מארז Fractal Design Define R4 - ההרשמה נסגרה - מזל"ט לכל הקונים :) - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז Fractal Design Define R4 - ההרשמה נסגרה - מזל"ט לכל הקונים :)

adi518

בחר צבע:  

661 הצבעות

1. 1. בחר צבע:

• שחור (כמות: 1)
    • לבן (כמות: 1)
    • טיטניום (כמות: 1) (לא בטוח שיהיה, במצב כזה ניתן להמיר לשחור או לבן)

Recommended Posts

nI69j.jpg

אהלן חבר'ה, בהמשך לאשכול שפתחתי בפורום 'מארזים וספקי כח'.

כל מי שמעוניין במארז, שיצביע בסקר וירשום הודעה, כולל הצבע שבחר. שימו לב: הרשמה לקנייה הקבוצתית עובדת בשיטה של "כל הקודם זוכה". כרגע לא ידוע מתי תסגר הקנייה ועל איזה כמות. כלומר, אם נרשמו 70 איש ובסוף המכירה נסגרת על 60 , דבר שיכול לקרות מכל מיני סיבות, אזי ה 60 הראשונים הם אלה שיהיו כלולים בקנייה. כרגע, שום דבר עוד לא סגור אז אפשר ורצוי להמשיך להירשם. :xyxthumbs:

ממליץ לכולם להירשם לעדכוני נושא מיידים, לעקוב אחרי מה שקורה ולהגיב בהתאם. איך נרשמים? לוחצים על "יידוע" בחלק העליון של האשכול מצד שמאל.

הצעת מחיר:

ע"י TMS\סידי-לוג נתניה.

שחור\טיטניום - 530 ש"ח כולל משלוח עד הבית.

לבן - 540 ש"ח כולל משלוח עד הבית.

*** אין טיטניום במלאי. זאת פעם ראשונה שיהיה ולכן המשלוח יגיע בעוד 3-4 חודשים.

מי שלחוץ לו יכול להמיר לשחור או לבן.

**** שימו לב לאופציה נוספת: מארז R4 + ספק כח סיסוניק X-660 בגרסאת OEM (ללא אריזה מהודרת) עם 5 שנים אחריות !~ ב- 999 שקל. כרגע, הבאנדל מוצע לקונים מחשב חדש בלבד אבל במידה ויש מספיק ביקוש, הדיל הזה יפתח לקבוצתית שלא במסגרת קניית מחשב חדש.

ספק כח סיסוניק X-660, בערך הספק הכי טוב שאפשר לקנות היום! קישור לסקירה של HARDWARE SECRETS:

סקירה על דגם חלש יותר (X-560) אבל באותה סדרה וזהה בשאר הדברים מלבד ההספק:

http://www.hardwaresecrets.com/article/Seasonic-X-Series-560-W-Power-Supply-Review/1118/10

2095.jpg

* יש איסוף עצמי מנתניה\ראשון\ירושלים. המחיר זהה (אני מבקש לא לפתוח על כך דיון).

* משתתפים שנכנסו לרשימה הסופית מסומנים בירוק. כל מי שסימנתי אותו לשלוח לי בפרטי את הטלפון שלו כדי שהחנות תוכל ליצור קשר ולבצע את ההזמנה לאחר סגירת ההרשמה.

תנאי תשלום:

אשראי\מזומן לשליח. אפשר עד 3 תשלומים באשראי.

