תקראו את הבלוג של האידיוטית הזאת|המתנחלת - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקראו את הבלוג של האידיוטית הזאת|המתנחלת

Djx

Recommended Posts

הוא רצה לומר שמתנחלים מתייחסים יפה לחיילים וגם היום בשיא ההתנתקות מה שנראה לי מהלך חסר כל הגיון ומשולל מהמציאות אזי המתנחלים קוראים לציבור שלהם לא לנקוט באלימות כלפי כוחות הצבא או כפי שמתכנים בפיהם אחינו.זה שהמתנחלים יסרבו להתפנות זה נכון, אבל לא בכוח ולא באלימות.

בכל אופן יכול להיות שנשמע על כמה התפרעויות של כמה מתנחלים קיצוניים, שהציבור שמהם הם יוצאים מגנה אותם בכל תוקף ויראו אותם יומם ולילה בתקשורת וכל זאת רק בשביל להוריד את מעמדם בשיח הדעות ולהוציא את דעתם מסדר היום.

תסתכלו על הפגנות אחרות ולמרות חומרת המצב שלהם הם נוקטים בצעדי איפוק והראיה הפגנת הסטודנטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תשמע אולי זה גם נכון מה שאתה אומר,אבל גם אני שמעתי סיפורים מאנשים שאני מכיר ואני יודע שהם אנשים טובים ולא ישקרו ולא יעוותו את המציאות,אני לא מאמין גדול במציאות אבל אל תנסה להכשיח שמתנחלים פאנטים ירו בחיילים שינסו לפנות אותם,וכן שמעתי גם איך מתנחלים יורקים על חיילים(בישוביים של מתנחלים שהם הHARD ...)

אגב לדעתי השמלאנים אם הם אוהבים כול כך את הערבים מצידי שילכו לחיות איתם...

אגב התכוונתי לכול המתנחלים הפאנטים ולא לשקטים,אני מדבר על האלו שהלכו עם מגן דויד כתום על הבגדים.

(פשוט חרא של אנשים הפכו את האירוע הכי נורא בהיסטוריה למשחק,בושה של אנשים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ננסה להרוג את כול הערבים אשר בעלי רעיונות חבלניים(בערך 99% מהם...) העולם יקרא לזה השמדת עם והלך עלינו,יטילו עלינו סנקציות.

זה רק מראה את הידע שלך אתה ביכלל דיברתה איתם?

אני עבדתי במשך כל הקיץ עם ערבים (מוסך) ואבא שלי עובד איתם יום יום

ואתה צריך ליראות איך אתה טועה בגדול הם בסך הכל אנשים שרוצים לעשות כסף ולחיות בשקט

מיצטער להגיד אבל זה דיי גיזעני...

ובקשר לקטע עם המיתנחלים התיקשורת מראה רק את הקיצוניים ביותר שהם ממש מטורפים

אחרי אני מנסה להיסתכל איך שאתם מיסתכלים על זה ואומרים מעבירים אותם למקום טוב בלה בלה בלה...

אבל אחרי שגדלתה שם הקמתה את הבית שלך גידלתה את המישפחה שלך והיתרגלתה לחיי הכפר אתה תעבור?

וביכלל שלא נדבר שלחצי מהם יש שם כרמים חוות ועוד הרבה עסקים שאי אפשר לקחת איתך אתה הייתה עובר במקומם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אולי זה גם נכון מה שאתה אומר,אבל גם אני שמעתי סיפורים מאנשים שאני מכיר ואני יודע שהם אנשים טובים ולא ישקרו ולא יעוותו את המציאות,אני לא מאמין גדול במציאות אבל אל תנסה להכשיח שמתנחלים פאנטים ירו בחיילים שינסו לפנות אותם,וכן שמעתי גם איך מתנחלים יורקים על חיילים(בישוביים של מתנחלים שהם הHARD ...)

אגב לדעתי השמלאנים אם הם אוהבים כול כך את הערבים מצידי שילכו לחיות איתם...

אגב התכוונתי לכול המתנחלים הפאנטים ולא לשקטים,אני מדבר על האלו שהלכו עם מגן דויד כתום על הבגדים.

