עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים

 1. napoleon45

  napoleon45

  משתמש רשום


  • נקודות

   25

  • מספר הודעות

   7,727


 2. yoavke

  yoavke

  משתמש רשום


  • נקודות

   22

  • מספר הודעות

   476


 3. djelectric

  djelectric

  צוות האתר


  • נקודות

   14

  • מספר הודעות

   21,933


 4. No-One

  No-One

  משתמש רשום


  • נקודות

   13

  • מספר הודעות

   1,302Popular Content

Showing content with the highest reputation since 02/06/20 ב הודעות

 1. 8 points
  הבעיה שגם הנתון הבסיסי שעליו ביססת את הדוקטורט שלך שולל את עמדתך. בסרטון רואים בברור שלמרות שמספר הפריימים הממוצע הוא דומה בין המעבדים , מעבד ה i3 קורס לעיתים למספר פריימים חד ספרתי . וזה כאשר עשו את כל המאמצים הבלתי היגיוניים בעליל על מנת למזער את העומס על המעבד . אני לא חובב גדול של FPSHOOTERS אבל ממה שאני זוכר אם קופצים עליך כמה אוייבים ובדיוק אז המחשב מקרטע לרמה שלא ניתן לשחק אז המחשב לא עושה את עבודתו כהלכה. ממה שרואים כאן, הוא יורד לחד ספרתי סתם בהליכה לשום מקום . מי שמכוון ל 4k צריך כרטיס מסך מאוד חזק ומוטב שישדך אותו למעבד שיסחוב כל הזמן ולא רוב הזמן ובטח שלא רק חלק קטן מהזמן. כיום אולי עוד יש מקום להתלבט בין 6 ל 8 ליבות . לגבי כל הקונספט, בעוד שעבודה משרדית על מחשב נופלת תחת "צריכה בסיסית" ( היום מורים ביסודי דורשים עבודות מודפסות למשל ) גיימינג זה תרבות פנאי ובתרבות פנאי חוקי הצריכה שונים מאוד. אפשר לראות משחק כדורגל בטלווזיה ואפשר לטוס לספרד ולראות את המשחק מיציע הכבוד. אפשר לראות סרטונים של cirque du soleil ביוטיוב ואפשר ללכת להופעה ולשלם כמה מאות שקלים . במיוחד אם אתה צריך לטוס לוגאס בשביל לראות את ההופעה . אפשר לקנות גלידה פרווה בטעם ומרקם של קרטון מעורבב עם חלב וסוכר ואפשר לשלם עד 100 ש"ח לקילו גלידה בגלידריה. בשימוש מושכל חפיסת קלפים ( או שתיים ) יכולות לספק מאות שעות משחק לבד ועוד פי כמה עם שותף . אז למה בכלל לקנות מחשב למשחקים ? ובכלל, צריך קצת להתחבר למציאות ולהתאים את עצמך לקהל היעד, אתה באמת חושב שמי שיש לו חוסר הבנה כל כך בסיסי לגבי התנהלות כלכלית הוא מאלו שישבו ויקראו אתה המגילות שלך ? אתה מטיף לחכמים , קהל היעד האמיתי לא מסוגל ( מנטלית ,לא שכלית ) לקרוא יותר משני משפטים רצופים. יש מי שיודע כמה כסף יש לו בארנק כרגע - זה התקציב שלו. על קצה המזלג זאת התנהלות נכונה. יש מי שיודע שאין לו כסף והוא יודע כמה הוא מוכן לשלם כל חודש ולכמה זמן - זה התקציב שלו וזאת כבר התנהלות משמעותית פחות חכמה יש מי שלא יודע כמה כסף יש לו וזאת התנהלות לא חכמה , לא בטוח שפורום של מחשבים זה מה שיציל אותו , לא בטוח שהוא צריך שיצילו אותו , אולי אבא משפריץ כסף מהאזניים . אבל כדאי לבדוק מה הציפיות שלו מהמחשב ולנסות להתאים לו מחשב שיענה לו על הציפיות , או לשלוח אותו לקנות קלפים .
 2. 7 points
  תודה רבה לכולם על התמיכה. אני מעריך את זה ואת ההחלטה של צוות האתר ושמח לחזור. אני מקווה ומאמין שנוכל לנצל את המקרה כדי להמשיך ביחד לעזור בפורום באווירה מכבדת וסובלנית יותר כי בסופו של דבר זה העיקר והסיבה שאנחנו כאן.
 3. 7 points
