זה רק אני או שהדיסקים של WD דפוקים? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה רק אני או שהדיסקים של WD דפוקים?

newz

Recommended Posts

לפני חודש קניתי הרדיסק Western Digital בנפח 40 GB מסידרת WD400EB ומאז הוא עושה לי רק צרות!!!

בהתחלה עוד הוא לא הראה שום סימן לבעיה אבל ככל שחלף הזמן ככה הוא נדפק יותר ויותר. בהתחלה נתקלתי בבעיה לפתוח קבצים מכווצים שלמרות שהקובץ היה תקין לגמרי הוא הציג לי הודעות שגיאה (CRC ERORR) ואם הייתי מנסה עוד פעם או פעמיים הוא היה פותח לי את הקובץ ללא בעיות. לאחר מכן, כאשר ניתקלתי בבעיה, ניסיתי להתקין מחדש את מערכת ההפעלה (XP אבל לא רק) וכן החלה הבעיה הגדולה!!! בהתחלה הוא הציג הודעה שקובץ זה או אחר לא הועתק כמו שצריך והוא שואל אותי האם לנסות שוב ואז אם אני אומר לו לנסות שוב אז שוב אחרי פעם או פעמיים הוא מדלג על ההודעה ומעתיק את הקובץ כמו שצריך להרדיסק (בספק...). וזהו, לאחר שהמערכת הותקנה כמו שצריך הוא עושה ריסט ואז או שהוא עושה ריסט באמצע הטעינה של מערכת ההפעלה ומפסיק את פעולת הארדיסק (הוא מופעל שוב לאחר כמו שניות לאחר כל הבדיקות של הביוס, שומעים את התחלת הסיבוב) או שהוא פשוט לאט לאט עושה לי כמה ERORR ים עד אשר המערכת מושבתת ולא ניתן לעשות דבר!!! ולפעמים לפעמים הוא גם מציג מסך כחול עם כל מיני הזהרות וגם שם הוא מפסיק את הרדיסק אך לא עושה ריסט אלא פשוט תוקע את המחשב, מוזר הוא שקראתי שלאחד מהפרומים של Western Digital היו בעיות זהות אם כי לו היה הרדיסק אחר בנפח גדול יותר, הוא גם מספר שהוא שם את הרדיסק במחשב אחר וזה המשיך לעשות את אותה בעיה.... ( http://websupport.wdc.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=328 )

והכי מוזר זה שלפעמים הוא גם מצליח להעתיק את מערכת ההפעלה ולא לעשות בעיות אבל אחר כך כשאני עובד קצת על המחשב שוב קורא אותו דבר כמו בהתחלה וגם אז המערכת מתחילה לקרוס ושוב ריסטים באמצע הטעינה וניתוק ההרדיסק.

מישהו שמע על בעיה כזאת?

אתם חושבים שעלי להחליף את ההרדיסק או שאולי הבעיה נובעת מחלק אחר?

יש לכם אולי מושג ממה זה נובע והאם אפשר לעשות משהו בנידון (חוץ מלהחליף)?

איזה הרדיסק כדאי לי לקחת במקום שלי (אני חשבתי לכיוון של ה - Maxtor אבל אתם מוזמנים לשכנע אותי אחרת)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך להתרחק מהדבר הזה שנקרא אפילו שהם עשו recall לקחו את כול הדפוקים ואפילו הוציאו סדרה חדשה

אני אישית לא מתקרב אליהם קח segate או מקסטור כאשר למען השקט הנפשי לך על segate ברקודה 4 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשקיבלתי את המחשב הייתה בעיה דומה התקנתי את מערכת ההפעלה ופתאום המחשב לא רצה לעבוד עם הההרד דיסק

יש לי הרד דיסק של ווסטרן דיגיטל 40 גיגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוך הבא אל המועדון....

לא הגיע הזמן להחליף את ההרדיסק ולהשתמש בתחליף טוב יותר, אולי איזה או משהו, משהו שלא יעשה צרות כל שני וחמישי (וגם בשאר השבוע) , משהו עמיד ומהיר...

מה אתם חושבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש 3 דיסקים של WD. שני 400BB ב-RAID0 ועוד 120 (8MB CACHE).

אין לי שום תלונה, הם מעולים. (אחד מה-40 החליף דיסק של מקסטור שמת אחרי 5 חודשים... :( )

הבעיה שתיארת לא חייבת להיות קשורה לדיסק. הסימפטומים שתיארת מאוד מזכירים בעיה שהייתה לחבר שלי.

החליף פעמיים מעבד, פעם אחת וכלום לא עזר.

מסתבר שזה היה הזכרון. הסממנים ממש דומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...