(פשוט חרא של אנשים הפכו את האירוע הכי נורא בהיסטוריה למשחק,בושה של אנשים)

אתה יודע משהו ......אני קורא את ההודעות שלך  ואני מנסה לשים לב כמה טמטום אתה יכול להכניס בהודעה אחת ומצאתי שדיי הרבה.......!

מתי מתנחל ירק על חייל ?!?!?! מתי?!

זה בחיים לא קרה .....!

עוד פעם אתה הולך ע"פ שמועות......המתנחלים עצמם הוציאו מכתב מרבנים שאמרו חד וחלק לא להרים יד על חייל ועד היום זה לא קרה!

בקשר ליריקה הייתה אחת שירקה על חייל  .....זה לא אומר שמתנחלים ירקו על חייל.........

לסיכום:

אני לא בעד אף אחד מהצדדים ואמרתי שאנהי לא רוצה להיכנס לפוליטיקה אם תהיה התנתקות תהיה אם לא אז לא מה שבטוח שאני ואתה לא נוכל לעשות משהו נגד או בעד זה.........!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבדתי עם כול הקיץ שעבר וכנראה גם בקיץ הזה,דברתי עם הערבים אשר חיים בשטחים הערבים שחיים בתוך הקוו הירוק רובים באמת רוצים להתפרנס ולחיות בכבוד,הרופא בבית החולים אשר הציל את סבתא(מעדיף לא לפרט...) שלי היה ערבי ודיברתי איתו והוא היה בן אדם טוב,רובם באמת רוצים להתפרנס בכבוד אבל הערבים בשטחים פאנטים מטורפים,אני מחשיב כול בן אדם אשר מוכן להרוג את עצמו בשביל 72 בתולות בידיוניות כמשוגע.

אגב אינקודר אתה צודק ואני מבין אותך אבל המיעוט לא כול כך מיעוט במיוחד בקרב הערבים שחיים מחוץ לקו הירוק שמחדירים להם מהילדות לראש להרוג יהודים.

תאר לך שמגיל 0 ההורים שלך היו אומרים לך להרוג יהודים?

שהייתה גדל לא הייתה חושב שהם צודקים?

אישיות מעצבים מגיל צעיר.

PP אני לא מתבסס על שמעות זה הכול דברים אמיתיים וסיפורים אמיתיים ואם לא הייתה שמה ולא ראיתה אותם אתה לא יכול להבין את זה.

אגב בן כמה אתה שנהייתה כול כך נאור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק מראה את הידע שלך אתה ביכלל דיברתה איתם?

אני עבדתי במשך כל הקיץ עם ערבים (מוסך) ואבא שלי עובד איתם יום יום

ואתה צריך ליראות איך אתה טועה בגדול הם בסך הכל אנשים שרוצים לעשות כסף ולחיות בשקט

מיצטער להגיד אבל זה דיי גיזעני...

ובקשר לקטע עם המיתנחלים התיקשורת מראה רק את הקיצוניים ביותר שהם ממש מטורפים

אחרי אני מנסה להיסתכל איך שאתם מיסתכלים על זה ואומרים מעבירים אותם למקום טוב בלה בלה בלה...

אבל אחרי שגדלתה שם הקמתה את הבית שלך גידלתה את המישפחה שלך והיתרגלתה לחיי הכפר אתה תעבור?

וביכלל שלא נדבר שלחצי מהם יש שם כרמים חוות ועוד הרבה עסקים שאי אפשר לקחת איתך אתה הייתה עובר במקומם?

אני ממש לא חושב שהעיה של המתנחלים זה הבתים והכרמים וחיי הכפר הדבר זה הרבה יותר עמוק ואני לא חשוב שבגלל שיקולים אישיים הם היו עושים זאת אל לנו לשכוח שאידאליזם זורם בעורקם. הבעיה היא שהם מאמינם באמונה שלמה שזה אדמה יהודית שנגאלה ואינם מעוניינים לעזוב אותה מכיון שעזיבתה תעיד על כל שזה אינו מוצדק מה שאומר במילים אחרות כיבוש ויתן מין היתר רשמי שיש לעזוב אדמות יהודיות ואז הדין יהיה כך לכל אדמת ארץ בנוסף לזאת הם רואים את עצמם בתור המגן של המדינה ומעוניינים בשמירתה ,הם רואים במידנה ערך עליון הם אינם מאמינם כיום בשלום וחוששים להשלכות של העזיבה וכמו שהוזכר על ידי בתגובתי הקודמת.