  לפני מספר ימים ואחרי שעות של התעסקות במה שנראה כמו בזבוז זמן בדרמה בין משתמשים, החלטנו להסיר לחלוטין אפשרות לדירוג שלילי של הודעות באתר. לעיתים משתמש כזה או אחר ניצל את המערכת על מנת "להזיק" ולהציק למשתמש אחר. כעת, רק תגובות ניטרליות או חיוביות אפשריות לתגובה בפורום, כך שאין אפשרות לבצע חבלה במוניטין של משתמש. הרומן הארוך של המשתמש המדובר עם האתר והצוות שלו הוא משהו שהותיקים מכירים, אבל אני לא מוצא טעם לדון בו בפומבי. אנחנו מודעים לביקורת שאנחנו מקבלים בהחלטות משמעתיות מול משתמשים, והאינטרס שלנו הוא בסך הכל לדאוג שמשתמשים גם יקבלו שירות כשהם צריכים, וגם יפעלו ויזרימו דם במערכת הפורום. אישית, בחודשים האחרונים כמות התגובות וההשתתפות שלי כחבר צוות אתר הונמכה, חלק מכך הוא בשל התעסקות רבה בפעולות משמעתיות מול משתמשים. יש להתעסקות גבוהה בבעיות משמעת חלק דה-מוטיבטיבי רציני למדי. חלק אחר הוא התמקדות בביקורות חומרה, כפי שחלקכם בטח שם לב במדורי האתר. אנחנו (צוות האתר) משתדלים שלא להתרגש מהפוליטיקה, לא ממחאות ויזואליות, ולא מהודעות פרטיות מצד משתמשים שבכל כוונתם הרחקה של משתמש אחר - וזה פעל לשני הכיוונים בסיטואציות רבות. ההרחקה של נפולאון הוסרה. אנחנו יודעים שיכל ליצור משתמש חדש, כפי שעשה במשתמשים קודמים, אבל לטובת המוניטין של הקיים, אפשר להבין את הרצון. אם ירצה לחזור - הוא יכול. חשוב להבין שהמצב מעט מורכב ממה שהוא נראה על פני השטח בנושא - שכן מדובר במשתמש שמהווה חלק משמעותי בתעבורה חיובית עבור משתמשים בפורום. מהצד השני, כל סיטואציה שלילית הפכה לפיגוע משמעתי עם 20 ריקושטים כלפי משתמשים אחרים. אנחנו (צוות האתר) יצרנו חוקים כלליים בשביל לאכוף אותם, והקונפליקט של משתמש פעיל שעוזר באופן קבוע אך גם עובר על החוקים באופן קבוע הוא מאוד בעייתי. הדבר יכול להראות לרבים כאילו למשתמש יש חסינות מוחלטת מהרחקות, ומולטיקור קיבל החלטה שיש מאחוריה הרבה דברים מובנים ומוצדקים עם ההרחקה הזאת. אנחנו כן מקווים שיעשה שיפור בצידו השני של המטבע הזה במידה והמשתמש כן יחליט לחזור. כולם בלי יוצא מן הכלל ירוויחו מזה.
 4. 5 points
  מומלץ לא מומלץ זאת שאלה של תקציב ודרישות, אם התקציב מאפשר מערכת מאוזנת עם משושה ליבות אז הולכים על משושה ואם מאפשר מתומן אז הולכים על מתומן. חבל לשפוך מלל על נושא כל כך פעוט, כי הרי בסוף שמרכיבים מפרט זה מכלול של חלקים של החלטות.
 5. 4 points
  מראש לא טענתי שההרחקה לא מוצדקת, ביקשתי שתתנו לא הזדמנות נוספת, להרגשתי הוא מעצבן אותך ועוד אנשים אז אתם מתעלמים מהתרומה שלו, לא שאני טוען שאם מישהו תורם אז הוא יכול לעשות הכל. אנסח את זה בפשטות, הוא לא בא לכם טוב אז הרחקתם אותו (עם סיבה לפי הפרוטוקול), אם לא שמתם לב, הפורום הזה חשוב לו יותר מכל משתמש אחר ופספסתם את זה בגדול. בהצלחה לכולם.
 6. 4 points
  יש חדשות. לבסוף קיבלתי תשובה מהשירות שלהם. ענו לי במייל! מחיפוש זריז בגוגל על החברה גט סל עולות לי מספר תוצאות עם ביקורות שונות מ1 עד 5 כוכבים, ומספר אתרים המקבצים הרבה תביעות. לא הייתי מתקרב בכל מקרה תהיו צרכנים נבונים, תחקרו לפני שקונים. שיהיה לכולם סופש מעולה ובלי קורונה!
 7. 3 points
  אני אוהב את הדיונים האלה אם נחכה רק לדברים מבוססים הפורום יהיה דומם רוב הזמן. לדעתי זה נחמד לתת השערות לקרוא תאוריות, כל עוד זוכרים שזה לא יותר מתואריה של אנשים ואסור לבסס על זה קנייה נוכחית או עתידית.
