האם ה-6600GT עבד טוב מהקופסא או שגרם לצרות? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ה-6600GT עבד טוב מהקופסא או שגרם לצרות?

Mohican

Recommended Posts

אוףף תמיד חייב לקפוץ איזה חכמולוג..תגיד הזכרתי את המילה R9800P בכלל? כנראה שצריך בפורום הזה צחרך להסתיר אתהמיפרט שלך אחרת יחשבו שאתה פאנבויי של איזה חברה..תת רמה פשוט תת רמה...אני מדבר עם עובדות בן אדם לא אמרתי שום מילה על בעיות חומרה גם ציינתי של90% מהאנשים שקנו את הכרטיס בפורום היו בעיות בהתקנה ראשונית.. ונחזור לתענה שלך (שאתה חושב שאני ממליץ על R9800P) בכלל לא עם עכשיו האיתי קונה מחשב האיתי לוקח 6600GT (ובודק אותו קודם טוב) אבל לפני שנה יצא רק גירסת הPCI-E וגם אותה היה קשה לעשיג בחנויות בכלל אז חשבתי ללכת עם ראש נקי על R9800P

שעושה את העבודה שלו כמו שצריך.

לילה טוב. :)

צוטט, כדי שלא תוכל לערוך... אני חושב שמיותר מבחינתי להגיב, אתה עושה עבודה יותר טובה. אידיוט. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברה בואו נסגור את העניין

קח 9800פרו כרטיס יציב טוב

חזק!לא עושה בעיות אלא אם כן אתה אוהב לאכול מאווררים

כרטיס מוכח מבחינת כח עבודה!!!!

PCI-E בתחת שלי(סליחה)עושים עלינו ניסויים וכל שני וחמישי שולפים

שפן אחר!!!די לנסיות על הומוזגוטה

אין הבדל בינתיים כמעט בן כרטיס תואם ב AGP לPCI-E

אלא אם כן אתה הולך על SLI

היקר שתהנה המכרטיס כי זה הכי חשוב בעולם

שאתה מריץ משחק בהגדרות יחסית גבוהות ונהנה לשחק

יאללה תתחדש :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם כל בעלי רדאון 9800 פרו מפגרים?

צריך לבצע תחקיר על זה...

תפסיקו לשכנע את עצמכם שהכרטיס שלכם הוא קנייה מוצלחת כיום, כי הוא לא. כל ילד בן 12 בעל 9800P בא לכאן ומקשקש על הכרטיס שלו... פשוט פאתטי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של עצמי

מוזר :nixweiss:

אתמול קיבלתי את ה 6600GT ואחרי הרכבה של 10 דקות והתקנת דרייבר הוא עבד ללא בעייה.

קצת קשה לי להאמין שהבעייה היא בספק, אבל בכל זאת תבדוק טוב את נושא החשמל ונסה לחבר את הכרטיס למולקס אחר.

הרבה מתלוננים על "בעיות" בכרטיסים אבל ברוב המקרים אני דיי בטוח שמדובר בחומרה חלשה מדיי או לא מעודכנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...