הנה בלוק מים שבניתי - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנה בלוק מים שבניתי

sambusak

Recommended Posts

זוכרים אם הרעיון שלי לבנית בלוק מים? ובכן, הנה תמונה ראשונה של הבלוקים. הגדול יותר בשביל הCPU והשני לכרטיס המסך.

כמובן שאת הבלוקים יש לצחצח כדי שיבריקו!

הבלוקים בנוים על בסיס ההיט סינקים המקוריים.

wb.JPG

בקרוב תושלם כל מע' המים.

הרדיאטור הומאורר כבר מותקנים. כרגע אני עובד על בנית מיכל המים (גם הוא מאלומיניום.)

אגב, למי ששואל את עצמו: בלוק המים הגדול מכיל כניסה ושתי יצואות משתי סיבות:

1. המים מתפזרים יותר טוב וכך הקירור משתפר.

2. ההתנגדות למשאבה תפחת, כף יותר מים יוכלו לזרום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חומרים:

טוב אז ככה.

קודם כל צריך לפרק את ההיט סינק ולנקות אותו טוב מאד. (מומלץ לקרצף עם סבון כדי שהדבק יתפוס הכי טוב)

את האלומיניום קניתי בהום סנטר. מה שקניתי זה בעצם 2 מקלוץ אלומיניום שטוחים ברוחבים שונים. ניסרתי אותם לפי הצורך. (בערך 40 ש"ח)

את ההדבקה עשיתי עם אפוקסי למתכות (בא באריזת מזרק כפול)

הצינורות הם צינורות גז ישנים ששייפתי כדי שיבריקו. (ניתן לחתוך עם מסור אבל זה קשה) אני השתמשתי בחותך צינורות שהוא מעין מלחצים עם שני גלגלים וסכין דיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.geocities.com/megaloman88/wb.JPG

הנה התמונה למי שרוצה

עבודה מאוד מאוד יפה ידידי למרות שאומר נראה "עבודת יד" אבל אני בטוח שתייפה את זה, רק תדאג טוב טוב לאטום את הכל ולהריץ הרבה ניסויים לפני שאתה שם את זה במחשב שלך וכמו שנאמר כבר, כדאי לך מאוד מאוד לצרף לחלק שאמור להיות מודבר לכרטיס מסך\מעבד להדביק פלטת נחושת דקה וזאת מכמה סיבות

1. מקרר הרבה יותר טוב

2. ההיטסינק ישב יותר טוב

3 . חלק יותר וככה החום יתפזר מהר יותר ככה שזה מומלץ

כמו כך לאחר הסיום אם תרצה תוכל לצבוע את כל הבלוק עם ספריי מתכות בצבע זהב מטאלי זה יראה ממש יפה ואז להדסיק למטה פלטות נחושת דקות וואללה יש לך אחלה היטסינק ;D נראה מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הרדיאטור משתי זויות.

היום קיבלתי את ההרדקנו II אז הייתי חייב להכניס אותו לתמונה...

rad2%2EJPG

rad1%2EJPG

מדובר כאן ברדיאטור פנימי של , ומאורר 120 מ"מ (220V)

ד"א, ראיתי או פה או בטכנו, מוד המסביר כיצד להתקין לדים להרדקנו, מישהו יודע איפה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...