 8. 3 points
  שלום מי שמבקר קבוע בפורום בטח שם לב שמשהו שונה. חלק יגידו לחיוב חלק לשלילה. napoleon45 הורחק לצמיתות מהפורום. למען הסר ספק אני משכונע שלא הרחיקו אותו סתם ומהות הדיון היא לא האם הגיע לו הרחקה או לא. לדעתי עקב הזמן החריג שהוא בילה בפורום והאופן שהוא מתייחס לאתר (ברצינות) הוא גם עשה טעויות שהצדיקו הרחקה. עם כל זאת אבקש מהמנהלים לתת לו חנינה, אני בהחלט חושב שהוא עזר להרבה אנשים בסבלנות, בהרבה נושאים שאחרים לא מגיבים בדר"כ. תודה.
 9. 3 points
  מנהלים יקרים, אני ממש לא מבין למה בכלל צריך את שיטת הניקוד המיותרת הזאת. זה גורם לבעלי אגו להתנפח יותר, זה גורם למעשה נקמה ע"י הורדת ניקוד באופן הדדי. כיוזר ותיק בפורום, אני זוכר שהפורום היה לא פחות פורה מהיום ללא ניקוד בכלל. חומר למחשבה... תודה.
 10. 3 points
  https://www.techpowerup.com/review/intel-core-i7-10700/22.html
 11. 2 points
  לפני שבועיים קניתי מKSP מסך דגם AW3418DW ומסתבר שיש לו בעיית ריצודים ב120 הרץ. ביום ראשון ב9 בבוקר התקשרתי לדל פתחתי קריאה שלחתי להם שני סרטונים שהעליתי לגוגל דרייב קבעו טכנאי ליום שני עד שעה 5 בערב.בסביבות 16:30 בא טכנאי עם מסך חדש החליף את המסך הישן והלך. אני פותח Speccy ורואה שבמקום הדגם 2018 קיבלתי את הדגם החדש ביותר 2020 שאפילו בחנויות קשה מאוד להשיג אותו למשל בפלונטר הוא ברגע זה רק בהזמנה מוקדמת עם 21 ימי אספקה ואני קיבלתי אותו תוך יומיים.וקבלו את זה אני שילמתי לKSP סכום של 3792 שקל בלבד כולל 22 שקל משלוח וקיבלתי מדל באחריות מסך של 5990 שקל.... https://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=AW3420DW Enjoy.:)
 12. 2 points
  נכון, אין מה לעשות, איכות עולה כסף. ומי שרוצה איכות יצטרך לשלם עליה. אף על פי שבמונחים של היום הפרשי המחירים נאמדים בכמה עשרות שקלים, בנקודת הרכישה (שהייתה איפשהו ב-2018) ה-SSD של Silicon Power היה VFM מעולה, ולכן ראיתי בו רכישה משתלמת. למעשה, עצם כתיבת שורות אלה, שמתבצעת במחשב בו הכונן פועל, מוכיח לי את זה שוב. לגבי שרידות - כל עוד אין סטטיסטיקה שיכול להציג שחור על גבי לבן שיכולת השרידות של כונני Silicon Power נמוכה מדי, אני לא חושב שאפשר לקבוע אמינות/שרידות. בטח לא בהתבסס על ניסיון של שניים שלושה אנשים שהגיבו כאן לאורך הדיון. מיותר לציין שאין יצרנית שחפה מבעיות, לאנשים יש תקלות עם כוננים מכל הסוגים ומכל הדגמים. ייתכן ש-Silicon Power מציגה אמינות נמוכה יותר, אבל זה בהחלט בגדר השערה. וגם אם ישנה אמינות נמוכה יותר, הרי שיש לברר עד כמה נמוכה יותר, האם רמת האמינות תואמת את רמת המחירים. לגבי ביקורות - אני חושב אחרת. אדם שאוהב את המוצר שלו, יהנה ממנו וישכח מקיומו. אדם שסובל מהמוצר שלו - ידאג שאחרים יוודעו על כך. כלומר רוב הסיכויים שאדם ירוץ לפרסם ביקורת שלילית על מוצר לא טוב מאשר שאדם ידאג לפרסם משהו טוב על מוצר שנהנה ממנו. הרי זו הבמה שלו להביע את מורת רוחו כלפי המוצר שרכש.
 13. 2 points
