קצת מידע על מחשבי על. - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצת מידע על מחשבי על.

TOMMYB1

Recommended Posts

גם אני לא שמתי לב להתנשאות, אני בטוח שהוא לא התכוון לזה

בכל מקרה שיא העולם לחישוב פאי הכי אחרון שמצאתי (מ2002) היה 1.24 טריליון (12^10) ספרות ולקח לו 400 שעות לעשות את זה

אבל אני לא בטוח איך בדיוק אפשר להשוות את זה למחשב רגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני בספק אם נסא(NASA) קונים מחשבים...הם לא קונים פשוט אלפי מעבדים+משהו שמחבר בינהם(הרכיב הכי טוב לחיבור פותח בהרציה) וככה הם בונים לעצמם מחשבים?

אני יודע שלפני הרבה שנים הם היו משתמשים במחשבים רגילים של בתי חולים.

היו מחברים הרבה מאוד מחשבים כאלה למחשב אחד גדול.

למה? בגלל העלות הנמוכה והאמינות שהיתה גבוה יותר למחשב האלה מלמחשבים רגילים של אותה תקופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מזה אתה מתלהב?

יש את המקום הראשון שהוא ישראלי (או לפחות אמור להיות)!

הבלו משו משו...

הוא המחשב הכי מהיר בעולם!

ישראלי אה? בגלל זה הוא של והוא ממוקם במעבדת מחקר בארה"ב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק עכשו שמתי לב לת'ראד הזה :P

הרבה ממחב העל הכי מהירים בעולם עבדים בטכנלגיה שפותחה בישראל (לא זוכר פרטים נוספים... אנ רק זוכר ש3 מתוך הטופ 5 עובדים בטכנולוגיה הזו...)

שאלה: לגוגל יש עשרות אלפי מחשבים שלחניים רגילים שעובדים ביחד, ברשת אחת. למה היא לא נחשבת כמחשב על?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק עכשו שמתי לב לת'ראד הזה :P

הרבה ממחב העל הכי מהירים בעולם עבדים בטכנלגיה שפותחה בישראל (לא זוכר פרטים נוספים... אנ רק זוכר ש3 מתוך הטופ 5 עובדים בטכנולוגיה הזו...)

שאלה: לגוגל יש עשרות אלפי מחשבים שלחניים רגילים שעובדים ביחד, ברשת אחת. למה היא לא נחשבת כמחשב על?

אולי כי לא המעבדים לא מחוברים בצורה ישירה כמו בSC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה? המעבדים עובדים ביחד על יישום מסויים, נגיד חיפוש, ואחר כך המידע מתאחד ונשלח כפלט...

קלט ממקור יחיד -> חישוב ע"י אלפי מעבדים -> פלט אחיד... לי זה נשמע כמו ...

גוגל בתור חברה פרטית לא מפרסמת מידע על כמות יכולת המחשוב שלה.

אבל אם אתה רוצה הם מוכרים את המחשב MINI, לחיפוש ברשת המקומית :)

http://www.googlestore.com/appliance/GO0123.asp

GO0144E.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גוגל לא מפרסמת נתונים, אבל בכתבה שקראתי בYNET לפני כמה שבועות אמרו שיש להם חוות מחשבים בכל העולם, ובכל חווה כזו יש כמה עשרות אלפי מחשבים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל אם הם יכולים לסרוק את כל הרשת בערך בפחות מחצי שנייה, ולתת לך פלט, זה אומר משהו. לא?

זה לא את כל הרשת, זה אחוז די קטן (אם כי הכי רללונטי למרבית הגולשים), וגם זה CACHED COPY ואלגוריתמים משוכללים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגוגל בטח מחלקים את האתרים לפי נושאים ולינקים מאתרים שונים, וכל קטגוריה כזו נמצאת על כמה מחשבים קרובים(בשביל המהירות). אני מניח שהאלגוריתם המתוחקם שלהם זה יותר איך לחלק את המידע בין השרתים שלהם, ולא אופן החיפוש עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...