HOT עדכנו את מערכת הניווט שלהם ! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HOT עדכנו את מערכת הניווט שלהם !

Milford Cubicle

Recommended Posts

בוקר !

הבוקר קמתי שראיתי שמשום מה ממיר הכבלים שלי מכובה. הדלקתי אותו, וגיליתי משהו משמח מאוד..

הלילה HOT עדכנו את מערכת הניווט שלהם. השינוויים הבולטים ביותר ששמתי לב אליהם בינתיים הם:

1. שינוי הצבע של התפריטים מכחול לאדום...

2. מעבר מהיר יותר בין ערוצים

3. גלילה מהירה משמעותית בין ערוצים (גלילה ללא מעבר)

4. אפשרות להצגת פרטים על תוכניות בשעות שונות וערוצים שונים. (לדעתי השיפור המשמעותי ביותר. עד עכשיו היה אפשר להציג רק את הפרטים של התוכנית הנוכחית בערוץ הנוכחי. לחיצה על Info לאחר גלילה לערוץ\שעה אחרת היה תמיד מציג רק את הפרטים על התוכנית הנוכחית המוצגת)

אני מוכרח לציין שזה קצת הפתיע אותי (לטובה, כמובן), כי חשבתי שהדברים האלה לחלוטין תלויים בממיר עצמו (יש לי ממיר ישן יחסית של ADB) ולא ידעתי ש-HOT יכולים לעדכן אותו מרחוק..

בכל אופן, אני שמח. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה מעודכן בהדרגה... גם אצלי זה קיים כבר כמה חודשים וברוך השם יש לזה מספיק באגים כמו למערכת הישנה...

לא תמיד אפשר לראות את התוכניות הבאות ועדיין זה ה-ר-ב-ה יותר איטי מאשר ביס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

me2

ד"א האדום הזה מגעיל !!! הכחול היה עדיף... וחוץ מזה עדיין יש מלא באגים ולא תמיד אפשר לראות מה התוכניות הבאות

מסכים האדום מגעיל בולט בעניים וגם אתה לא יכול לראות מתי התוכנית נגמרת\מתחילה (לפי שעות) בגלל שהחלונית של ה info

חוסמת את החלונית על התוכניות

הכחול יותר נעים לעין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה ממש לא קשור.. לא חסרים פעמים שעשיתי לו את זה בחודשים האחרונים (בגלל בעיות מעצבנות כמו פריזים או ערוצים שמתו פתאום) שזה לא שינה כלום. לעומת זאת, הלילה הוא התעדכן בכלל בלי שנגעתי בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה ממש לא קשור.. לא חסרים פעמים שעשיתי לו את זה בחודשים האחרונים (בגלל בעיות מעצבנות כמו פריזים או ערוצים שמתו פתאום) שזה לא שינה כלום. לעומת זאת, הלילה הוא התעדכן בכלל בלי שנגעתי בו.

אז אולי זה קשור לסוג הממיר (יש לי תומסון כסוף) או לחברה שאליה אתה מחובר (ערוצי זהב, תבל או מתב)

אצלי זה כן התעדכן אחרי ניתוק מהחשמל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...