  הנה מפרט עם הקירור המוגבר - מפרט זה הורכב ב - www.tms.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל מעבדים: Intel Core i7 10700K / 1200 Tray כמות: 1 - מחיר: ₪ 1748 קירור למעבדים: be quiet! CPU Cooling Shadow Rock 3 כמות: 1 - מחיר: ₪ 223 לוחות אם: Gigabyte Z490M כמות: 1 - מחיר: ₪ 651 זכרונות RAM: Corsair DDR 4 32G (16Gx2) 3200 CL16 Vengeance LPX Black CMK32GX4M2E3200C16 כמות: 1 - מחיר: ₪ 708 מארזים: Antec GX1200 Case כמות: 1 - מחיר: ₪ 166 ספקי כוח: Antec HCG-520M כמות: 1 - מחיר: ₪ 255 כונני SSD: Samsung SSD 250GB 970 EVO NVMe M.2 כמות: 1 - מחיר: ₪ 348 סה"כ: ₪ 4099 מחיר באילת: ₪ 3503 מתחייבים למחיר משתלם ביותר עבור מפרט זהה. המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית. https://www.tms.co.il/125177
 14. 2 points
  אני גם קראתי על זה...אבל חייב הסבר.. נניח ש 2080ti מריץ היום משחק ב 100 fps ללא RT..ועם RT זה יורד ל 50 fps.. 30% שיפור יביא ל 130 fps ללא RT...אז לאן בדיוק יביא שיפור של פי 4 בביצועי RT?הרי לא נקבל 200 עם ו130 בלי.. הכוונה היא שמשחקים בעתיד יוכלו להריץ גרסאות כבדות ומלאות יותר מהRT שמיושם היום?שהכרטיסים הנוכחיים לא מסוגלים להתמודד איתו בכלל?
 15. 2 points
  אפל איכסה. בחיים אני לא אלמד פיתוח למוצרים שלהם. הגן רק הולך ונסגר.
 16. 2 points
  תתחדש. אמאזון זה סיפור אחר (לא ידעתי שהם חזרו למכור אופיס 365). בחנות של מיקרוסופט עצמה יש יותר בעיה לקנות מישראל במחירי ארה"ב. לפחות מניסיוני (אקסבוקס וכאלה בשביל הילדים).
 17. 2 points
  @yotam, זה ממש לא לעניין לפרסם תוכן של הודעות פרטיות בפומבי, בטח כשלצד השני אין אפשרות להגיב, ואם כבר מפרסמים אז צריך לפרסם את כל ההתכתבות ולא לצטט רק משפט נקודתי. שום דבר לא קורה בוואקום. אתה בעצמך הודית שהתגובה הזאת (שגם היא לא במקום) באה בעקבות זה שנתת לו באופן שיטתי דירוגים שליליים. אז קל לצטט משהו שנאמר בלהט הרגע, אבל זה לא מספר את כל הסיפור. אני כבר שנים לא בפורום לפני כשנה וחצי-שנתיים חזרתי, בערך. אני בטח לא מודע לכל מיני דברים, אבל אני כן יכול להגיד שהרושם שנוצר לי הוא שיש בפורום יחס איפה ואיפה כשזה נוגע לאכיפה. כל הביקורת שמופנית למשתמש הנ"ל תקפה גם לגבי כמה משתמשים אחרים, אבל משום מה לא נראה שננקטים נגדם אותם צעדים משמעתיים. ולצד כל החסרונות (ואף אחד מאיתנו לא מושלם) לא צריך להיות בכלל ויכוח שמדובר במשתמש שתרם המון מזמנו וממרצו לפורום. ממש לא "טרול". לגבי עניין היחסים הבינאישיים... תמיד היו בפורום כל מיני יריבויות ועקיצות ואנשים שפחות הסתדרו זה עם זה. אין מה לעשות. גם בעבודה לא כולם מסתדרים תמיד. אז אפשר לנסות לרסן (למעט מקרים של איומים והטרדות אמיתיים שהם בהחלט לא משהו שצריך לסבול) אבל להרחיק בגלל איזה ריב שטותי עם משתמש אחר ועוד להציג את זה כאילו משתמש אחד אחראי לכל תחלואי הפורום? זה פשוט לא רציני.
 18. 2 points
  בהנחה שהוא מעוניין לחזור, מי או מה מפריע לו להרשם מחדש למשל כ Joséphine45 ולשנות במקצת את ניסוכיו והתנהלותו ?
 19. 2 points
  ככל הנראה זה זיוף אחד גדול. כדאי להירגע ולהנמיך צפיות. כבר שנים על גבי שנים יש את ההייפ מהדור הבא של AMD בכרטיסי מסך וכך גם המימוש המאוד חלקי של ההצהרות\ציפיות שהופרחו ברגע שיש את המוצר בידיים. AMD של GPU הם לא AMD של CPU.
 20. 2 points
 21. 2 points