כמות משתתפים נוכחית: 60

כמות משתתפים נוכחית (סופית): 28

1. adi518 (טיטניום)

2. barry (לבן) - באנדל

3. Screw_Master (שחור) - באנדל

4. OMRIJ (טיטניום)

5. GrimBall (שחור)

6. Darkone (שחור)

7. Master Boo (שחור)

8. VadimVM (לבן)

9. Habub25 (שחור)

10. 1349 (טיטניום)

11. full_clip (שחור)

12. Zedik (שחור) - באנדל

13. VirtualL (לבן)

14. Pleomax (לבן)

15. Amit BL (לבן)

16. Sub-Xel (שחור) - באנדל

17. menyos (שחור)

18. godfather5114 (שחור) - באנדל

19. Xodarap (שחור)

20. itayalter (שחור)

21. syntex (שחור)

22. melamed77 (טיטניום)

23. davkozo (שחור)

24. dedicon (לבן)

25. rawEnuf (טיטניום)

26. Hzur (שחור)

27. nitzanj (שחור) - באנדל

28. nissim_1001 (שחור)

29. theolord (שחור) - באנדל

30. JohnnyBravo (לבן)

31. My_T (שחור)

32. בומס הקופץ (טיטניום)

33. Trex450 (שחור)

34. Deadman (שחור)

35. yakirZ (שחור)

36. bodedon (טיטניום)

37. hoodini (לבן)

38. omerbr (שחור)

39. f16qwe (שחור)

40. Eshami (שחור)

41. linuxdroid (טיטניום)

42. DonpatatoN (טיטניום)

43. RaeNye (לבן)

44. Luxurious (קונה רק ספק *)

45. tomer99r (שחור) - באנדל

46. FalconD (שחור)

47. yakir4u (טיטניום)

48. arpa (שחור)

49. Xtr3m3r (שחור)

50. Cocaine Cowboy (טיטניום)

51. sag (שחור)

52. yigi (טיטניום)

53. hero (טיטניום)

54. ^NIGHT KEEPER^ (שחור)

55. ProXy (שחור)

56. wildstar76 (לבן)

57. danerel (שחור) - באנדל

58. ssib (שחור)

59. ordor (שחור)

60. Psychedelic (שחור)

61. SpaZamm (שחור) - באנדל

62. alex1970 (שחור)

63. Brillix (לבן)

64. Omga4000 (שחור)

65. nani (טיטניום)

66. Mikel (שחור) - באנדל

67. אדוני שלא לציטוט (שחור) - באנדל

68. amir456 (טיטניום)

69. orenb987 (שחור)

70. Elad128 (שחור)

71. Trap-zoid (לבן)

72. marvje (שחור)

73. cobraf (שחור)

74. shlomi0011 (לבן)

75. zardra75 (שחור) - באנדל

76. nirko (שחור) - באנדל

77. ido2309 (לבן)

סיכום ביניים לפי צבע:

• שחור: 40
  • לבן: 9
  • טיטניום: 11

מידע וסרטונים על המארז:

Introducing Define R4

The Define R4 is the latest in the Define Series of computer cases offering minimalistic and stunning Scandinavian design fused with maximum sound reduction, configurability and functionality.

The Define R4 side and front door panels are fitted with dense, sound-absorbing material making it a benchmark for noise reduction. Moreover, the Define R4 accommodates up to 8 HDDs, all modern graphics card sizes, and multiple ventilation options - including two standard Silent Series R2 hydraulic bearing fans - to keep internal components at optimal temperatures.

For ultimate functionality, the Define R4 features a front interface with 3.0 and an integrated three-speed fan controller behind the front panel door

Key features

• High density noise-reducing material for an optimal silent case - To achieve a high level of noise reduction, material with mass should be incorporated which is what we strive to achieve with the dense bitumen used on the side panels.
  • Patent pending ModuVent™ design allowing the user to choose between optimal silence or maximum airflow Top HDD cage (5 trays total) can be rotated 90° or removed for additional airflow or to accommodate long graphic cards up to 430mm in length.
  • Three-speed fan controller is strategically integrated in the front panel and supports up to 3 fans.
  • Two Silent Series R2 fans included, featuring hydraulic bearings contributing to a longer life expectancy - Silent Series R2 retail fans will now come standard in all cases.
  • Wider case body that allows for improved cable routing behind the motherboard - now 26mm wide.
  • New tool-less front fan holder makes switching front fans a breeze.
  • Two SSDs can be mounted on the back of the motherboard plate.

