פרוייקט תת-ימי (צריך שם) - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט תת-ימי (צריך שם)

yambtz

Recommended Posts

את הפרוייקט הזה התחלתי לפני שנה וחצי בערך כשעוד גרתי עם אמא בנס-ציונה. הוא התחיל בתור אוסף מודים קטנים ולא קשורים. צביעה של המקלדת והעכבר (שהוחלף ב MX510 לאחרונה) ובניית glowpad שאבד. אם מישהו יודע איפה הוא שיגיד לי. שכן שלי שביקשתי ממנ הדרכה על איך לעבוד עם הדרמל לא הסכים לתת לי לעבוד איתו למרות שהוא שלי כדי שאני לא אפצע (לכו תבינו) ולקח את זה לעבודה שם הוא עשה לי חלון.

אחר כך עשייתי עם הדרמל חלון מעוצב בגג עם מקום למאוורר (יוחלף במאוורר לדים בקרוב). את המקומות לצורב והדיסק הקשיח שתפסו המון מקום הוצאתי. במקום עם קצת חיתוכים העברתי את הצורב למקומו הנוכחי, והדיסק הקשיח מחובר לרצפה. יש לי אפשרות לחבר אותו ליד הצורב אם אני ארצה לשים על הרצפה מים אבל זה לא בתוכנית בינתיים.

כל המארז עבר צביעה מחדש. תכלת בפנים, גג כסוף ודלתות שחורות בחוץ, החלק האחורי גם כחול והפאנל הקדמי שחוט ומחכה שאני אבנה חדש.

הספק עבר שפצור עצבני. הגריל המקורי איננו, המאוורר הוחלף במאוור לדים כחול, צמות מיותרות נחתכו, צביעה לתכלת וכמובן סליבים כחולים.

הגריל הקדמי של המארז גם הוא "בוטל" ואיפה שהיה האחורי יש עכשיו חור מלבני (את הגריל הזה עוד ניסיתי להוריד עם מספרי פח, טעות מרה).

בכל מקרה, ביולי עברתי לגור עם אבא באילת ומאז לא קרה הרבה. כשלא עבדתי עשיתי דברים אחרים ובימי חופשה נסעתי לנס-ציונה לבקר את החברים. עכשיו שכולם התגייסו, ומצאתי עבודה קצת יותר רגועה עם שעות סדירות אני חוזר למודינג. ובתור התחלה, הנה התמונות של כל מה שעשיתי בינתיים. וזה ממש לא הסוף.

התמונה היחידה שמצאתי של המארז שלי. קשה לראות אבל יש בדלתות "בליטות" מעוצבות שלא מפאשרות לעשות חלון מעוצב:

DeadTeddy-topfly.jpg

מקלדת דפוקהשל מייקרוסופט אחרי צביעה וייבוש של שנה וחצי:

PICT0048.jpg

העכבר, עם חורים שמולאו באפוקסי וזוהרים באדום, צבע שחור, והרבה לכלוך יושב יחד עם העכבר החדש שלי:

PICT0049.jpg

החלון בגג:

PICT0038.jpg

תמונה מהצד:

PICT0037.jpg

בלי הדלת:

PICT0040.jpg

מבט קדמי עם הפאנל השחוט:

PICT0039.jpg

ובלי הפאנל:

PICT0041.jpg

תמונה כללית:

PICT0047.jpg

כמה חושך:

PICT0036.jpg

PICT0035.jpg

PICT0034.jpg

סתם תמונה של אזור העבודה שלי:

PICT0051.jpg

ולסיום, תמונה יפה במיוחד:

PICT0050.jpg

התוכניות שלי לעתיד הקרוב כוללות בנייה של פאנל קדמי חדש מעץ עם כל מיני פיצ'רים חמודים. אני אפרט אחר כך, עכשיו אני הולך לעשות קצת לקראת הצבא. סוף סוף קריר מספיק (10 בלילה!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצביעה של העכבר והמקלדת מזעזעת

החלון בגג מהמם

הצביעה של השלדה נחמדה אם כי אני לא אוהב צבעים כאלה בהירים, אבל כל אחד וטעמו

אוקי עכשיו הבנתי למה הסידי על הצד :) זה מוזר, אבל.. פסדר :)

וזהו בעצם, מוד נחמד מאוד - כל הכבוד :)

המלצה אישית, תמצא דרך לשים את הסידירום ישר, ותעשה לו חלון בגג

כנ"ל לגבי הספק כוח

ואז דרך החלון בגג יראו גם את תוכן הספק כוח, וגם את הדיסק שיש בכונן, יוצא מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העכבר והמקלדת - מסכים אתך, למרות שכשרק צבעתי אותם הם היו במצב טוב בהרבה. שנה וחצי של זעה, פיצות ובורקסים עשו את שלהם.

הצורב יזוז קצת אחורה והפאנל החדש יסתיר אותו. אם היית קורא את ההודעה ולא רק מסתכל בתמונות היית יודע את זה. (לא שאני לא עושה אותו דבר).

ולגבי החלון בגג, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצביעה של העכבר והמקלדת מזעזעת

החלון בגג מהמם

הצביעה של השלדה נחמדה אם כי אני לא אוהב צבעים כאלה בהירים, אבל כל אחד וטעמו

אוקי עכשיו הבנתי למה הסידי על הצד :) זה מוזר, אבל.. פסדר :)

וזהו בעצם, מוד נחמד מאוד - כל הכבוד :)

המלצה אישית, תמצא דרך לשים את הסידירום ישר, ותעשה לו חלון בגג

כנ"ל לגבי הספק כוח

ואז דרך החלון בגג יראו גם את תוכן הספק כוח, וגם את הדיסק שיש בכונן, יוצא מדהים.

:xyxthumbs:

רק שאני לא הבנתי למה הסידי הפוך... רק בגלל שהוא תפס יותר מידי מקום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא על הצד כי אחרת זה יוצר הרבה בעיות:

-כשהוא למעלה הוא מפריע למאוורר בגג

-אם הוא לא הכי למטה הוא חוסם את רוב החלון בגג.

-המשקל שלו גורם לו להיות באלכסון (החלק האחורי יותר נמוך) מה שלא ממש בריא לצורב, ובטח לא לדיסק קשיח. על הצד זה לא קורה.

מה שעמד לרשותי באותו רגע היה:

-כלובים לכוננים

-דרמל

-ברגים ואומים

-סרגל מתכת

-שקל וחצי בערך

באותו רגע זה נראה כמו הדבר הטוב ביותר לעשות, והאמת שזה עדיין ככה. לשים אותו מאוזן היה חוסם לי את החלון בגג, "גונב" לי עוד מקום, ודורש בנייה של תמיכה כלשהי שהייתה בוודאי מכוערת ומסובכת.

וזה צורב , לא כונן סידי. הוא נעלב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...