט כל דבר על מקסימום מהירות, מגוון הקבצים גדול וכמעט ואין זמני המתנה

בנוסף התוכנה יודעת לעבוד עם קדמליה

החיסרון בה שהיא מסובכת ודורשת קצת ידע-העיקרון הוא להתחבר ל-15-10 האבים גדולים ואז להריץ חיפוש ולהוריד

לפעמים ההאבים מתנתקים, לא מתחברים מסיבה מסויימת או שיש תקלות אחרות אבל הדבר הזה עובד ועובד בגדול :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את המדריך הזה שנכתב בזמנו בנענע על סבבה בחיבור ישר(חרא תוכנה-אבל עובדת על אותו עיקרון, רק שהקוד שלה מכיל הרבה באגים):

http://net.nana.co.il/Article/?ArticleID=177775&sid=10

לפי זה אתה יכול להבין את העיקרון של הרשת פחות או יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...