7600GT כפול ליבה :) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

7600GT כפול ליבה :)

T-Flash

Recommended Posts

שלום שלום ;):yelclap:

אתר החומרה הסיני HardSpell פירסם של הכרטיס 7600GT עם שני ליבות.

הכרטיס מיוצר ע'י חברת .

61c9873b-031a-43a2-926e-94ea9dc62800.jpg

אין מידע עדיין על הנתונים מדוייקים ותאריך היציאה של הכרטיס.

לדעתי, הכרטיס יהיה מצליח ומשתלם בדיוק כמו ה 6600GT הכפול של GIGABYTE. ולדעתי, יראה גידול יותר גדול בביצועים ב Quad SLI.

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתה חושב ש6600 כפול הליבה היה מצליח או משתלם אתה חיי באשליות.

בכל אופן לכרטיס אין חיבור לדונגל החיצוני ככה שלא יהיה Quad , בספק אם הם הולכים ליצור תקשורת דרך הגשר הדרומי בין שני הכרטיסים, הביצועים פשוט לא יהיו שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס 6600GT DUAL היה כרטיס מעולה! ניצול של כמעט 100%! (כלומר פי 2 מה 6600GT)

למשתמש SHTRODEL היה את הכרטיס הזה והוא פרסם תוצאות בבנצ'מארקים והתוצאות היו טובות מאוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה טועה , ה 6600d dual לא היה כזה מציאה עובדה שהוא לא הצליח כל כך . ישנה אפשרות שאולי הכרטיס החדש הזה כן יהיה משתלם , תלוי במחיר ( ברוב המקרים יהיה עדיף פשוט לקחת כרטיס בעל אחת שיהיה הרבה יותר משתלם לכסף שאתה מוציא! )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה חושב ש6600 כפול הליבה היה מצליח או משתלם אתה חיי באשליות.

בכל אופן לכרטיס אין חיבור לדונגל החיצוני ככה שלא יהיה Quad , בספק אם הם הולכים ליצור תקשורת דרך הגשר הדרומי בין שני הכרטיסים, הביצועים פשוט לא יהיו שם.

אני זוכר בזמנו הוא עלה כ1200 כאשר 66GT רגיל עלה בסיביבות 1000!! ככה שזה מאוד משתלם!! עכשיו כבר לא אבל הSLI של 76GT נראה מאוד מבטיח אז בטח שהכפול יהיה עוד יותר טוב(נצילות)אבל הכל כמובן תלוי במחיר שלו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מועבר לגרפיקה

אם תמצא 3D1 (לא XL) ב-1200 שקל תודיע לי

לזה קוראים אשליות

גם אם תיקח את הבאנדל עם הלוח (שזה אמור להיות יותר זול מאשר לוח וכרטיס בנפרד) ותוריד ממנו מחיר מלא של לוח זה לא יגיע אפילו קרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה, הוא עדיין חלש מ6800GS\GT.

יש מקרים בהם 76GT יותר טוב מ79GT ככה שאם המחיר יהיה מספיק טוב זה יכול להיות די טוב וגם הנצילות של D הוא כימט 100% מה שאין לSLI ככה שהביצוים יגדלו! אבל כמו הרוב בחיים המחיר זה מה שיקבע בסוף... :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...