מה ההבדלים בין iaudio u2 לבין לביןg3? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדלים בין iaudio u2 לבין לביןg3?

Dror-l

Recommended Posts

אני עומד לקנות את הנגן iaudio u2 אבל לאחר שערכתי השוואה ב-cnet ראיתי שהנגנים כמעט זהים!

בבקשה תגידו לי מה ההבדלים ביניהם ואיזה מהם יותר טוב?

http://reviews.cnet.com/4504-6495_7-0.html?tag=pageNav&orderby=-7eRating&qt=&cdi=5502846&id=31129769&id=31236411&tag=txt

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלינק שנתת בצויינים בדיוק ההבדלים בין שני הנגנים... מה הייתה הבעיה לקרוא את זה פשוט??? :s07:

בכל מקרה ההבדלים שאני ראיתי הם:

הG3 תומך ב Ogg Vorbis בנוסף לשאר הפורמטים.

הG3 כבד ב0.1 OZ (לא שזה משנה ממש....)

ההבדל העיקרי לפי מה שאני ראיתי הוא שלG3 יש רגילה (אלקליין) שאתה צריך להחליף אבל היא מספקת 50 שעות נגינה, בעוד שלU2 יש נטענת (ליתיום פולימר) שמספיקה ל20 שעות נגינה.

אם אתה שואל אותי, אני חושב שהייתי לוקח את הG3 (אם הוא לא באמת גדול בהרבה כמו שהוא נראה בתמונה).

יש לו את היתרון של סוללה שניתן להחליף במקום להטעין והיא מספיקה להרבה זמן, ובנוסף יש לו תמיכה בעוד פורמט .

אז אם המידות שלו לא גדולות משל הU2 הייתי הולך עליו, אם כן אז כבר הייתי שוקל יותר ללכת על הU2 ולא עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעל IAUDIO G3 512MB.. וכל מה שאני יכול להגיד הוא שהנגן הזה אוכל בלי מלח כל דבר אחר שתביא לו.. האיכות סאונד משולבת עם האפקטים (BBE,MACH3BASS וכו...) יוצרים סאונד פשוט מדהים.. כמו כן אם אתה קונה בארץ אתה גם מקבל של סנהייזר (רק שמשום מה הם בצבע שחור ואין שום אינדיקציה, למזלי אני מכיר את הצורה של המקוריות כך שהשוותי והם תואמים).. רק שהמחיר יכול להרתיע אותך, אני קניתי אותו במחסני חשמל באשדוד ב850 שקל.

הוא עולה ב400 שקל יותר מהחרא (ואני מתכוון לחרא) הג'נרי אבל האיכות בנייה והמוצר הסופי שווים את ה400 שקל לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרור... ואחרים

תעשו חיפוש בZAP ותמצאו אינפורציה לגבי איפה ניתן להשיג את המכשירים ברשת וגם בהנדי ת''א

נפח 256MB ועד  2GB (פלאש).

מידות

U2- 73x25x18

G3-64x45x17

הG3 פשוט מלבני יותר

ההבדל העיקרי הוא בסוג הסוללה כמו שנכתב כאן יש מי שיעדיף רגילה ויש מי שיעדיף נטענת

מבחינת איכות צליל וכו הם זהים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הU2 הוא יותר קטן, אבל אני אישית העדפתי את הG3 בגלל האפשרות להחליף . למשל כשאתה בטיול ואין לך מאיפה להטעין בטריה אתה נשאר תקוע, מה שלא יקרה בחיים עם הG3. מה גם שהוא מספק בערך 40-45 שעות נגינה בניגוד לU2 שמספק 18-20 שעות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי בzap ומצאתי רק חנות בשם "טופ 100" שמייבאת את הנגנים האלה באופן פרטי כנראה כי לא מצורפות אליו של סניהייזר. לאחר חיפוש בגוגל מצאתי גם חנות בשם "shoptime" שגם לא מצרפת את "הבונוס" הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...