Try HWzone in English English
ראשי ערוצים פרסומיים הערוץ האינטרנטי של לאוס מדיה

הערוץ האינטרנטי של לאוס מדיה

‎‎לאוס מדיה ואינטראקטיב – Leos Media & Interactive‎

ברוכים הבאים לערוץ האינטרנטי של לאוס מדיה ואינטראקטיב, החברה המובילה לשיווק ופרסום באינטרנט מדווחת בסדרת כתבות מיוחדת על הנושאים הכי חמים שעומדים לסדר היום בישראל ובעולם כולו, מידע עדכני ומרתק במגוון תחומים שונים.

טכנולוגיית הענן תמיד שם לשירותכם

טכנולוגיית הענן תמיד שם לשירותכם

אם פעם המילה ענן גרמה לנו לפנטז על ימיו הקרירים של החורף, הרי שהיום אנו רואים בו כחלק בלתי נפרד מן החיים הטכנולוגיים שלנו. בין אם אנו משתמשים בGoogle Drive  או ב Dropbox, או אפילו במייל, הרי שכל אחד מן השירותים הללו הוא ענן לכל דבר. הענן הינו שרת מבוסס רשת אשר מכיר את כל המידע שלכם ומנוהל על ידי חברה אשר מתמחה בתחום. כל שנותר לכם הוא לבחור את הענן המועדף עליכם, ולהתחבר.
ללכת עם הקדמה

ללכת עם הקדמה

ניהול עסק מושפע ממספר גורמים עיקריים; פעולות הכוללות, בין היתר, תיעוד העסקאות השונות, מעקב אחר המלאי הקיים והשלמת החסר, ניהול חשבונות ועוד. לאורך השנים האחרונות, ביצוע פעולות אלו ורבות אחרות הופכות לפשוטות ויעילות ביותר. למה הכוונה? אם בעבר נאצלנו לבצע מעקב וניהול על ידי עט, נייר ומחשבון, כיום עומד בפנינו הפיתוח המתקדם הבא: הקופה הרושמת.
הטכנולוגיה שחושפת את האמת

הטכנולוגיה שחושפת את האמת

בעולם בו אנשים הם לא תמיד מי שהם מצטיירים, חשוב לוודא כי אנו יכולים לשמור על עצמנו, הכסף שלנו והלב שלנו. על מנת להיות בטוחים כי המידע אשר מוצג בפנינו הוא האמת כולה, נוכל לפנות אל משרד חקירות מקצועי ומנוסה אשר יוודא כי האמת וכל האמת תצא אל האור.
לפתח סביבה ירוקה

לפתח סביבה ירוקה

כל בית צריך גינה, אבל לא כולנו יכולים להרשות לעצמם בית פרטי עם שטח אדמה צמוד. עם זאת, גם אתם יכולים ליהנות מפינה ירוקה, קסומה ואסתטית – בזכות קירות ירוקים. לאורך השנים האחרונות, הולך ומשתנה סדר העדיפויות של כולנו, כאשר המגמה האקולוגית תופסת חלק מרכזי בחיינו – ללא כל צל של ספק. בהתאם, כדי ליהנות מסביבה נעימה לעין ואיכותית לסביבה, ביכולתנו להיעזר בטכניקות מתקדמות; טכניקות המתבססות על חומרים טבעיים או ממוחזרים – וליצור קיר ירוק בדירה שלנו.

