זה רק אני או שהדיסקים של WD דפוקים? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה רק אני או שהדיסקים של WD דפוקים?

newz

Recommended Posts

לי יש 3 דיסקים של WD. שני 400BB ב-RAID0 ועוד 120 (8MB CACHE).

אין לי שום תלונה, הם מעולים. (אחד מה-40 החליף דיסק של מקסטור שמת אחרי 5 חודשים... :( )

הבעיה שתיארת לא חייבת להיות קשורה לדיסק. הסימפטומים שתיארת מאוד מזכירים בעיה שהייתה לחבר שלי.

החליף פעמיים מעבד, פעם אחת וכלום לא עזר.

מסתבר שזה היה הזכרון. הסממנים ממש דומים.

אז אתה חושב שבעצם הבעיה היא בזיכרון?

יש לי זיכרון חדש חדש, שגם אותו אני החלפתי, לא בגלל שחשבתי שהוא אחד הגורמים לבעיה הנוכחית אלא פשוט כי נתנו לי בהתחלה זיכרון קטן יותר כי לא היה להם את מה שרציתי במלאי, ואני זוכר שגם אז היו לי בעיות, אומנם אחרות אבל עדיין מאוד דומות... (האמת היא שלא היה לי זמן לבדוק את זה לעומק מכיוון שהיה לי אותו רק יומים!!). זה זיכרון חדש 2100 מתוצרת MAIL (אחת מ - 100,000 חברות הבת של מיקרון) וחוץ מזה שאותו אחד שיש לו אותה בעיה אף ניסה להתקין את ההרדיסק במחשב אחר וזה עשה לו אותם בעיות!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה יש לך סידרה אחרת (400BB) שלה באמת שלא שמעתי שהיו בעיות מיוחדות וזה גם נחשב לאחד מה High Performance Drives שלהם ולא אחד מה- Mainstream Drives כמו שלי, חוץ מזה שבכל מקרה, גם אם זה לא הבעיה, אל תשכח שאני הזמנתי MAXTOR D740X ATA133 7,200 RPM וקיבלתי WD400EB ATA100 5,400 RPM ככה שבכל מקרה אני יוצא נסקר מההחלפה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף כל סוף היום שלחתי את חבר שלי (אני גר רחוק) להחליף את ה Western Digital שלי ב Maxtor לאחר שכבר הזמנתי אותו והמוכר אמר לי לבוא אליו היום, ומה לעשות לא היה לו Maxtor D740X אלא רק Baracuda מודל ST340016A כלומר 40GB 7,200 RPM ATA100 מסידרת ברקודה 4 (IV) האיטי משהו ולמרות זאת אמרתי לחבר שלי שיקח מכיוון שנמאס לי כבר שהמחשב שלי מושבת כבר חודש שלם!!!

ורציתי לדעת מה אתם חושבים (מניסיון ולא מסיפורים שזה כן אמין לא אמין) על ההרדיסק עד שהוא יגיע אלי בסביבות הערב?

והאם עוד כדאי לי להתעקש על ה- MAXTOR על אף שנמאס לי כבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, תודה לכל מי שהתיחס להודעה, בנתיים כבר קיבלתי את ההרדיסק החדש שלי Baracuda 4 שלפי ההתנסות שלי במשך 4 שעות עובד מצוין ולא עושה לי אותם בעיות כמו שהיה עושה לי ההרדיסק הקודם (ה- WD400EB ) ונכון שאומנם המהירות העודפת של הסיגיט אינה באה לידי ביטוי כנראה בגלל המהירות שהתברך בה ה - הישן שלי למרות איותו איטי יותר (וכך כנראה גם שאר ההרדיסקים מתוצרתם), אך כמו שאומרים, עדיף משהו איטי וטוב מאשר משהו מהיר שלא עובד.... :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...