  מובן כל הקטע עם הילד, זה קשוח מקווה שהפעם יהיה תקין. אני יודע שיש עובדים טובים בTMS ופחות טובים אבל לא נכנס לזה עכשיו, גם לא כזה מכיר שם יותר מידי, משתמש באתר שלהם כי זה פשוט יותר נוח וגם המחירים שלהם די בסדר רוב הזמן. לגבי המפרט, המארז הזה ממש לא צריך קירור נוסף או מאוורר נוסף, הוא אחד המארזים המאווררים שיש למחיר. ככה שתוכל לחסוך 30 שקלים על המאוורר הנוסף. יש לך אפשרות לרדת במארז למארז ב-~250 ואז ישאר לך כסף לקירור המעבד, מומלץ Antec C400 GLACIAL למשל: מעבד: 799 ₪ - * מבצע * - AMD Six Core Ryzen 5 3600 Up to 4.2Ghz AM4 BOX קירור אוויר למעבד: 139 ₪ - * חדש * - ANTEC C400 Glacial White לוח אם: 399 ₪ - Gigabyte B450 GAMING X זכרון: 374 ₪ - XPG 8G DDR4 3200Mhz CL16 GAMMIX D10 BLACK (כמות: 2) כרטיס מסך: 2025 ₪ - * בהרכבת מחשב * - GIGABYTE RX 5700XT 8GB GDDR6 Up To 1905MHz GAMING OC דיסק קשיח: 380 ₪ - XPG 512G S11 PRO PCIE GEN3X4 M.2 2280 HEATSINK RED ספק כוח: 399 ₪ - * מבצע * - Antec 650W HCG-650M 80+ GOLD Full Modular High Current Gamer מארז: 246 ₪ - Antec P8 Tempered Glass מחיר סופי: למזומן / העברה בנקאית: 4761 ₪ מבחינתי הבעיה היחידה במפרט הזה זה שהSSD אדום, הRAM שחור, הקירור למעבד לבן... הצבעים לא הכי תואמים - שתדע
 22. 2 points
  ^יעקב פוסט מעולה אהבתי והחכמתי. תותח 👍 בחזרה לתוכן המקצועי, תראה , אצלי 2500K שהוא נחות מ 9100F, בדקתי לעומק ונוכחתי בלי ספקות בעזרת חבר גם. אם אצלי החויית משחק היא כזו, שאף פעם אין אצלי גמגומים, משמע שגם ב 9100F אין. בבחינת על אחת כמה וכמה כמו שאומרים. עכשיו, עשה ניסוי והתרשם בצורה בלתי אמצעית בבית אם יכול - קנפג את המכונה שאצלך בהתאם, תגביל את המעבד אם צריך ל- 4 ליבות. ברוב רובם של הכותרים, אין בעיות. ובבודדים שתמצא בעיות (אם תמצא), כי אלו כותרים שלא מתוכנתים יעיל כנראה (יש אכן כמה כאלו לצערנו), אם הם רלוונטים עבורך כשחקן, דלג למעבד משושה ליבות - כי זה מה שאתה צריך. והנה לנו "הגדרת צורך". הרוב, לא צריך. אנחנו מדברים על הרוב, או לשם (אני לפחות) מכוון את האנרגיות הרבות שמשקיע במגילות אסתר. לא ברור שפוגע אידאלי בקהל היעד לפי הניתוח שערכת, אבל זה מה יש כמו שאומרים.
 23. 2 points
  אני מצפה מאדם שמטיף חדשות לבקרים להתנהל כלכלית נכון (שזאת יוזמה מבורכת בתרבות הבזבזנית), שיבין יותר טוב מה זה שאלה של תקציב אבל אם אתה לא מבין תיכנס לפורום מפרטים ותקבל מושג. אם אנחנו מדברים על גיימינג גרידא תסכים איתי שאין סיבה להמליץ לאדם לקנות i3 ולשדך לו titan? ובאותה מידה אין סיבה להמליץ על מעבד 3950 ולשדך לו 1030? עכשיו אם אתה רוצה לנהל דיון על כדאיות של קנייה של מרובע מול משושה אפשר לעשות את אותו דבר, על זכרון ועל כרטיסי מסך, ושלעצמו זה לא דבר רע, אבל אולי כדאי לפתוח את זה בפורום צרכנות. אבל שורה תחתונה גיימינג זה תחביב, וכמו כל תחביב יש שאלה של כמה אדם מוכן להשקיע, ואדם שישקיע 4000 לא יקבל את אותה חוויה של אדם שישקיע 10,000 וכנל 20,000. ולכן רוב החברי הפורום יסכימו שאין טעם להמליץ על מרובע ליבות כאשר הם מתחילים להראות סימני הזדקנות. כי אם אדם מן הישוב יכנס לאשכול שלך הוא עלול לחשוב אוקי זה סבבה לשדרך 2070 עם i3.
 24. 2 points