פתרונות תקשורת בטכנולוגית ענן

ניהול חברה משגשגת תלוי בהרבה גורמים – הרבה מעבר לאיוש משרות וריהוט החדרים. למעשה, כדי שמנהלי החברה יוכלו לתקשר אחד עם השני היטב, לעקוב אחר התנהלות העובדים ואף לפנות אל לקוחותיהם ולהעניק להם שירות איכותי, יש להיעזר בפתרונות התקשורת המתקדמים ביותר.
פתרונות דיור מתקדמים

פתרונות דיור מתקדמים

נכס הוא הרבה מעבר לארבע קירות, הרי הבית הוא המקום בו אנו מרגישים בטוחים ונינוחים. אכן, לא כולם יכולים לרכוש נכס שיאכלס את משפחתם, שכן בניית בית חדש דורשת משאבים רבים. עם זאת, לאורך השנים האחרונות, נוצרו פתרונות דיור מתקדמים ואלטרנטיביים; פתרונות המאפשרים מגורים לרווקים או למשפחות לבנות את חייהם – מבלי להתפשר על רמת חיים איכותית.
הדפסה בעידן הדיגיטלי

הדפסה בעידן הדיגיטלי

עולם השיווק והפרסום הולך עם הפנים קדימה. כדי להגיע לכמות לקוחות גבוהה, מומלץ להיעזר באחד מהפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים ביותר: שירותי הדפסה מקצועיים. למעשה, מדובר באחת שיטות השיווק המוכרות, כיום: החל מהכנת כרטיסי ביקור, ברושור, לוח שנה ממותג לצד מתקני תצוגה ושילוט – הדרך היעילה ביותר להגיע לליבם של לקוחות חדשים ולמשוך את תשומת ליבם היא דרך שרותי דפוס.

הטכנולוגיה בשירות האמת

המאה ה-21 הביאה עמה דילמות חדשות אותן לא הכרנו בעבר. בין אם מדובר בעולם העסקים או תחום האישות, רבים מאתנו מתמודדים עם חשדות כלפי האנשים הקרובים לנו ביותר. חושדים שמא השותף העסקי שלכם מחזיק בחובות גבוהים? בעלך מבלה שעות רבות מחוץ לבית? כדי להגיע אל האמת – ומהר, ישנן שיטות חקירה מתקדמות שיסייעו לכם בכך.

מתקדמים לביטחון ברמה אחרת

מאז ומתמיד בני האדם ניסו כמיטב יכולתם לשמור על ביטחונם ושלום ביתם. אך בשעה שהעולם מתקדם ומתפתח הרי שנוספות דרכים חדשות בהן תחושת הביטחון הזו עלולה להיות מופרת. לשם כך, בין אם לבית או לבית העסק שלכם, התפתחו אמצעים שונים ומגוונים אשר יכולים להשגיח עליכם ולמנוע את כניסתם של זרים אל תוך השטח שלכם.
פתרונות הדפסה מתקדמים

פתרונות הדפסה מתקדמים

בעידן הדיגיטלי של ימינו, בו הזמינות לטקסטים נמצאת במרחק לחיצה על עכבר המחשב, נדמה שמקומם של ספרים ומחברות הולך ופוחת. עם זאת, התחושה הנעימה של דפי הספר האהוב עלינו, לצד הריח החד-פעמי של מחברות הלימודים ילוו אותנו תמיד. וכאן, למעשה, טמון הקסם של המילה המודפסת – אין תחליף לדפי עבודה בלימודים, חוברות הצביעה לילדים ואף לוחות השנה. הרי בזכותם אנו מנהלים חיי יום יום איכותיים ושלווים.

הטכנולוגיה הירוקה מכל

בעולם אשר מתקדם ומתפתח ללא הרף, נחשפנו זה מכבר להשלכות ההרסניות של שימוש באנרגיות מתכלות כמו נפט. במידה ולא נמצא מקורות אנרגיה חלופיים אנו עלולים להעמיד בסכנה את כדור הארץ וכל תושביו. אך עוד לא הגיע הרגע להרצאות פוסט – אפוקליפטיות. קיימות חברות בכל רחבי העולם אשר כל מטרתן היא לעשות שימוש באנרגיות מתחדשות אשר יאפשרו מקור אנרגטי נוח, זמין ואחד שדואג לאיכות הסביבה.

