יצא FIREFOX 1.0.3 שמכיל עדכוני אבטחה חדשים. - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצא FIREFOX 1.0.3 שמכיל עדכוני אבטחה חדשים.

icebreak

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חבל שFF תופס תאוצה.

בעתיד הוא יהיה כמו IE מלא בבעיות (יותר משתמשים יותר סכנות)

ואז יבוא דפדפן חדש ולא מוכר ושוב יהיה אותו סיפור.

מי שחושב שIE אוFF בנוי בצורה כל כך שונה ובIE יש מלא חורים וFF כמעט מושלם חי באשליה שני הדפדפנים פגיעים בדיוק באותה מידה (אולי במקומות שונים) ההבדל היחיד הוא שIE נמצא בשימוש אצל כמות גדלוה יותר של אנשים (זה עדיין 90 אחוז לEI) ולכן אם מישהו רוצה לנצל בעיות 90 אחוז שהוא יחפש אותם בIE.

(ומובן תוסיפו לזה את השנאה שיש לאנשים לביל גיטס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שFF תופס תאוצה.

בעתיד הוא יהיה כמו IE מלא בבעיות אבטחה (יותר משתמשים יותר סכנות)

ואז יבוא דפדפן חדש ולא מוכר ושוב יהיה אותו סיפור.

מי שחושב שIE אוFF בנוי בצורה כל כך שונה ובIE יש מלא חורים וFF כמעט מושלם חי באשליה שני הדפדפנים פגיעים בדיוק באותה מידה (אולי במקומות שונים) ההבדל היחיד הוא שIE נמצא בשימוש אצל כמות גדלוה יותר של אנשים (זה עדיין 90 אחוז לEI) ולכן אם מישהו רוצה לנצל בעיות אבטחה 90 אחוז שהוא יחפש אותם בIE.

(ומובן תוסיפו לזה את השנאה שיש לאנשים לביל גיטס).

כמה שטויות בתגובה אחת...

אף פעם אין כזה דבר כמו תחרות גרועה.. שהרי אם אין תחרות, אין חדשנות (וכולנו מכירים את זה שבלי FF לא היה יוצא IE7 כזה מהר)...

אני אפילו לא מדבר על כמה אפשרויות יש יותר ל FF מאשר IE (והתוסף שכתבתי הוא דוגמא אחת)..

ברור ש FF בנוי בצורה שונה, לקוד של FF יש הרבה יותר מפתחים, הרבה יותר בודקים, וקהילה של מפתחים הרבה יותר ענקית משל IE... כשיש תקלה אז ב FF מתייחסים לזה ברצינות ולא מתעלמים... וגם בגלל שהקהילה גדולה כלכך, יש שיתוף פעולה יותר טוב, ובדיקה מקיפה יותר של הקוד...

ההבדל בין IE לבין FF זה כמו בין ל (או OPENSOURCE ל IP)...

ככה שתחרות זה תמיד טוב, במיוחד כשזה בין שני מודלים ..

אני יתן דוגמא, השתמשתי ב FF 0.7, היתה לי שם בעיה, הסתכלתי בקוד, שינתי מה שרציתי, והופ, עבד לי כמו שרציתי... ב IE, יש לי בעיה, אני יכול אולי לכתוב מייל למירוסופט, והסיכוי שהם יסדר/יענו לי הוא אפסי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה קוד אתה מדבר?

הקוד של ? כפי שאתה יודע הוא OPENSOURCE, אתה יכול להוריד, לשנות, לקמפל, לעשות מה שאתה רוצה...

ספציפית, כל הממשק של כתוב ב JAVASCRIPT ונמצא בקובץ JAR (שזה קובץ ZIP) במגירת ההתקנה, ככה שבשביל לשנות דברים בממשק/התנהגות של הדפדפן, אפשר פשוט להסתכל בקובץ הזה ויש שם הכל (לא צריך לקמפל ולא כלום, פשוט לשנות וזה מתעדכן)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...