  כל עוד אנחנו מדברים על מספרים , עדיף לדייק ולא להעריך. הצלבת נתונים ב techpowerup מראה ש970 נותן 85% מה 1060 6 גיגה אשר נותן 94% מה 1650 סופר .אז ה 970 נותן 80% מה 1650 סופר. ואם הופכים זה אומר שה 1650 סופר חזק ב 25% מה 970. קצת נרקיסיסטי אבל אצטט את עצמי: האם 1650 סופר יותר חזק מ 970 ? כנראה שכן , האם שווה שדרוג ? לדעתי ממש לא. זה גם מציב את ה 1660 סופר בתוספת ביצועים של כ 60% על פני ה 970 . בהקשר הזה , אני נוטה להחליף כרטיס כשאני מקבל לפחות 100% תוספת ביצועים . טיימינג - אני מסכים שהטיימינג בעייתי , עוד חודשיים בערך אמורים לצאת כרטיסי חדשים, אני מניח שבהתחלה הם יהיו בגזרה היקרה יותר אבל הם ישפיעו על השוק , על פי פרסומים זרים צפוי שיפר משמעותי בביצועים וגם אני מחכה ל 3070 שיחליף את ה 1070 שלי בסוף השנה . חדש או משומש , בשקלול המלא של מע"מ והוצאה מוכרת למס ( בהנחה שאתה עסק מרוויח ) 1200 כולל מע"מ וחשבונית שווה ל 700 מזומן בלי חשבונית. גם ברכישה מחו"ל אין אפשרות להזדכות על המע"מ ולכן לא מומלץ לפותח הדיון . לגבי תאום ציפיות וחוויות המשחק של holyheat , אני לא שותף לתחושה שלו. כאמור , אני רק עם 1070 ואני עובד על FHD. אני לא אוהב לשחק על medium אך מנגד אני אף פעם לא משחק על MAX מוחלט ( ultra וכו' ) מאחר ואני לרוב מתקשה לראות הבדל בין גבוה ל"הכי גבוה" יכול להיות מצב שאוריד משהו מ high אבל משהו אחר אעלה אם זה מפריע לי. הכרטיס שלי סחב כל מה שרציתי על high ולכן אני מאמין שה 1660 סופר מתאים למשחקים של היום על fhd high , qhd medium. לגבי המשחקים של מחר - אם CONTOL הוא אינדיקציה , אז אתה צריך כרטיס יותר חזק. כל עוד יש בשוק פחות מ10 משחקים שהורגים את הכרטיס שלי , אבל בספרייה שלי יש 50 משחקים שעוד לא יצא לי לשחק בהם אז הכל בסדר. בכל מקרה , תתעמק בביצועים של הכרטיס הנ"ל במשחקים שאתה משחק .
 25. 1 point
  מה שאתה יכול לבחור כרגע, מוגבל ע"י הפאנל ( של המסך ) שמותקן בנייד. כרטיס המסך שבמעבד, יכול להציג עד 4K 60 הרץ דרך הדיספלי פורט, כלומר כן להציג במסך חיצוני מתאים. המסך שאתה רוצה לקנות לא מאפשר שירשור תצוגה. אז יש שתי אפשרויות - או באמת לרכוש את WD15 או לחבר מסכים - אחד עם DP ואחד עם HDMI ( שמן הסתם יהיה מוגבל ). דרך אגב, שים לב שגם ה - WD15 מוגבל ברזולוציות, כך לפי המופיע כאן - https://www.amazon.com/Dell-Monitor-Adapter-450-AEUO-4W2HW/dp/B01C8PHWQY
 26. 1 point
  מסכן, ראיתי אותו אוסף צדקה בתחנה המרכזית הישנה בת"א...
 27. 1 point
  חברה ותיקה ומאוד אמינה, אתה פשוט בוחר מה לבטל באופציות שמוצגות לפניך, בתפריט למעלה יש לך לשים הכל מופעל\כבוי\הגדרות ממולצות. פשוט יש לך הרבה יותר שליטה מהאופן הבסיסי שמוגדר במערכת ההפעלה.
 28. 1 point
 29. 1 point
  רק בארץ למכשיר PRO יש NFC לשאר המכשירים בסדרה 9 כמו נוט 9 ונוט9S אין NFC. פשוט REDMI 9 הוא דגם יותר מוזל.
 30. 1 point
  מדובר על מעבדי X86, זה כולל גם את AMD. לדעתי, מהלך מצד אפל לשלוט יותר בחומרה מאשר טובת הלקוח. בנוסף לזה, אפל רוצה לחסל את כל השוק של "האקינטוש".
 31. 1 point
  הזיכרון הכי מהיר שמחשב שלך יכול לעבוד בו הוא 2133. הזיכרונות יעבדו במכנה המשותף הקטן מבין שניהם. בהנחה שהזיכרון שיש לך עכשיו הוא 2133 אז הם יעבדו ב 2133 וממילא זה המקסימום. לגבי תאימות זיכרון , זה שאלה קצת מורכבת כי יש זיכרונות שלפעמים לא עובדים טוב אם לוחות מסוימים או עם מודלים אחרים של זיכרון. הכי בטוח זה לקנות מודול זיכרון שמאושר ע"י היצרן של המחשב שבמקרה של HP אני מניח שזה מודולים שהם מוכרים. מניח שיותם יכול לתת תשובה קצת יותר פרקטית כי יש לו כמה מודולים שהוא כבר ניסה.
