X800XL לא סוחב דום3 באיכות מקסימום :( - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X800XL לא סוחב דום3 באיכות מקסימום :(

Omerole

Recommended Posts

אחי כמו שאמרו פה...

המשחק פותח בחסות של ....והוא פועל מצוין על כרטיסי ...

אבל אם תשחק HL2....אתה תיראה את המשק הזה באיכות חבל על הזמן....כי ATI נתנה חסות למשחק הזה...

אכן בHL2 הביצועים בשמיים,ואני משחק המון המון אז זה יותר מעודד מלראות את דום נתקע קצת ולא סוחב.....אבל אני לא מבין למה הם תיכננו משחק שחייב 512MB כדי לעבוד על מקסימום,עד למישהו יהיה תקציב לזה כבר המחשק יהיה יבש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומר , שום כרטיס היום לא יכול להריץ דום 3 על אולטרה ב1280X1024 על מעל 40-30FPS , בקיצור , שים רמה אחת מתחת לאולטרה(VERY HIGH נראה לי)

ושים מבחוץ בדרייברים של הכרטיס AF8X וAA2X , ורזולוציה 1280X1024 , זה יראה בידיוק אותו הדבר כמו ששמת על אולטרה ולא תרגיש בהבדל אבל הביצועים יהיו מצויינים , ודרך אגב , הX800XL לא נופל בהרבה מה6800GT במשחק הזה , אולי ב10אחוז מקסימום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור לצרת עין 1024 768  חלק זה מצוין

יאאלה אני לא מאמין מה שיש לאנשים עדיין לא מספקים בזה

לא שמעת על המשפט שכשיש לך משהו אתה רוצה יותר מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע של הסייף מוד נשמע יותר כמו באג במשחק/דרייברים, בכל מקרה שום כרטיס לא יכול להריץ את D3 במצב ultra כיוון שהוא דורש 480mb לכן כל עוד אין לך כרטיס של 512mb בשבילך בין ultra לv.high לא יהיה הבדל חוץ מעוד איזה באמפ מאפ פה ושם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע של הסייף מוד נשמע יותר כמו באג במשחק/דרייברים, בכל מקרה שום כרטיס לא יכול להריץ את D3 במצב ultra כיוון שהוא דורש 480mb לכן כל עוד אין לך כרטיס של 512mb בשבילך בין ultra לv.high לא יהיה הבדל חוץ מעוד איזה באמפ מאפ פה ושם.

מה שאמרתי..אתה צריך כרטיס בנפח 512M

ודרך אגב כבר יצאו כרטיסים כאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אני מתפלא  :o

לאיזה רמה הגענו?! בנאדם השקיע 2500 ש"ח בכרטיס גראפי מתקדם, ופונה אלינו עם בעיה שיש לו, ובמקום לנסות לעזור, אתם יורדים עליו...

פשוט בושה, מאיפה צרות העין הזו?!

אני לא רוצה לנעול את הדיון רק בגלל התחשבות עם פותח הת'ארד שלא מגיע לו שינעלו לו את הת'ארד כי הוא עדיין לא קיבל תשובה....

בכל מקרה, מה שאני ממליץ לך תנסה לעדכן דרייברים, ותדע שהמשחק הוא משחק כבד, ועם פחות מג'יגה זיכרון פנימי הוא לא ירוץ לך חלק עם רמת פרטים הכי גבוהה, וזה לא תלוי רק בכרטיס הגראפי (וד"א המשחק נבנה עבור כרטיסי ולכן כרטיסי ATI מצגים ביצועים טיפה נחותים), אז אין לך מה לדאוג.

מאז שקיבלתה ניהול בפורום התחלתה תפוס גובה .... עוד לפני שהגבתה הבן אדם הבין שאין לו סיכוי להפעיל עם כל הפילטרים האלה.... ואני לא קולט איפה אתה רואה פה ירידות עליו??.... הסבירו לו שצריך כרטיס עם נפח גדול יותר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקן אותי אם זו לא ירידה:

בואו כולנו נעמוד דקת דומיה לכרטיס שלא סוחב

וזו:

אני לא קולט למה אתוכה ביכלל.. יש אנשים שלא רץ להם חלק על 800*600

זה לא עניינך למה הוא "בוכה", אין לך תשובה שיכולה לעזור, אל תגיב!

מאז שקיבלתה ניהול בפורום התחלתה תפוס גובה .... עוד לפני שהגבתה הבן אדם הבין שאין לו סיכוי להפעיל עם כל הפילטרים האלה.... ואני לא קולט איפה אתה רואה פה ירידות עליו??.... הסבירו לו שצריך כרטיס עם נפח גדול יותר....

לתפוס גובה?!  >:( באיזה זכות אתה בכלל מדבר חוצפן?

תפקידי לשמור על סדר וניהול דיון תרבותי, משהו שכנראה לא שמעת עליו מעולם  ::)

*הדיון מיצא את עצמו, ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...