מה דעתכם על המשחק SWAT 4? - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על המשחק SWAT 4?

STRENGTH

Recommended Posts

אם אתה עומד עם רימון ביד ומולך עוברים אנשים ואתה לא יודע מה לעשות, משמע אתה גרוע

ומה הכוונה לאיטי\עד שזה מחליף נשק? בדיוק שנייה או שתים, אתה צריך פינג טוב בשביל שהמשחק יהיה מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קודם כל תוריד קצת את הטון.. :nono:

דבר שני התכוונתי שכל המשחק עצמו איטי.. עד שהוא זורק רימון עד שהוא מחליף .. ( הכל כמובן בהשוואה למשחקי מולטי אחרים ) הרעיון של המשחק נחמד אבל יש הרבה מקום לשיפור.. וזה לא קשור לפינג כי זה לא לגים ככה זה המשחק .. ככה הוא בנוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק בהשוואה למשקי אחרים הוא די איטי

חוץ מזה תוכלו להחליף סיריאלים מקוריים של משחקים שאתם לא צריגים או רוצים עם משיהו יש אתר אבל אני לא זוכר איך קוראים לו בנתיים יש לי ספלינטר סל 2 CD-KEY מקורי ואני לא השתמשתי בו ככה שאם אני ירצה אני יכול להחליף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואז אני אומר לו אדיוס ושוכח מימנו אחרי שיש לי את הcd-key שלו ...

יש פה יותר מידי פרצות כדי לדפוק אותו... דבר כזה אין לו סיכוי לעבוד בארץ, הישראלים תמיד מחפשים איך לדפוק את האחר

רעיון מעולה הישום גרוע במיוחד שהחלופה היא רק מספר שכל אחד יכול להעתיק כמה שהוא רוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון הדגשת את המילה גרוע, קצת מוזר.

דבר שני אני לא יודע איך הגעת מהמשפט הזה: "יכולים לעבור לך 30 אנשים מול הפנים ואתה עוד תהיה עם רימוןביד ולא תדע מה לעשות חחחח"

לזה שאני לא יודע לשחק ואני גרוע ? (גרוע מודגש כמובן)

כנראה שלא הבנת אותי נכון, רציתי להדגיש את העובדה שהמשחק איטי, הכוונה שלי היא לא שיש רימון ביד ואתה מסתכל עליהם ולא יודע מה לעשות ( וכל זה עדיין לא קשור לגרוע, אחד שלא יודע לשחק משמע NOOB זה לא אומר שהוא גרוע שלא נדבר על גרוע מודגש :> )

הכוונה היא שפשוט הוא לא מעביר לרובה בזמן ופה בא "ולא תדע מה לעשות" מקווה שעכשיו אתה מבין... אין לי מושג איך הבנת את זה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TOV TOV אני הבנתי שאתה פשוט לא יודע מה לעשות במשחק., כך זה נשמע לי ממה שאמרת ("עומד עם רימון...לא יודע מה לעשות").

עכשיו הבנתי למה התכוונת, שההחלפה בין נשקים היא איטית (הבנתי את זה בהמשך להודע המקורית שלך אבל לא קישרתי לקטע עם הרימון).

אבל זה כן ענין של פינג, כי בשרתים עם פינג 150 למשל זה יכל להיות איטי לפעמים אבל אם אתה משחק עם 50 פינג ומטה זה בכלל לא מורגש.

ד"א הדגשתי את הגרוע כי אמרת השמשחק גרוע ואני באתי להסביר שכנאה אתה גרוע, היתי צריך להדגיש את ה"אתה" בעיקרון.

טוב, סליחה אם נפגעת לא התכונתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...