 32. 1 point
  תודה ליאור. זה לא מובן מאליו. מקווה שכולנו כולל @napoleon45 יכבדו יותר אחד את השני.
 33. 1 point
  תכיר את זה https://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=DeskMini-A300-2400-16-512 או את זה https://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=NUC10I5FNH-8-256 ויש עוד המון אפשרויות דומות ושלל מעבדים. השני קצת יותר שקט וקצת יותר קטן אופק שידרוג למחשב קטן הוא קטן. יותר זיכרון, עוד איחסון ובמקרה של ההראשון אפשר לשים מעבד מעט יותר מהיר. כמו כן בשני יש WIFI ובראשון זה עוד 100 שח
 34. 1 point
  אל תדאגו, אז מה אם הוא אומר את השטויות האלה מה2018, ממש עכשיו עוד חודש זה מגיע
 35. 1 point
  כנס עיתונאים מספק לנו הצהרה מפי רוברט האלוק של AMD כי אנו נראה את מעבדי Zen 3 החדשים בקרוב מאוד, בניגוד לשמועות מהתקופה האחרונהלכתבה
 36. 1 point
  זה אכן המסך . אותו מחיר בשניידר . עכשיו קראתי ביקורות , הוא למעשה אפילו עדיף על פני הXV273K . כבר שנה שאני רוצה להחליף את המסך שלי ל 1440p@144hz ולא מוצא משהו שמצדיק את המחיר. אז תודה לך, אני רץ לקנות את זה .
 37. 1 point
  בפועל תהליך בניית התמונה בתוך ה-xbox הוא ברזולוציה נמוכה יותר (2K בערך) ואז מריצים עליה פילטרים ומגדילים אותה ל-4K ולכן אנשים אומרים שזה לא 4K "אמיתי", עדיין האיכות טובה מאוד ובזמן משחק לא בטוח שהיית שם לב להבדל. לגבי קצב הרענון, ה-xbox x מוגבל ב-4K ל-60Hz בגלל חיבור ה-HDMI 2.0 שלו ובכל מקרה כרטיס המסך שלו לא חזק מספיק כדי לתת יותר מזה, הוא כן תומך ב-120Hz ברזולוציות נמוכות יותר 1440 ו-FHD. טלוויזיות שמסוגלות לקבל 4K ב-120Hz הן הרבה מעל התקציב שלך ובמחיר הזה גם ה-HDR שתקבל הוא על הנייר בלבד. הטלוויזה הכי טובה שאני מכיר שמתקרבת למחיר שאתה רוצה זו ה-Samsung UE55RU8000 שאפשר למצוא בקצת פחות מאלפיים (אל תיקח את דגם ה-49 אינץ הוא מוגבל ל-60Hz).
 38. 1 point
  XG27UQ נראה לי קצת קשה להשגה , במיוחד בארץ. אם הבנתי נכון אתה כרגע נטול מסך וצריך לקנות במיידי. ואם אתה דובר גוגלית , אז מה יש לחדש לך ? במידה ואתה יכול להמתין כחצי שנה + , יש את זה : https://evedevices.com/pages/spectrum
 39. 1 point
  הגיוני, אבל לדעתי הפיתרון הוא לא קורס. זה חשוב, אבל יש גבול לכמה ילמדו אותך. אם תתרום לפרויקטי קוד פתוח לעומת זאת, תדע הרבה יותר על עבודה מעשית מאשר מי שעשה תואר וזהו. גם תאוריה זה לפעמים חשוב (בעיקר מבני נתונים), אבל אפשר ללמוד את זה לבד ובאוניברסיטאות נותנים לזה יותר מדי משקל ומעט מדי משקל לכתיבת קוד נכונה.
 40. 1 point
  במחשב יש יציאה אופטית דרכה ניתן להוציא אודיו למערכת וזאת במידה ובמערכת השמע יש כניסה שכזו ?! https://is.gd/Ju0WQx
 41. 1 point
  כן זה עלול להיות מעט בעייתי. מה שכן, שלושת המגעים של הקונקטור נקבה הם מהצדדים, אז טכנית, אם יש לך סבלנות להתעסק אם זה, אתה יכול לנסות להסיר בזהירות את הפלטה הקטנה שיש מאחורי המחבר מהצד הפנימי של הלוח ואז פשוט לדחוף את החלק השבור החוצה ולסגור בחזרה.
 42. 1 point