גם בין הערבים יש אנשים טובים רק חבל מאוד שהם נמצאים במיעוט זניח ועיין כל הפגנות שמחה אחרי פיגועים של אזרחים והצדקת הפיגועים ע"י ראשי העם גם כיום ראשה הוא אבו מאזן האנטישמי הוא שולל את השואה דבר שיכול להגרם רק עקב שנאה עצומה מכיון שאין בן אדם אחד בעולם שדעתו תקינה שחושב שלא הייתה שואה רק הרבה מהם מסרבים להכיר עקב האנטישמיות שלהם.

בחנו את המצב בעצמכם ואל תהיו ניזונים רק מהתקשורת אני חייב לומר שנראה הרבה פעמים כאילו הוורידם של חלק מפה מחוברים עם החוטים של הטלוויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבדתי עם כול הקיץ שעבר וכנראה גם בקיץ הזה,דברתי עם הערבים אשר חיים בשטחים הערבים שחיים בתוך הקוו הירוק רובים באמת רוצים להתפרנס ולחיות בכבוד,הרופא בבית החולים אשר הציל את סבתא(מעדיף לא לפרט...) שלי היה ערבי ודיברתי איתו והוא היה בן אדם טוב,רובם באמת רוצים להתפרנס בכבוד אבל הערבים בשטחים פאנטים מטורפים,אני מחשיב כול בן אדם אשר מוכן להרוג את עצמו בשביל 72 בתולות בידיוניות כמשוגע.

אגב אינקודר אתה צודק ואני מבין אותך אבל המיעוט לא כול כך מיעוט במיוחד בקרב הערבים שחיים מחוץ לקו הירוק שמחדירים להם מהילדות לראש להרוג יהודים.

תאר לך שמגיל 0 ההורים שלך היו אומרים לך להרוג יהודים?

שהייתה גדל לא הייתה חושב שהם צודקים?

אישיות מעצבים מגיל צעיר.

PP אני לא מתבסס על שמעות זה הכול דברים אמיתיים וסיפורים אמיתיים ואם לא הייתה שמה ולא ראיתה אותם אתה לא יכול להבין את זה.

אגב בן כמה אתה שנהייתה כול כך נאור?

אני בן 16 וחצי :s07:

מי שמשחק אותה "נאור"זה אתה.......רק בגלל אנשים זבלים כמוך המדינה שלנו נראית כמו שהיא נראית.

ד"א מעניין לדעת בן כמה אתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בן 16 וחצי :s07:

למה בן כמה אתה שאתה משחק אותה כל גאון .......?!? :bash::screwy:

לא לסטות מן הדיון ואני לא חושב שגיל הוא מדד ישיר לגאונות והראיה הכנסת שלנו.

בכל אופן SYSTEM CRASH אני מבקש ממך לא להשיב לו ולא להתחיל בויכוחים שלא שייכים לדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לסטות מן הדיון ואני לא חושב שגיל הוא מדד ישיר לגאונות והראיה הכנסת שלנו.

בכל אופן SYSTEM CRASH אני מבקש ממך לא להשיב לו ולא להתחיל בויכוחים שלא שייכים לדיון.

צודק התראד סטה מהמסלול........טוב נחזור.....אני באמת חושב שמה שהמתנחלת אמרה צריך לגעת בכל יהודי ויהודי במדינה ......כל יום מפגיזים אותם ומה שהתקשורת מראה זה את הדברים הרעים שיש במדינה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בוא נעשה דבר כזה ....מעכשיו אני יתעלם מההודעות שלך כאילו הם לא נכתבו.........ואם יהיה לך מספיק ביצים לדבר איתי פנים מול פנים אז שלח הודעה פרטית ותבוא לעפולה ואל תדבר ותדבר חתיכת מעפן !

יותר אני לא יגיב להודעות המטומטמות שלך........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...