ניהול קליניקות בטכנולוגיית ענן • HWzone
הערוץ האינטרנטי של לאוס מדיה

ניהול קליניקות בטכנולוגיית ענן

בעשור האחרון, ניהול קליניקות רפואיות ופסיכולוגיות הפך לפשוט ויעיל בהרבה. בין אם אתם עוסקים כרופאים, פסיכולוגים קליניים, עובדים סוציאליים, פיזיותרפיסטים או מרפאים בעיסוק כחלק ממרפאה או מרכז רפואי גדול, ובין אם אתם מנהלים קליניקה קטנה במסגרת אחד ממקצועות הטיפול – יש באפשרותכם לנהל את העסקים שלכם בהצלחה וביעילות רבה. זאת, תוך יישום פתרונות טכנולוגיים מתקדמים.

ניהול קליניקות בטכנולוגיית ענן
קרדיט: tipulog.co.il

לבסס יחסי מטפל-מטופל תקינים עם הטכנולוגיה המתאימה

לאורך השנים האחרונות, המודעות שלנו לבריאותנו הנפשית והפיזית הולכת וגוברת. למעשה, יותר ויותר ישראלים מבקרים, למשל, בקליניקות של פסיכולוגים לצורך התמודדות עם המסע האישי אותו הם עוברים – בסיועו של איש מקצוע. רבים אחרים פונים למרפאות או מרכזים רפואיים ומבקרים אצל יועצת או חוות דעת שנייה – לשם קבלת טיפול מתקדם ואיכותי. כך יוכלו לקבל את המענה הדרוש שיחזיר אותם לתלם ולבריאות טובה.

מהצד השני, כאנשי טיפול, עליכם לבסס מערכת אמון עם המטופלים שלכם – כמו גם לפנות לעצמכם זמן כדי להתרכז במטופל ולא בניהול שלו. מדובר בתהליך עבודה המתבסס על קשב רב, אמינות, סיכום ההערות לצד פירוט פרשנותכם לכל מקרה ומקרה. אכן, מדובר בעבודה מספקת ומתגמלת אך גם כזו הדורשת סדר, ניהול מוקפד ועמידה בדרישות החוק. למעשה, מטפלים רבים, בבואם לצאת לדרך חדשה בתחום עיסוקם, נדרשים לנהל את הקליניקה שלהם כעסק לכל דבר. לקבוע פגישות ביומן, לתעד את סיכום הפגישה, להעלות קבצים, להפיק חשבוניות וכן הלאה – ראוי לחפש אחר תוכנה מתקדמת אשר תקל על ההיבטים הניהוליים והיבשים ותאפשר התמקדות במטופל.

לצד כל זאת, חשוב לא פחות לשים את הדגש על איתור תוכנה לניהול המרפאה אשר תאחסן את מלוא הנתונים הנאספים על המטופלים – באופן המיטבי והבטוח ביותר. אין ספק, מדובר בחשש עצום – הן עבור המטופל והן עבור המטפל כאחד; החשש בו המידע הרגיש ידלוף החוצה ויגיע לידיים הלא נכונות. בין אם המידע הרפואי שלנו ייחשף בפני הקולגות שלנו בעבודה ובין אם מדובר בנתונים רגשיים ופרטיים על המטופל שלכם שיעבור לערוצים הלא נכונים – עבודת התיעוד היא חלק אינטגרלי מהעבודה עבור רופאים, פסיכולוגים וכן הלאה. בהתאם, להסתייע בטכנולוגיה שלא רק תאחסן נכון את המידע אלא תעמוד בדרישות החוק.

לנהל את העבודה עם טיפולוג

בשלב זה, נכנסה טיפולוג שזיהתה את הצורך ביצירת תוכנה יעילה; תוכנה באמצעותה ניתן יהיה לשמור על הסודיות הרפואית והרגולציה מצד אחד, ולנהל את הידע בעסק באופן נגיש ונוח למטפלים מצד שני. לדבריו של יאיר אילן, מנכ"ל החברה ויזם בנשמתו: "תפקידם העיקרי של רופאים או מטפלים בימינו הינו לשמש כתף תומכת למטופלים שלהם – אך יש לזכור כי בסופו של דבר אותם אנשי מקצוע צריכים גם לנהל עסק או שהם חלק מארגון שצריך להתנהל בצורה נכונה ויעילה. וכאן בדיוק נכנסת תוכנת טיפולוג. טיפולוג מאפשרת לרופאים/למטפלים להתרכז במטופלים ובטיפול".

טיפולוג, תוכנת הענן המובילה למקצועות הטיפול והרפואה, מציעה חדשנות בעת ניהול הקליניקה. מדובר בתוכנה אשר הייתה פורצת דרך בישראל בתחום תיעוד תיק רפואי בענן כבר לפני קרוב ל-10 שנים. כיום מדובר בתוכנת הענן המשרתת לקוחות רבים – עצמאיים בתחילת דרכם לצד גופים ממשלתיים, מרכזי טיפול ומרפאות גדולות ומוכרות. טיפולוג תענה על הצרכים שלכם היטב – החל מניהול מלא של תיקי המטופלים, יומן פגישות מתקדם, גבייה והנה"ח, ניהול מסמכים, שירות לקוחות מסביב לשעון ועד התאמה לכל סוג וגודל של קליניקה ומרפאה. טיפולוג עומדת בתקן ISO-27799 ותקן ISO-27001 ומאושרת על ידי מס הכנסה לניהול יומן רופא.

אין ספק, תוכנה זו תצעיד את הקליניקה שלכם למאה ה-21. לפרטים נוספים, ניתן ליצור קשר בטלפון: 077-3186600 ולבקר באתר: https://www.tipulog.co.il/

Back to top button
Close
Close