X800XL לא סוחב דום3 באיכות מקסימום :( - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X800XL לא סוחב דום3 באיכות מקסימום :(

Omerole

Recommended Posts

X800XL מתוצרת גיגהבייט,5236 ב3DMARK05.

משום מה לא מצליח להריץ את דום 3 ROE באיכות מקסיומום,שאני מעלה את רמת הפלטרינג ל16X המשחק מבקש להיכנס ולצאת,שאני חוזר ההגדרות הם של סייפמוד.

עכשיו עובד בסדר על איכות ULTRA 1280X1024 הכל עד הסוף חוץ מהפילטרינג של הAA...עצוב :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני מכיר את זה, גם לי הייתה אותה הבעיה.

אם שמת לב, כשניסית לשנות הגדרות בפעם הראשונה הופיעה הודעה כזאת ואמרה שהמשחק דורש כרטיס מסך בנפח של 512 mb כדי לשחק בו על המקסימום.

בגלל זה אני חושב שהמשחק לא יביא לך לשחק על x16 בגלל שאין לך כרטיס בנפח כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקטע בלהעלות הכל למקסימום, דום3 משחק מאוד כבד ושום כרטיס היום בשוק לא יריץ אותו על 100fps קבוע

אני עם אותו כרטיס מסך רזולוציה של 1280x1024 High Quality ועם aax2 והמשחק ניראה מעולה ורץ על 40-50 FPS בערך...

יש לי רעיון בשבילך... במקום להסתכל כמה FPS אתה מקבל... תשחק ותהנה מהמשחק.. היום הגעתי שמה לשלב האחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כל כך מה להתלהב מדום 3 מישחק פעולה רגיל עם מנוע גרפי משוכלל לא יותר..אין הבדל בין AA2 לAA16 בלסתכל על קירות ומפלצות שחצי מטר ממך AA נועד לראיה למרחק תוך כדי שמירה על טקסטורוט באיכות טובה. בישביל להיסתכל על קיר מספיק גם .AA2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אני מתפלא  :o

לאיזה רמה הגענו?! בנאדם השקיע 2500 ש"ח בכרטיס גראפי מתקדם, ופונה אלינו עם בעיה שיש לו, ובמקום לנסות לעזור, אתם יורדים עליו...

פשוט בושה, מאיפה צרות העין הזו?!

אני לא רוצה לנעול את הדיון רק בגלל התחשבות עם פותח הת'ארד שלא מגיע לו שינעלו לו את הת'ארד כי הוא עדיין לא קיבל תשובה....

בכל מקרה, מה שאני ממליץ לך תנסה לעדכן דרייברים, ותדע שהמשחק הוא משחק כבד, ועם פחות מג'יגה זיכרון פנימי הוא לא ירוץ לך חלק עם רמת פרטים הכי גבוהה, וזה לא תלוי רק בכרטיס הגראפי (וד"א המשחק נבנה עבור כרטיסי ולכן כרטיסי ATI מצגים ביצועים טיפה נחותים), אז אין לך מה לדאוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...