http://www.facebook.com/FractalDesignNA

סרטון שנעשה ע"י פרקטל בפייסבוק:

התקנה של רדיאטורים, סרטון חשוב:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 841
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הלוואי. לא חושב שאפשר. תצטרך פשוט למכור אותו או להשתמש בו למחשב אחר. לי אישית חשוב השדרוג כי אני רוצה תאימות יותר טובה לקירור מים. אגב, בפייסבוק של פרקטל יש אחד שקוראים לו ביל אוון (מודר רציני) ולפני יומיים הוא פרסם בפייסבוק שלהם שאפשר עם מוד מזערי ל R4, להתאים מקדימה רדיאטור אפילו יותר גדול (280 מ"מ עם שני מאווררים של 140 מ"מ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יש אצל TMS כמה דברים שההיתי רוצה להחליף ואני לא חושב שיש אפשרות בקניה של מחשב חדש,

כמו כוננן מסדרת 820 של או אוינטל 520 בגודל 120, שאין להם.

ולדעתי הם לא ימכרו מחשב שלם ללא HD, למרות שאני קונה מערכת בסכום יפה, אולי יהיה על מה לדבר, בכל מקרה אדבר איתם אולי יהיה להם הצעה מעניינת :)

האם אתה חושב שכדאי לדחות את הקניה בשבוע כדי לתפוס את הירידה של כרטיסי המסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יש אצל TMS כמה דברים שההיתי רוצה להחליף ואני לא חושב שיש אפשרות בקניה של מחשב חדש,

ולדעתי הם לא ימכרו מחשב שלם ללא HD, למרות שאני קונה מערכת בסכום יפה, אולי יהיה על מה לדבר, בכל מקרה אדבר איתם אולי יהיה להם הצעה מעניינת :)

רכשתי שם מעבד/לוח/זיכרון/מארז וקיבלתי מחירים של מחשב חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר איתם, אני מאמין שברגע שאתה קונה , מעבד וזכרונות זה כבר נחשב מחשב חדש. עם הארדיסק או בלי הארדיסק נראה לי שזה פחות משנה אבל תבדוק. ירידת מחירים בכרטיסי מסך? לא ידוע לי על ירידה קרובה במחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוצע. אני מזכיר, כל מי שרוצה להשתתף בקנייה צריך להצביע גם בסקר כדי שתהיה לנו תמונת מצב נוספת. ניתן לשנות את הבחירה בין שחור\לבן\טיטניום גם אחרי שבחרתם.

דבר נוסף שהזכרתי באשכול בפורום 'ספקים ומארזים', קיבלתי מענה מפרקטל שהם ידאגו לכך שיהיה בארץ גם מלאי של המארז עם דלת בצבע אפור טיטניום. נקווה שיעמדו במילה שלהם (אני מאמין שכן). זה אמנם בגדר השערה אבל אם יהיה, אז לא בכמות גדולה. נחיה ונראה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוצע. אני מזכיר, כל מי שרוצה להשתתף בקנייה צריך להצביע גם בסקר כדי שתהיה לנו תמונת מצב נוספת. ניתן לשנות את הבחירה בין שחור\לבן\טיטניום גם אחרי שבחרתם.

דבר נוסף שהזכרתי באשכול בפורום 'ספקים ומארזים', קיבלתי מענה מפרקטל שהם ידאגו לכך שיהיה בארץ גם מלאי של המארז עם דלת בצבע אפור טיטניום. נקווה שיעמדו במילה שלהם (אני מאמין שכן). זה אמנם בגדר השערה אבל אם יהיה, אז לא בכמות גדולה. נחיה ונראה. :xyxthumbs:

הם דיברו אייתך על כמות ? כמה כדי להתחיל לדבר על מחיר אטרקטיבי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...