לכל בעלי EPOX 4G4A כנסו....... - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל בעלי EPOX 4G4A כנסו.......

big z

Recommended Posts

שלום לכולם

הרגע התקנתי עם הלוח החדש ושתי דברים מציקים לי. 1. אין דרייבר לUSB2 ואני גם לא מוצא מאיפה להוריד , אפילו באתר שלהם אין.

2. משום מה לוח כל כך מכובד לאוברקלוק והוא לא מגיע עם תוכנת ניטור לווינדוס לטמפרטורות והמאווררים אלא רק דרך הביוס :(

האם מישהו יודע היכן ניתן להשיג את הדרייברים האלה ? ,או תוכנת ניטור שמתאימה ללוח בסגנון active monitor ?

כל התשובות ייתקבלו בברכה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בודק לך את הדברים האלה אבל עכשיו הלוח עושה את דרכו בחזרה לפנדה.

אבל, בגדול, תבדוק איזה צ'יפ אחראי על הטמפרטורה (בד"כ Winbond) ואיזה צ'יפ אחראי על USB2 ותחפש באינטרנט דרייברים לצ'יפ.

אגב, היו לך בעיות עם הזיכרון של במערכת הזאת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, השתמשתי בסטיק אחד CMX256A-2700C2 דומה מאוד לדגם של 3000.

כל פעם שהכנסתי את הזיכרון קיבלתי שגיאת זיהוי (על הלוח יש כזה צג קטן שהראה C1 ולפי הספר שהגיע עם הלוח זוהי שגיאת זיהוי זיכרון).

עכשיו, הזיכרון תקין 100% כי הרצתי אותו על לוח אחר והוא עובד.

יכול להיות שרק אני קיבלתי לוח פגום, אבל... לך תדע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח שלי עובד יופי עם שני 256 3000 קורסייר :) , לגבי הדרייבר של הUSB מסתבר שהוא על דיסק ההתקנה של הלוח רק צריך להגיע אליו דרך UPDATE DRIVER כי הוא לא מותקן אוטומטית, אז עכשיו אין לי כבר בעיית אך עדיין אני מחפש המלצה לתוכנת ניטור חום ומהירות מאווררים טובה ואם אפשר גם מאיפה להוריד אותה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו ש anti_virus אמר לי יש את הלוח והוא עבד ללא בעייה עם הקרוסייאר 2700 ואחרי זה עם ה3000 .

בקשר למדידת הטמפרטורה mbm לא תומך בלוח הספציפי הזה, קראתי את זה איפה שהו באתר שלהם , יש תוכנה הנמצאת באתר של אפוקס

קוראים לה usdm , הנה הלינק לדף :

http://www.epox.com/html/english/support/motherboard/drivers/usdm.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שגם Hardware Doctor יעבוד עם הלוח.

אז לפי מה שאתם אומרים הלוח שקיבלתי בוודאות פגום (איזה מזל יש לי...).

טוב, אני מקווה שפנדה יוכלו לשלוח לי אחד אחר די מהר כי הסיפור הזה נסחב כבר די הרבה זמן.

אגב, מה ההבדל בין הצ'יפים של קורסאיר 2700 ל-3000 ?

3000 זה 2700 מומהר או מה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...