6600GT של PNY - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

6600GT של PNY

sh_idan

Recommended Posts

מדובר בכרטיס לAGP, תיכננתי לקנות של חברה יותר נורמלית אבל זה מה שיש לחנות מחשבים שממנה אני קונה להציע

בכל אופן אשפח לקבל תגובות על החברה הזאת בכלל ועל הכרטיס הספציפי בפרט מאחר ואין לי נסיון איתם

אגב, המחיר הוא 1350 שקל

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך 100 אחוז ואפילו יותר..... פשוט אני כבר הרבה חודשים מחכה לכרטיס הזה וזה מה שיש לחנות המקומית שממנה אני קונה ואני חייב לקנות משם בגלל שאני מחזיר לו את ה 9600 שלי והוא נותן לי עליו את כל הכסף שבו קניתי אותו ! אז אני רק יצטרך להוסיף משו כמו 600 שקל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין, מה הבעיה עם PNY? היא חברה מצויינת.

אולי בארץ היא פחות מוכרת, אבל בחו"ל היא בין הנמכרות ביותר, בכל מקרה לך על זה אחלה עסקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין, מה הבעיה עם PNY? היא חברה מצויינת.

אולי בארץ היא פחות מוכרת, אבל בחו"ל היא בין הנמכרות ביותר, בכל מקרה לך על זה אחלה עסקה.

לא, היא לא מצויינת.

זה שהיא בין הנמכרות לא אומר שהיא בין הכי טובות. גם סובארו מכרו כאן בכמויות, זה אומר שהם טובים יותר ממרצדס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח אהבתי...אבל במחשבים זה ממש אבל ממש לא כמו במכוניות...

כי מכוניות זה עניין של הרבה כסף ובמחשבים זה פחות.

אם הרבה קונים מוצר מסויים במחשבים זה או שיש לו "שם" או שהוא טוב.

אז כניראה שאם הוא נמכר הרבה בחו"ל הוא כרטיס אמין וטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, היא לא מצויינת.

זה שהיא בין הנמכרות לא אומר שהיא בין הכי טובות. גם סובארו מכרו כאן בכמויות, זה אומר שהם טובים יותר ממרצדס?

צר לי להגיד לך, אבל ההשוואה שלך מראה על בורות מוחלטת, חבל שאתה פולט שטויות באוויר.

ואם אתה חושב שPNY היא סובארו מצבך בכי רע....

יש להם סטוק שהוא אחלה, וגם מצאו אותו אחלה OCקר, ותאמין לי שהוא לא נופל מהלידטק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי להגיד לך, אבל ההשוואה שלך מראה על בורות מוחלטת, חבל שאתה פולט שטויות באוויר.

ואם אתה חושב שPNY היא סובארו מצבך בכי רע....

יש להם סטוק שהוא אחלה, וגם מצאו אותו אחלה OCקר, ותאמין לי שהוא לא נופל מהלידטק.

אתה ממש n00b, לא יאמן ש"מנהל" פורום אומר כזה דבר...

קירור קובע את איכות הכרטיס?!

WTF?!?!

על איכות רכיבים עצמם (קבלים, PCB וכו') שמעת?

למוניטין שלהם (אמינות לקויה) התייחסת בכלל?

PNY נחשבת לנחותה, גם בקרב פורומי חומרה בחו"ל. עוד מישהו שמסתכל ורואה מפוצץ וחושב שמדובר בכרטיס איכותי... ::)

ד"א, אין לי את נתוני המכירות של PNY, אבל אם הם באמת גבוהים, זה לרוב בגלל שהם כרטיסים זולים - לא בהכרח אמינים. כמו גם העובדה שניתן להשיגם בחנויות לא אינטרנטיות, כדוגמת CompUSA כאשר כרטיסים של חברות כמו ודומותיהן ניתן לרוב להשיג בחנויות אינטרנטיות כדוגמאת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש n00b, לא יאמן ש"מנהל" פורום אומר כזה דבר...

קירור קובע את איכות הכרטיס?!

WTF?!?!

על איכות רכיבים עצמם (קבלים, PCB וכו') שמעת?

למוניטין שלהם (אמינות לקויה) התייחסת בכלל?

PNY נחשבת לנחותה, גם בקרב פורומי חומרה בחו"ל. עוד מישהו שמסתכל ורואה מפוצץ וחושב שמדובר בכרטיס איכותי... ::)

ד"א, אין לי את נתוני המכירות של PNY, אבל אם הם באמת גבוהים, זה לרוב בגלל שהם כרטיסים זולים - לא בהכרח אמינים. כמו גם העובדה שניתן להשיגם בחנויות לא אינטרנטיות, כדוגמת CompUSA כאשר כרטיסים של חברות כמו ודומותיהן ניתן לרוב להשיג בחנויות אינטרנטיות כדוגמאת .

אני מבין שיש לך בעיית הבנת הנקרא אחרת אני לא מבין איפה קראת שהקירור של קבע את האיכות שלו  ::)  (אם היית מבין אמרתי שהקירור שלו הוא *סטוק*), ואתה מוזמן לחפש ביקורות בחו"ל שציינו שדווקא הצליחו להגיע איתו לאחלה תוצאות בOC.

ברור ששמעתי על איכות קבלים וPCB (בגלל זה גם קניתי GAINWARD ::) ), בכל מקרה עד עכשיו לא שמעתי על בעיות מיוחדות עם אבל אם אתה אומר...

זה עדיין לא משנה, העסקה שהציעו לפותח הדיון היא בסדר גמור (גם אם זה לא לידטק !).

*רק חבל שאתה יודע להתבטא כמו ילד בן 12.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...