'סוגיות' - למחוק או לא ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

'סוגיות' - למחוק או לא ?

yuvyuv

האם למחוק את הדיון 'סוגיות'...?  

627 הצבעות

1. 1. האם למחוק את הדיון 'סוגיות'...?

• למחוק את 'סוגיות'
    • לא למחוק את 'סוגיות'

Recommended Posts

אתם פשוט מגוחכים.

זה פורום חומרה!!!!!

למי לעזאזל צריך להיות אכפת מסוגיות??

רק לספאמרים, שאם לא היה פורום כללי, לא היו רואים אותם בכלל משתתפים.

ולרמן(או איך שלא קוראים לך), זה מאוד קל לרדת לפסים אישים, אל תלך לשם.

אבל עדיין יש את הפינה הקטנה הזאת וזה לא עובר על אף חוק של הפורום ונערך הרי סקר בעיניין, סך הכל זה טוב לאנשים ועובדה שהת'רד מריץ, מה שהכי לא בסדר כאן זה שנערך סקר דעת קהל וממש ברוב קולות הוחלט שלא לסגור אותו אז עדיין עם כל הכוונה הטובה והחסרונות שצוות המנהלים רואה בת'רד אם נערך סקר אז תכבדו אותו אל תעשו צחוק מהמשתמשים כי זה פשוט זלזול לשמו.

מישהו יכול לחלוק על זה ? זה זלזול בדעת הקהל נקודה. אם יש מקום לדעת קהל והפורום הוא חופשי ולא עברו על חוקים ועדיין הפורומים ממש מהירים כך שלא נראה לי שסוגיות מכביד עד כדיי כך, אז למה להרוס למי זה מפריע ? אז המנהל מחליט מה שבא לו וזה אתר פרטי וזאת זכותו נכון! אז מה ? מצפצפים על דעת הגולשים ? לא מכובד כל כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח Ghost_Dogg

אני מחר שיהיה לי זמן, אעשה סקר שוב, וכול מי שבעד הת'רד ירשום שהוא בעד, בלי הצבעות אנונימיות.

ואז נראה בדיוק מי אלו אותם אנשים.

ואם כבר מדברים על זלזול, זלזול זה שאנשים נכנסים לפורום שלנו(פורום חומרה), אך ורק בשביל פורום כללי.

זה זילזול.

זלזול בכול העבודה שלנו, בשביל לקדם את קהילת החומרה.

אבל אני רואה שהוויכוח הזה אבוד, וחלק קטן-גדול מהמשתמשים פה לא רואה פורום חומרה, אלא פורום כללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים גם שהת'רד גרם למשתמש פורום מכובד אצלנו לפרוש, נכון? :pissed:

לרמן, עוד פעם אני רואה קללה שלך נגד כל משתמש/ת פה באתר, לא איכפת לי מה הוא עשה לך או לא עשה לך, אתה עף מפה לעזעזל. מספיק קיללו פה וניסו להתחיל Flame fights עם המנהלים והמפקחים פה בשלוש ימים האחרונים!

זאת הזדמנות אחרונה בהחלט שלך ואני רציני מאוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישה עשה לי טובה רד מזה ומהר לא בשבילי אלא לכבודו של אותו אדם אני לא חושב שזה הוגן להשתמש בו כנשק עכשיו ובכל מקרה לא אני אשפוט אבל לדעתי זה הרבה יותר מורכס מסוגיות והתחיל הרבה לפני אז זה לא חד וחלק בגלל סוגיות .... הייתה פה גם קצת רגישות יתר בתוספת של הומור שחור שאני אישית מצטער עליו עד היום אבל זה לא יעזור אותו משתמש עשה החלטה ואני לא חושב שזה בא ביום אחד ורק בגלל סוגיות אז בבקשה ממך עזוב את הנושא הזה בצד.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישה עשה לי טובה רד מזה ומהר לא בשבילי אלא לכבודו של אותו אדם אני לא חושב שזה הוגן להשתמש בו כנשק עכשיו ובכל מקרה לא אני אשפוט אבל לדעתי זה הרבה יותר מורכס מסוגיות והתחיל הרבה לפני אז זה לא חד וחלק בגלל סוגיות .... הייתה פה גם קצת רגישות יתר בתוספת של הומור שחור שאני אישית מצטער עליו עד היום אבל זה לא יעזור אותו משתמש עשה החלטה ואני לא חושב שזה בא ביום אחד ורק בגלל סוגיות אז בבקשה ממך עזוב את הנושא הזה בצד.

אכן כן זו מהותה של דמוקטיה , הרוב החליט , ואם זה לא מוצא חן בעיני מישהוא ,הוא יכול לעזוב , בדיוק כמו שאנשים עוזבים את הארץ !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה לא היה מכון כל כך לסגור תרד זה אבל כמו שאמרת הטרד הזה היה של ליצ'רים אבל אנשים שמשתמשים בנושאים שלא קשורים לחומרה למטרת הרמת מספר ההודעות שלהם ובכך להשיג כבוד בפורום לא ישיגו אותו בצורה כזו!

אז אם יש פה אנשים כאילה אז שיעשו ליצים אבל זה לא יעזור להם :nono: ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...