  אל תשקול אפילו לקנות את TUF , זה לוח מחורבן. ה B450 היחידי בפולנטר שבא בחשבון זה הטומהוק של MSI https://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=B450-TOMAHAWK-MAX&cart=1591993998338281291 וגם אותו לא הייתי קונה כרגע כי יש להם באתר כבר רשימה של לוחות B550 בלי מחירים , מה שאומר שממש בקרוב הם יהיו זמינים.
 43. 1 point
  לצרכים שרשמת, בהנחה ואתה לא יוצר תוכן (לא צריך לערוך סרטים או משהו דומה שמצריך הרבה מעבדים) גם המעבד שלי, i5-2400 יעשה את העבודה... שני המעבדים שרשמת יתנו לך תמורה רעה מאוד למה שתשלם. אם משחקי זה העיקר אז אינטל עדיפים מעט, לך על 10400F או 3600 של AMD אם נותנים לך מחיר ממש טוב עליו. אם אתה "חייב" 8 ליבות בסיס אז 10700F עדיף למשחקים על פני 3700X אבל הייתי חוסך את הכסף ומשקיע בכ. מסך או כונן NVME גדול יותר.
 44. 1 point
  מחיצת הרקוורי בכל מקרה קטנה מאד והוספה שלה לא תעזוו ולא אפשרית. עליך להקטין את D שרובו ריק ואת השטח שתשחרר להוסיף ל C אבל את ההוספפה ניתן לבצע רק עם תוכנה חיצונית לניהול מחיצות ולא דרך החלונות. https://www.google.com/search?ie=UTF-8&oe=UTF-8&q=פשראןאןם+כרקק
 45. 1 point
  קליק ימני על שורת המשימות -> תחת Taskbar Buttons תשנה ל-Combine when taskbar is full או Never combine.
 46. 1 point
  כן X4 מספיק לגמרי. זה מה שיש לכוננים היום. לפי מה שהבנתי המתאם הוא רכיב טיפש. כלומר אין בו צ'יפים שעושים המרות כלשהים. הוא רק מתווך בין החיבורים הפיזיים השונים. כשהכוננים האלה מתחממים (והם מתחממים) אז הם מורידים מהירות. כמו מעבדים. מפזר חום עוזר לכונן לשמר את המהירות הגבוה שלו לאורך פעילות ארוכה וגם עוזר להאריך את החיים שלו. ראיתי אחד ביד-2 גם. www.yad2.co.il/s/c/dshipi
 47. 1 point
  היי אתה מפספס כאן .... תראה ב- SPECS של הלוח אם החיבור השני הוא די נכה כי הוא נותן של שני ערוצי PCI, כך שהמהירות של הכונן תהיה גג 1500 מ"ב, או כחצי מהתושבת הראשונה. גם תסתכל במנואל של הלוח, כי זה משבית חיבור SATA רגיל של כוננים. בקיצור, כדאיות מפוקפקת למדי ....
 48. 1 point
 49. 1 point
  זה בעצם כרטיס קול/מגבר על USB ויכולת 7.1 ע"י עיבוד הסאונד. אם האוזניות מיועדות למחשב ישן אז כדאי. בנוסף שמעתי שזה טוב לשמיעת צעדים ב-CS-GO, כלומר יותר קל לדעת מאיפה מקור הסאונד מגיע (הכיוון של השחקן). אגב מעניין לדעת שב-BF V יש משהו דומה שנקרא Headphones 3D ללא צורך ב-7.1. אני יכול רק לנחש אבל אולי הם יישמו גם כיול מסוים במגבר/כרטיס קול לפי צורת ההתנהגות של הרמקולים באוזניות. כדאי לצפות בביקורות ביוטיוב, את החקר שעשיתי בזמנו היה שעוד לא יצא ה-S. אגב טיב הכרטיס קול חשוב ביגלל העכבה הגדולה של האוזניות, למשל במחשב הנייד שלי שאני מחבר את האוזניות לא שומעים כל כך טוב כי הכרטיס קול בנייד 'סביר' באיכות. אם המחיר של ה-S מרתיע אז כדאי להסתכל על ה-Cloud II. משום מה אני כבר לא רואה אותו באתר שלהם , אולי הוא Discontinued ... לא יודע.
 50. 1 point
  אז תבדוק מולם. אתה חייב frame buffer device כלשהו כדי לעשות את זה ללא console session פעיל ב Windows. בLinux זה הרבה יותר פשוט עם xserver-xorg-video-dummy. היתה בעיה דומה בGCE לפני כמה שנים כי הם מימשו KVM לא התקן וירטואלי של frame buffer לדוגמא.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close