פרויקט MiniFW - עדכון: 3.6.2005, שלבי סיום - עמוד 5 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרויקט MiniFW - עדכון: 3.6.2005, שלבי סיום

wiretap

Recommended Posts

אני לא חסיד גדול של תאורה וחלונות.

המחשב הזה הוא מחשב שישב בצד, יהיה שקט ויעשה את העבודה. אין תוכניות להאיר אותו.

מבחינת איוורור, יש עוד מאוורר אחד שצריך להוסיף שיקרר את ה CPU, וזהו, כל השאר יהיה מספיק קריר (רק כרטיסי רשת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא נראה לי שצריך פה עוד , סה"כ מדובר פה על מעבד P2 שצפוי לעמוד על עומס של גג 10%-20% מה שלא יחמם את המעבד כמעט בכלל (ומה גם שמעבדי P2 שלא מתחממים כמעט בכלל), כ.מסך מהדור הישן שלא ממש מתחמם + עוד כמה כ.רשת שלא מתחממים כלל, כל המערכת מבחינת חשמל לא צפויה להקשות על כל ספק ג'נרי ממוצע וצפוייה להעמיד אותו על מקסימום 40% מה שלא אמור לחמם כמעט את הספק.

מאוורר 80 מ"מ אחד שמכניס אוויר זה מספיק לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שצריך פה עוד , סה"כ מדובר פה על מעבד P2 שצפוי לעמוד על עומס של גג 10%-20% מה שלא יחמם את המעבד כמעט בכלל (ומה גם שמעבדי P2 שלא מתחממים כמעט בכלל), כ.מסך מהדור הישן שלא ממש מתחמם + עוד כמה כ.רשת שלא מתחממים כלל, כל המערכת מבחינת חשמל לא צפויה להקשות על כל ספק ג'נרי ממוצע וצפוייה להעמיד אותו על מקסימום 40% מה שלא אמור לחמם כמעט את הספק.

מאוורר 80 מ"מ אחד שמכניס אוויר זה מספיק לדעתי.

רק תיקון קל. אין כרטיס מסך=הרבה פחות חום, המעבד הוחלף ל PII-350, קצת יותר חום, אבל לא נורא.

כמו שאמרת, הכרטיסי רשת לא מקבלים כלל.

בשביל המעבד הכנסתי מאוורר סלוט שצמוד למעבד, ושואב ממנו אוויר חם. זה כל הקירור שיש במארז.

אני עדיין צריך לעשות לזה הרצה וקצת להעמיס בתעבורת רשת כדי לראות האם הכרטיסי רשת מתחממים מדי והאם צריך להוסיף עוד קצת .

הספק הוא 90W, יותר ממספיק בשביל מחשב בלי הארדיסק, 4 כרטיסי ו2 מאווררים.

תמונות של המאוורר סלוט ועוד מוד שאני עובד עליו, בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקירור שיש לך כרגע מספיק לדעתי.

אולי רק כדאי לקדוח כמה פתחי איוורור, תקן אותי אם אני טועה אבל במצב הנוכחי אין פתחים לכניסת אוויר למארז כלל- כלומר צריך שאוויר קר ייכנס למארז מאיפהשהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...