המישחק המפתיעה של שנת 2004. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המישחק המפתיעה של שנת 2004.

thegodx

איזה מישחק הכי הפתיעה אותכם שנה שעברה? (2004)  

1130 הצבעות

1. 1. איזה מישחק הכי הפתיעה אותכם שנה שעברה? (2004)

Recommended Posts

אם מדברים על המשחק שהכי הפתיע אותי השנה, אז זה Doom3 לא נראתה לפניו גרפיקה כל כך טובה.. הוא משחק שבהחלט שימש פריצת דרך, בקשר למשחקיות שלו ולעלילה זה כבר משהו אחר.

ואם מדברים על המשחק הטוב של השנה, אז אי אפשר להתעלם מFarCry שהוא אחד המשחקים היותר טובים שיצאו.. חוץ מיזה שהוא קצת קצר וקצת קל אבל אולי זה רק אני.. בכל מקרה אחלה משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אותי כמו כולם דום 3 המשחק המכאזב הגרפיקה לא משהו ציפיתי להרבה יותר

וגם HL2 איכזב משום שהם כל הזמן דחו דחו ודחו אותו ובסוף באמת נמאס חוץ מזה הגרפיקה יכולה להיות יותר טובה כל הזמן הזה שחיכינו וקצת התאכזבתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מכיר משחק עם גרפיקה יותר טובה מdoom3 שיצא אז ? ולירידיק ודום 3 יש בדיוק אותו גרפיקה אני חשוב בכלל שזה אותו מנוע.

המשחק היחיד עם גרפיקה יותר טובה זה Splinter Cell 3 שהוא משתמש בPS3 אבל הוא יצא אחרי דום 3, ובגלל זה אני אומר שדום 3 היה מפתיע, לא היה שום משחק לפניו עם גרפיקה כזאת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מכיר משחק עם גרפיקה יותר טובה מdoom3 שיצא אז ? ולירידיק ודום 3 יש בדיוק אותו גרפיקה אני חשוב בכלל שזה אותו מנוע.

המשחק היחיד עם גרפיקה יותר טובה זה Splinter Cell 3 שהוא משתמש בPS3 אבל הוא יצא אחרי דום 3, ובגלל זה אני אומר שדום 3 היה מפתיע, לא היה שום משחק לפניו עם גרפיקה כזאת..

דבר ראשון לדום3 ולרידיק מנוע גרפי שונה לחלוטין. המנוע של רידיק פותח במעבדות הפרטיות של החברה של וין דיזל. שהוא כיכב במישחק ודיבב את דמותו.

דבר שני הוספתי פאר קרי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...