אני לא יודע מה להחליט. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני לא יודע מה להחליט.

kob27

Recommended Posts

אני בבעיה, יש לי כרטיס מסך AGP  X800XT PA של TUL שקניתי לפני כשלושה חודשים (אני יודע שעשיתי טעות), אני מנסה למכור אותו ללא הצלחה. אני רוצה לשדרג את המחשב שלי מ P2.6 עם לוח אם ASUS P4C800 DELUXE וג'יגה זיכרון DDR400-3200של CORSAIR ל 64. הבעיה שלי היא שאני לא יודע אם לשדרג ללוח אם AGP או לחדש יותר עם PCIe?  יש לי שתי אופציות האחת, להישאר עם הכרטיס מסך AGP ולקנות את המפרט הבא:

מעבד- 64 3500 (939-pin) Box

לוח אם- K8N Neo2 Platinum nForce3 Ultra Socket 939

כרטיס מסך- להישאר עם הכרטיס שלי  TUL X800XT PLATINUM 256MB 256BIT GDDR3 AGP TV OUT RETAIL 3Y

ואז אני יוצא ב"נזק" של 2500 ש"ח ואני אוכל לקנות אולי טוב יותר (אם צריך) לא ממש מבין אולי תמליצו לי, וגם ספק כח חדש כי נראה לי שהנוכחי שלי לא יספק את הכח הדרוש- ENERMAX 350W

והאופציה השניה היא לנסות למכור את ה AGP ולקנות PCIe

מעבד- 64 3200 (939-pin) Box

לוח אם- GA-K8NXP-SLI nForce4 Socket 939

כרטיס מסך- Sapphire ATI X800XL PCIe 256MB (האם הוא פחות טוב בהרבה ממה שיש לי כרגע?)

"הנזק" הוא 4500 ש"ח ובמידה ואני אצליח למכור את הכרטיס שלי בחצי מחיר אז הנזק יצטמצם ל 3000 ש"ח

התקציב שלי כרגע עומד על 4000 ש"ח.

מה דעתכם?

תודה מראש.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן, מה שאני הייתי עושה זה ללכת על השילוב הבא:

1,217.60 1 AMD Athlon 64 3200 Socket 939 BOX

628.26 1 "AV8 3rd EYE 939" vK8T800Pro w/s-939

סה"כ:1845 ש"ח.

הכרטיס מסך שברשותך חזק גם לעומת כרטיסי PCI-E החדשים ביותר. אין ממש צורך להוציא הון על מערכת חדשה עם כרטיס מסך חלש יותר (X800XL).

המערכת שבניתי לך כאן טובה, עם מעבד חזק ולוח אם מהטובים שניתן למצוא לסוקט 939. כל מה שתצטרך לעשות בעתיד הרחוק בשביל לשדרג למערכת PCI-E זה להחליף את הלוח והכרטיס מסך, ולזה תצטרך בעוד הרבה מאד זמן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על השדרוג עם הAGP, אם הכרטיס כבר אצלך, אתה מקבל מערכת יותר חזקה בפחות כסף.

הספק יחזיק, אין סיבה שהוא לא יחזיק.

ומה לגבי הזיכרונות, אין צורך להחליף?

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזיכרון יהיה מצויין גם ל AMD

יש לך כרגע מחשב חזק, למה לשדרג אותו?

כי הבנתי שעם מעבד של AMD אני אקבל תוצאות הרבה יותר טובות במשחקים. הלוח אם של טוב יותר מ MSI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם תקבל תוצאות יותר טובות במשחקים

אבל יש לך כרטיס מסך ממש חזק אז אני לא ממש מבין לאן אתה ממהר?

זה לא שההבדלים הם בין משחק מקרטע למשחק שרץ ממש חלק

אני בטוח שכל משחק חדש רץ אצלך בהגדרות גבוהות טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בבעיה, יש לי כרטיס מסך AGP  X800XT PA של TUL שקניתי לפני כשלושה חודשים (אני יודע שעשיתי טעות), אני מנסה למכור אותו ללא הצלחה. אני רוצה לשדרג את המחשב שלי מ P2.6 עם לוח אם ASUS P4C800 DELUXE וג'יגה זיכרון DDR400-3200של CORSAIR ל 64.

אתה דפוק או רק עושה את עצמך?!?!?

מה הסיפור האידיוטי הזה לשדרג מחשב ממש טוב כמו זה שיש לך (ועוד כרטיס מסך חזק כמו שאמרת) למשהו אחר??

אתה לא תרגיש הבדל גם בעוד שנה לדעתי.. אז למה סתם ללכת לזרוק כסף?!!? (אלא אם כן אתה רוצה אני מוכן לקנות ממך את כל המחשב ב-3000 שח בערך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה דפוק או רק עושה את עצמך?!?!?

מה הסיפור האידיוטי הזה לשדרג מחשב ממש טוב כמו זה שיש לך (ועוד כרטיס מסך חזק כמו שאמרת) למשהו אחר??

אתה לא תרגיש הבדל גם בעוד שנה לדעתי.. אז למה סתם ללכת לזרוק כסף?!!?  (אלא אם כן אתה רוצה אני מוכן לקנות ממך את כל המחשב ב-3000 שח בערך)

קודם כל תירגע ותדבר יפה! אני דווקא חושב שאני ארגיש בהבדל אם אני אחליף ממעבד P2.6 למעבד AMD64 3500 עם טוב, ואני לא רוצה לזרוק כסף, בגלל זה אני מתעייץ פה בפורום כדי ללמוד ולהבין לפני שאני פותח ת'ארנק.  :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תירגע ותדבר יפה! אני דווקא חושב שאני ארגיש בהבדל אם אני אחליף ממעבד P2.6 למעבד AMD64 3500 עם טוב, ואני לא רוצה לזרוק כסף, בגלל זה אני מתעייץ פה בפורום כדי ללמוד ולהבין לפני שאני פותח ת'ארנק.  :silly:

אז זהו שבאמת חבל על הכסף ,כי יש לך מערכת חזקה מאוד ,וגם אם תשדרג ,לא תרגיש הבדל רציני.לכן אני ממליץ לך בחום לחכות עוד שנה ,ואז לעשות שדרוג כללי של המערכת ,ואז גם תרגיש הבדל גדול יותר בביצועים.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...