מתי אמור (אם בכלל) לצאת GTA-sa למחשב? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתי אמור (אם בכלל) לצאת GTA-sa למחשב?

1nstall

Recommended Posts

אני חייב לדעת את הדרישות....ניראה לי שאין מצב שזה יעבוד על המחשב שלי....(צריל להתחיל לחסוך לחדש... :s07:)

שיחקתי אצל חבר שלי את הגירסא לps2 והמשחק ענק!!! (חבל שאין מקלדת ועכבר לps2, אבל לא משנה...)

פשוט משחק מדהים!!!...ועכשיו שאני יודע שהגירסא לpc תיהיה יותר טובה אז אני בכלל מצםה למשחק....

אני מקווה שזה לא יהיה משחק הGTA האחרון :'( (כמו שהשמועות אומרות....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המשחק הזה כמה חודשים טובים ואני חורש עליו מספיק עברתי די משימות קשות ומשונות ופיי יאלה איזה משחק בן ז*** זה יש'ך שם ( טוב זה בעיר השלישית אחרי שעברתי כל כך הרבה משימות ואני תקוע במשימה של Z עם המטוס הנאחס הזה על שלט שאני צריך לפוצץ כמה גנגסטרים ) בכל מקרה יש שם מספרה ,קעקועים ,חנות בגדים , מכון , מכון ליווי , מועדונים ,פיצות , המבורגרים , חנות שיפורים לרכב ( כמו פימפ מאי ראייד כזה ) חנות מטעני כמו בכל סידרה וסידרה , צביעה - זה ידוע ,אאממ....לחלק של כלי התחבורה , מטוסי סילון , מטוסי הובלה , מסוקים , פייפרים , פייפרים עם מכונות יריה , פייפר ימי , צוללות , סירות מירוץ , סירות דיג , סירות מניאק , סירה של הצבא עם וולקן , מסוקי קרב עוד לא הגעתי חוצ מזה שעשיתי מרדף עם טנק שהברחתי מהצבא היה כיפי ביותר :smile1: אופנועי הרלי , אופנועי שטח , אופנועי כביש , טרקטורונים , אופניי BMX , אופני הרים , מכסחות דשא , באגים למניהם , מאנסטר טראק שקבלתי במשימה הראשונה שלי בעיר השלישית ומשם הלך לי הרכב אחרי התהפכות :s07: פאק לא שמרתי ... :kopfpatsch: ..ועוד ים נשקים מטורפים ומשימות סופר קשות ..

ואם יש עוד דברים להזכיר אז תזכירו ..בקיצ' משחק הכי טוב שיש כיום ...אה..וד"א המפה ענקיתתתתתתת אפשר לטייל שעות על גבי ימים על גבי חודשים על שנים ...

יאלה ל"ט לכם התעייפתי כבר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMG אני קונה את המישחק הזה כשיגיע לחניות אפילו שאני יוריד אותו ליפני אבל אני יקנה אותו בכל זאת בישביל להביא כבוד לרוק סטאר גיימס אני יוריד אותו רק בגלל שאני לא יכול לחכות עד שזה יגיע לחניות אבל בכל זאת יקנה אותו!!!!! ;D

דרך אגב הוא יגיע לתוכנות השיטוף והפאבים ב 6\6\2005 תאריך מדיוק אני מפקסס הרבה (למי שמבין בנושא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט המשחק הזה מדהים!!!!!!!!!............למי שיש כוח אז שיכנס לאתר של sa ויראה את גודל המפה....

העיר הכי קטנה במפה היא בגודל של העיר הכי גודלב בvc....!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...