Chick out the new poultry technology

If you were dreaming for years and years of starting your very own poultry farm, we have a wonderful surprise for you. You don`t need a lot of money to get the most efficient and advanced equipment. It is all about the quality of what you need, not the quantity. New technologies these days allows many people to raise broilers in the most convenient way possible. 
מערכות מתקדמות להפקת אנרגיה

מערכות מתקדמות להפקת אנרגיה

חיי היום יום של רבים מאתנו מתנהלים בשני מישורים – עולם העבודה לצד החיים האישיים: החל ממקלחת בדירה לפני העבודה, נסיעה ברכב אל המשרד החדש ואף בישול אוכל במטבחון או אצל חברים – פעולות אלו מתבצעות בסיועם של המכשירים הרלוונטיים. עם זאת, בשל המודעות ההולכת וגדלה שלנו לאיכות הסביבה, איננו מסתפקים יותר בחומרים מיושנים ומזהמים. במילים אחרות, בשל התפתחויות טכנולוגיות משמעותיות, ביכולתנו לבצע פעולות יום יומיות רבות תוך שימוש באנרגיה שלא תנצל את הסביבה – אלא תשמר אותה היטב.
לחקור עם ציוד טכנולוגי

לחקור עם ציוד טכנולוגי

העולם בו אנו חיים סבוך ומורכב – ללא כל צל של ספק: בין אם מדובר בבני זוג לא אמינים ובין אם מדובר בשותפים עסקיים המבצעים מעילה – הרצון להגיע אל האמת גובר על כל דבר אחר. לאור ההתפתחויות הטכנולוגיות של השנים האחרונות, האמת כבר לא נמצאת אי שם: אפשר להגיע אליה תוך שימוש בציוד יעיל ומתקדם.
לבנות מרחב ציבורי

לבנות מרחב ציבורי

לאורך השנים האחרונות, סביבת העבודה שלנו הופכת לטכנולוגית ומתקדמת הרבה יותר. בשל כך, הציפיות לתפוקה גבוהה בעבודה שלנו הולכות וגדלות – וכך גם הלחצים. כדי לייצר סביבת עבודה נעימה ושקטה שתאפשר לנו להתרכז במשימות שלנו באופן המיטבי, עלינו להסתייע במירב הכלים שיאפשרו לנו זאת – בין אם מדובר בתיקון דלתות חורקות או בלימתם של זעזועים.
הכל נשאר בתעשייה

הכל נשאר בתעשייה

כמויות האשפה האין סופיות אשר מיוצרות בעשייה מידי שנה עלולות לסחרר את ראשכם. כך שנשאלת השאלה, מה ניתן לעשות על מנת לנסות ולמזער את...
תחזוקה חדישה לרכבים וותיקים

תחזוקה חדישה לרכבים וותיקים

הרכב האמין והאהוב שלכם אולי משמש אתכם נאמנה כבר תקופה ארוכה, אך מה עושים ברגע שהשנים הארוכות מתחילות להראות את אותותיהם על גבי הרכב? הרי כולנו רוצים לנסוע ברכב בו אנו יכולים להתגאות, הן מבחינת הביצועים שלו והן מבחינת המראה שלו, מבפנים החוצה. אין תחליף לתחושה הנפלא של נסיעה ברכב חדש, כך שלאחר שבדקתם כי כלי הרכב האהוב שלכם עובד בצורה תקינה במוסך מורשה, אתם יכולים כעת להתפנות לשיפור החזות שלו.

איפה משיגים אחסון וורדפרס מהיר עם שירות ותמיכה מלאים?

