'סוגיות' - למחוק או לא ? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

'סוגיות' - למחוק או לא ?

yuvyuv

האם למחוק את הדיון 'סוגיות'...?  

627 הצבעות

1. 1. האם למחוק את הדיון 'סוגיות'...?

• למחוק את 'סוגיות'
    • לא למחוק את 'סוגיות'

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

או קי

מספר דברים:

1)בראש ובראשונה :'(

2)ועכשיו באמת, להעלות את מספר ההודעות, למה שלמישהו יהיה אכפת ממספר ההודעות, הכבוד מגיעה ככל שמה שאתה כותב יותר חכם לא מכה אתה כותב... או שאני טועה?

3)חשבתי שלכתוב בתר'ד שלי לא מעלה את מספר ההודעות...

4)מה עם משחק המילים... משחק המילים II ויש (נראה לי) עד דוגמאות

5)לרמן תפסיק לטנף את הפורומים

6)אני רוצה אדם אחד שנכנס רק לפורום כללי?

מישהו אחד?

7)אני?!??!?!?

8)לא אני לא >:( (סתם) אבל ברצינות תנו לי אחד שנמצא רק בפורום כללי... מישהו אחד?

מישהו?? אהה לא חשבתי ככה

9) פורום oc ומודינג owNZ

10) כנ"ל לגבי גרפיקה ותל"מ

11),, ,, משחקים (למען האמת לא ממש אבל גם בוא אני מבקר)

12) פורום של ספאמרים-NOT

13)תגדיר ספאמר-אחד ששם פול הודעות סתם חסרות כל משמעות...

14) חלק ממהודועת בפרד מאוד אינטילגניטיות!!!

15) אני מחר יתן דוגמא

16)אין לי יותר דברים אז עכשיו אני יכתוב שטויות

17)פעם שיחקנו אמת או חובה, אמרו לי לרוץ ולהתקע בקיר... עשיתי את זה ופרקתי את הכתף

18)כמעט (היה לי כחול גדול)

19)כמעט עשו לי חוקן

20)יש לי את המורווינד של לרמן והסנג'ר כמעט ולא שיחק בוא!

21) זהו!

:'( :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לעזאזל עושים סקר אם סוגרים בכל אופן את הת'רד ??

כדי לתת למשתמשים להרגיש יותר טוב ?

אני אישית לא איכפת לי יותר מידי מהת'רד ולמיטב זיכרוני גם לא השתתפתי בו, אבל העיקרון פה הוא מה שמפריע!

לדעתי גם אם בסקר היו מצביעים לסגור אותו לא הייתם צריכים לסגור. למה שכמה אנשים יחליטו לסגור למישהו ת'רד ומה ימנע מזה לגלוש לת'רדים אחרים (כמובן שאתם אמורים למנוע את זה, אבל ככל הנראה אתם שותפים לזה... )

בנוגע לספאמריות, לפי מיטב הבנתי לא נספרו שם הודעות, וגם אם כן אז מה ?!?! , מי שרוצה להיות ספאמר ימצא עוד אלפי דרכים אחרות לכתוב סתם הודעות, וכמו שציין יואב, ישנם עוד משחקים כדוגמת זה שחלקם אם אני לא טועה, אתם פתחתם ..

ניתן היה למצוא גם פשרה כמו שציינו מקודם, ואני אציע עוד שתיים שעלו לי עכישו בראש: יצירת פורום נוסף רק בשביל הכללי או רק בשביל הת'רד הזה ספיציפית, ואני לא מדבר על חדר נוסף בפורום אלא בפירוש פורום נוסף (דטה בייס נפרד) שיהיה פשוט העתק של הפורום הזה רק בלינק שונה טיפה ושם יהיה רק חדר אחד או אפילו רק ת'רד אחד וזהו. פשרה אחרת היא פיצול למספר ת'רדים קטנים.

כשקראתי את כל ההתרחשויות בנושא עלתה לי רק מחשבה אחת: טוטאליטריות לשמה, שמאוד לא אופיינית לאתר ומנהליו.

מקווה שתאמצו את אחת הפשרות שהציעו המשתמשים, למרות שזהו אתר פרטי וזכותכם לעשות בו כרצונכם...

עריכה - בדיוק אחרי שכתבתי את כל זה (נראה שעוד לפני בכלל שסיימתי לכתוב) ראיתי שפתחו את הסוגיות, שמח לראות את הבעת הנכונות מצד הנהלים, למרות שאני עדיין חושב שצריך למצוא פתרון לבעייה של העומס הנוצר על הפורום. וזה כבר צריך לבוא בשיתוף המשתמשים...

עוד אבן דרך בתולדות האתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה לא היה מכון כל כך לסגור תרד זה אבל כמו שאמרת הטרד הזה היה של ליצ'רים אבל אנשים שמשתמשים בנושאים שלא קשורים לחומרה למטרת הרמת מספר ההודעות שלהם ובכך להשיג כבוד בפורום לא ישיגו אותו בצורה כזו!

אז אם יש פה אנשים כאילה אז שיעשו ליצים אבל זה לא יעזור להם :nono: ...

נכון זה לא יעזור להם כי מספר ההודעות שלך לא עולה אם אתה כותב בפורום כללי!

אם לא שמת לב לעניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...