וורדפרס היא אחת המערכות הנפוצות והמועדפות ביותר לבניית אתרים מסיבות רבות. מדובר במערכת הפועלת על קוד פתוח המאפשרת לבעל האתר לבצע כל שינוי רצוי, תומכת בדפדפנים בשפה העברית וכוללת מגוון רחב של תוספים ותבניות עיצוב.
הטכנולוגיה שתגן על הבריאות שלכם

הטכנולוגיה שתגן על הבריאות שלכם

לכל אחד מאתנו זה כבר קרה, כתמים מוזרים שמופיעים פתאום על הקיר או טפטוף מציק שנופל בדיוק על המצח ברגע שישבתם לראות טלוויזיה. הרטיבות הזו שמופיעה כאילו משום מקום, יכולה להיות מטרד רציני אשר, במידה ולא יטופל, עלול להפוך לבעיה בריאותית חריפה שמסכנת את כל דיירי ובאי הבית או המשרד. כך שרגע לפני שאתם מתחילים לשבור קירות בניסיון לאתר את הנזילה, חשוב שתדעו כי קיימת טכנולוגיה חדישה בתחום האינסטלציה שיכולה לאתר את הבעיה במהירות וביעילות.
פסטיבל של אור וקול

פסטיבל של אור וקול

כל אירוע משמח כמו חתונה, בר מצווה או אפילו אירוע חברה דורש את הציוד הלוגיסטי המתאים על מנת לוודא כי יתקיים ללא תקלות. רק כך נוכל לשמוע את הברכות במסיבת סיום עמוסת המשתתפים או לצפות בסרטון האיחולים המרגשים של חבריהם של החתן והכלה. חברה מנוסה אשר תוכל לספק לכם את הציוד המתאים ולתפעל את האירוע בצורה מקצועית, ללא ספק תשדרג את רמתו בכמה וכמה רמות.

שקילות בעולם המחר

בימי עבר, משקלם של חפצים נמדד בעזרתם של המאזניים. מצד אחד הונחה הסחורה ומהשני חפץ בעל מסה ידועה. מאז ועד היום המאזניים השתנו ופינו את מקומן למשקל שאנו מכירים מכל רשת סופרמרקטים או מכולת שכונתית. ההתפתחות הטכנולוגית מאפשרת כיום לבצע את חישובי המשקל בקלות, נוחות ובלי מאמץ.
דלתות פנים של רוקסטון

הדור הבא של הדלתות

תפקידה של דלת בבסיסה הוא פונקציונלי לחלוטין. אך ניתן לראות מגמה בשנים האחרונות כי תחום הדלתות שם דגש על פיתוח דלתות מחומרים מיוחדים אשר מקנים להן חוזק ועמידות, לצד עיצובים מיוחדים אשר יכולים להעניק נופך ייחודי לביתכם או משרדכם.

שער לחיים חדשים ובטוחים יותר

בשנים האחרונות אנו רואים כי יותר ויותר אנשים בוחרים לעבור לבתים פרטיים. זאת עקב הרצון בפרטיות ומציאת שטח מספק על מנת לחיות בנוחות המקסימלית. בדיוק במצבים האלו ישנם מספר גורמים שיש עליכם לקחת בחשבון, הפרטיות והביטחון שלכם קודם כל. על מנת למצוא את המענה הטוב ביותר מומלץ להיעזר בשירותיה של חברה אמינה ומקצועית אשר משתמשת בטכנולוגיות חדישות הן בייצור והן במערכות ההפעלה של מוצרים אשר מוצעים לכם.
פתרונות שילוט לכל מטרה

פתרונות שילוט לכל מטרה

"סליחה, איך אני מגיע למחלקת משאבי אנוש? ומה בנוגע לשירותים? איפה זה?" השילוט הנכון יכול לחסוך לכם הרבה בלבול ואי הבנות. מעבר לשימוש הזה הוא יכול להיות כלי שיווקי נהדר. וכיום, לאור ההתפתחויות הטכנולוגיות בתחום ייצור והדפסת השלטים תוכלו לאתר לעצמכם את השלטים המעוצבים והמושכים ביותר.

קודם כל ביטחון

בחירת מערך אבטחה אמין ויעיל הינו צעד חיוני שכל אחד צריך לשקול ברצינות. באם אנו רוצים להגן על עצמנו והאנשים היקרים לנו, אין ספק כי יש לבחון לעומק את אמצעי ההגנה שהעולם המודרני יכול להציע לנו.